Kronika

                   

Kronika Szkoły Muzycznej
im. Władysława Szpilmana

Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi uzyskała wpis do ewidencji szkół artystycznych, prowadzonej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w dniu 23 sierpnia 2010 r.,
pod nr.: 549/10/2010

Społeczna Szkoła Muzyczna im. Władysława Szpilmana w Łodzi posiada uprawnienia szkoły publicznej nadane Decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr DSA-WOP.IS-802/4/11 DEK/35800/2011/IS

Rok szkolny 2018 / 2019

Koncert pt.: "Jesienne impresje" - 08.11.2018 r.

W dniu 08 listopada 2018 r. ( czwartek ) o godz 17:00 w Poleskim Ośrodku Sztuki, Łódź, ul. Krzemieniecka 2a odbył się uroczysty koncert pt. : "Jesienne impresje"

       

Przedstawiamy program tej uroczystości:

Program

ProgramWykonawca
"Jesienny kujawiaczek" klasa I cyklu 6-letniego
C.Gurlitt: "Etiuda a-moll"Joanna Wrzesińska - fortepian kl. II/6
Ch.Graupner : "Bouree" Emilka Dobrska - fortepian kl. II/6
D.Obijalska: "Kajtuś na kucyku" Antonina Trykacz - skrzypce kl. I/6
D.Obijalska:"Rozkoszne kokoszki"
Melodia: "Była sobie żabka ….. Helena Jóźwicka - gitara kl. I/6
A.Lasko : "Walczyk na niepogodę"Maja Bielińska - fortepian kl. II/6
Melodia ludowa: "Oberek" Aleksander Bukarewicz - fortepian kl. II/6
A.Wroński: "Mazurek"Anna Ślązak - skrzypce kl. IV/6
A.Tansman: "Etiuda C-dur Urszula Adamczyk - fortepian kl. IV/6
T.Stachak: "Nad strumieniem" Lena Rusek - gitara kl. II/4
L.Bas : "Miotła Baby Jagi" Oskar Wasilewski - fortepian kl. II/4
L.v. Beethoven: "Allemande" C-dur Oliwia Hanysz - fortepian kl. III/4
J.Haydn: "Menuet" Wojciech Dobrski - skrzypce kl. V/6
H.Lemoine : "Etiuda G-dur" Kornel Beta - fortepian kl. V/6
H.Lemoine : "Etiuda As-dur"Tymoteusz Kwiatkowski - fortepian kl. III/4
H.Lemoine : "Etiuda D-dur" Paulina Kasprzyk - fortepian kl. III/4
G.F.Haendel: "Allegro"Weronika Skrzypczak - skrzypce kl. IV/4
C.Saint-Saëns: "Łabędź" Kacper Tomassy - fortepian kl. IV/4
A.Dvorak: "Humoreska"Barbara Mączkowska - skrzypce kl. VI/6
J.S.Bach : "Inwencja 2-gł. F-dur nr 8Maria Wojciechowska - fortepian kl. IV/4
D.Szostakowicz : "Elegia"
Maximo D.Pujol: "Etiuda nr 1"Michał Skrzypczak - gitara kl. IV/4
Jorge Cardoso: "Suite De Los Mita "
Samba - "Guadelupe" - nr 8
Joropo - "Leandro" - nr 9
F.Fiorillo: "Etiuda nr 28"Patrycja Urbańska - skrzypce kl. VI/6
V.A.Mozart : "Koncert D-dur cz.I (Adelaide)
J.Brahms: "Taniec węgierski"
Akompaniament : p. Anna Chowaniec
p. Joanna Jaśkiewicz
p. Emil Przybylak

Galeria foto z koncertu "Jesienne impresje" - 08.11.2018 r.

W dniu 08 listopada 2018 r. ( czwartek ) o godz 17:00 w Poleskim Ośrodku Sztuki, Łódź, ul. Krzemieniecka 2a odbył się uroczysty koncert p.t.: "Jesienne impresje"

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

       

       

       

       

       

     

Koncert pt. : "Jesienne impresje" - 09.11.2018 r.

W dniu 09 listopada 2018 r. ( piątek ) o godz 17:00 w Poleskim Ośrodku Sztuki, Łódź, ul. Krzemieniecka 2a odbył się uroczysty koncert pt. : "Jesienne impresje"

     

Przedstawiamy program tej uroczystości:

Program

Program Wykonawca
T.Stachak: "Wesoły walczyk" Ksenia Bogusiak - gitara kl. I
D.Lewidowa : "Etiuda C-dur" Krzyś Jach - fortepian kl. II/6
L.v Beethoven: "Dla Elizy" Julia Rosiak - flet kl. II/6
W.F.Bach : "Menuet G-dur" Krzyś Zgoda - fortepian kl. III/6
Svein Eythorsonn: "New Day" Wojciech Sowiński - gitara kl. III/6
T.Stachak: "Ślizgawka w parku"Joanna Sochacka - gitara kl. III/6
M.Carcassi: "Andantino" Anna Olszewska - gitara kl. III/6
H.Wieniawski: "Kujawiak" Natalia Zalewska - flet kl. III/6
Cees Hartog: "Fiesta Gitara" Jan Kucharek - gitara kl. III/6
H.Gnesina: "Etiuda D-dur" Malena Obidoska - fortepian kl. IV/6
A.Tansman : "Etiuda C-dur" Lena Łopata - fortepian kl. IV/6
P.Czajkowski: "Temat Łabędzi" Agata Łukasik - flet kl. IV/6
J.S.Bach : "Inwencja 2-gł. F-dur nr 8 Ewa Trębska - fortepian kl. VI/6
J.L.Dussek: "Sonatina G-dur"
J.F.Rameau: "Gawot" Jakub Muszyński - skrzypce kl. IV/4
N.Coste: "Preludium A-dur" Alicja Firaza - gitara kl. VI/6
T.Stachak: "Spacer z głową w chmurach" Karolina Franek - gitara kl. VI/6
F.Sor: "Kaprys A-dur" Martyna Banaszkiewicz - gitara kl. VI/6
J.S.Bach : "Inwencja 2-gł. F-dur nr 8 Aleks Tomaszewski - fortepian kl. VI/6
A.Diabelli: "Sonata IV C-dur"
C.Saint-Sa?ns : "Łabędź"
Fr.Schubert: "Marzenie"Zofia Janaszkiewicz - skrzypce kl. IV/4
Marek Shak:: "Juka" Maja Przywara - gitara kl. V/6
L.v Beethoven: "Rondo" Laura Dembińska - gitara kl. IV/4
J,S,Bach: "Bourree e-moll" Michał Sawiak - gitara kl. IV/4
L.GomeZ: "Romans de'Amore"
H.Berens : "Etiuda g-moll" Artur Zheng - fortepian
Fr. Chopin : "Walc cis-moll" Edward Zheng - fortepian
Akompaniament p. Joanna Jaśkiewicz
p. Anna Chowaniec
p. Emil Przybylak

Galeria foto z koncertu pt.: "Jesienne impresje" - 09.11.2018 r.

W dniu 09 listopada 2018 r. ( piątek ) o godz 17:00 w Poleskim Ośrodku Sztuki, Łódź, ul. Krzemieniecka 2a odbył się uroczysty koncert p.t.: "Jesienne impresje"

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości.

       

       

       

       

       

Międzyszkolne Spotkania Najmłodszych Skrzypków "Muzyczna kraina" 2018

Międzyszkolne Spotkania Najmłodszych Skrzypków klas I - III szkół muzycznych I stopnia odbyły się 9.11.2018 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Pabianicach.

     
Organizatorem Spotkań zostało Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Pabianicach. W spotkaniach wzięli udział uczniowie klas I - III cyklu 6-letniego wybrani spośród uczniów danej szkoły.

Spotkania były otarte dla publiczności i mają charakter koncertu. Po części artystycznej odbyl się wykład i spotkanie metodyczne z dr Ludwiką Mają Tomaszewską z Akademii Muzycznej w Łodzi.

Celem Spotkań bylo:
  1. Publiczna prezentacja umiejętności uczniów klas I - III.
  2. Nauka wspólnego muzykowania w grupie rówieśniczej.
  3. Integracja uczniów i zachęcenie do gry na skrzypcach.
  4. Zwrócenie szczególnej uwagi na problematykę nauczania początkowego.
  5. Omówienie i dyskusja nauczycieli podsumowująca poziom wykonawczy.

W spotkaniach wzięła udział nasza uczennica Antonina Trykacz z klasy I cyklu 6-letniego, którą przygotował do koncertu p.Janusz Karpiński.

Galeria foto z konkursu "Muzyczna kraina" 2018

Międzyszkolne Spotkania Najmłodszych Skrzypków klas I - III szkół muzycznych I stopnia odbyły się 9.11.2018 r.
w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Pabianicach.

Organizatorem Spotkań zostało Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Pabianicach. W spotkaniach wzięli udział uczniowie klas I - III cyklu 6-letniego wybrani spośród uczniów danej szkoły.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości.

       

       

Przesłuchania CEA 2018 / 2019

W r. szk. 2018/2019 odbyły się następujące Przesłuchania CEA klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 6-letniego:
  1. 16 i 17 XI 2018 r. - soliści - skrzypce w PSM I st. w Zduńskiej Woli
  2. 19 i 20 XI 2018 r. - soliści - gitary i zespoły gitarowew PSM I st. w Brzezinach
  3. 26 i 27 XI 2018 r. - soliści - fortepiany - w PSM I i II st. w Pabianicach.

Próbny TEST z kształcenia słuchu i audycji muzycznych odbył się 11 XII 2018 r. ( wtorek) we wszystkich szkołach muzycznych.

Wszystkim uczestnikom życzymy jak najlepszych wyników.

     

   

Galeria foto z Przesłuchania CEA 2018 / 2019

W r. szk. 2018/2019 odbyły się następujące Przesłuchania CEA klas VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 6-letniego:
  1. 16 i 17 XI 2018 r. - soliści - skrzypce w PSM I st. w Zduńskiej Woli
  2. 19 i 20 XI 2018 r. - soliści - gitary i zespoły gitarowew PSM I st. w Brzezinach
  3. 26 i 27 XI 2018 r. - soliści - fortepiany - w PSM I i II st. w Pabianicach.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

     

       

XVI Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych "DUETTINO" - Warszawa 2018

W dniach 29 listopada - 1 grudnia 2018 r. odbył się XVI Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych "DUETTINO"
w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. im.Emila Młynarskiego w ZPSM Nr 1 w Warszawie.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół muzycznych I stopnia Regionów Mazowieckiego, Łódzkiego i Lubelskiego.

Organizatorami Konkursu byli:
  1. Wizytator Regionu Mazowieckiego Centrum Edukacji Artystycznej
  2. i Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie.

Z naszej szkoły w konkursie brał udział zespół w składzie:
  1. Maja Przywara - gitara kl. V cyklu 6-letniego,
  2. i Laura Dembińska - gitara klasa IV cyklu 4-letniego.

Opiekunem naszego zespołu reprezentującego Społeczną Szkołę Muzyczną I Stopnia im. Władysława Szpilmana
w Łodzi był Pan Marek Wysocki

Zespół naszej Szkoły Muzycznej otrzymał dyplom uczestnictwa w tym Konkursie

Koncert świąteczny - 17.12.2018 r.

W dniu 17.12.2018 r. o godz. 16,30 (poniedzialek) odbył się "Koncert Świąteczny" w wykonaniu uczniów naszej Szkoły Muzycznej.

       

W koncercie wezmą udział następujący uczniowie:

  1. Leon Jaworski - fortepian kl. I/6,
  2. Wiktoria Miller - fortepian kl. I/6,
  3. Staś Rek - gitara kl. I/6,
  4. Tymon Czader - gitara kl. I/4,
  5. Roch Pniak - skrzypce kl. I/6,
  6. Maria Makowska - fortepian kl. I/6,
  7. Kasia Malczewska - skrzypce kl. I/6,
  8. Janina Nowaczyńska - gitara kl. I/6,
  9. Kamil Kaźmierczak - gitara kl. I/6,
  10. Oliwia Szczepaniak - skrzypce kl. I/4,
  11. Kinga Mes - fortepian kl. I/6,
  12. Pola Piwońska - gitara kl. I/6,
  13. Zosia Asanowicz - gitara kl. I/6,
  14. Laura Eljasz - skrzypce kl. I/6,
  15. Oliwia Stablewska - skrzypce kl. I/6,
  16. Aleksander Woźniak - fortepian kl. I/4,
  17. Zosia Wierzba - fortepian kl. I/4,
  18. Antoni Jaworski - gitara kl. I/4,
  19. Lena Pawlak - gitara kl. I/4,
  20. Marta Kowalczyk - fortepian kl. I/4,
  21. Antoni Adryanowski - gitara kl. I/4,
  22. zespół wokalny Społ.Szk.Muz. I st..

Wszystkim uczniom gratulujemy udanego występu !!!

Galeria foto z "Koncertu świątecznego" - 17.12.2018 r.

W dniu 17.12.2018 r. o godz. 16,30 (poniedzialek) odbył się "Koncert Świąteczny" w wykonaniu uczniów naszej Szkoły Muzycznej.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

       

       

       

       

    p>

Koncert świąteczny - 18.12.2018 r.

W dniu 18.12.2018 r. o godz. 16:30 ( wtorek) odbył się Koncert Świąteczny w wykonaniu uczniów naszej Szkoły Muzycznej.

       

W koncercie wezmą udział następujący uczniowie:

  1. klasa I-sza cyklu 6-letniego,
  2. dzieci 4-5 letnie ze Szkoły Talentów,
  3. Aleksander Cichalewski - fortepian kl. I/6,
  4. Jaś Sender - fortepian kl. I/6,
  5. Ania Sobierajska - fortepian kl. I/6,
  6. Tosia Trykacz - skrzypce kl. I/6,
  7. Hania Kwiatkowska - skrzypce kl. I/6,
  8. Julia Rosiak - flet kl. II/6,
  9. Emilka Dobrska - fortepian kl. II/6,
  10. Maksymilian Cichalewski - skrzypce kl. II/6,
  11. Joanna Wrzesińska - fortepian kl. II/6,
  12. Krzysztof Zgoda - fortepian kl. III/6,
  13. Julia Kacprzak - puzon kl. VI/6,
  14. Zoe Bratenstein-Górecka - fortepian kl. II/4,
  15. Malena Obidoska - fortepian kl. IV/6,
  16. Weronika Jankowska - flet kl. IV/6,
  17. Agata Łukasik - flet kl. IV/6,
  18. Wojciech Dobrski - skrzypce kl. V/6,
  19. Jakub Muszyński - skrzypce kl. IV/4,
  20. Alicja Firaza - gitara kl. VI/6,
  21. Martyna Banaszkiewicz - gitara kl. VI/6,
  22. Ewa Trębska - fortepian kl. VI/6,
  23. Weronika Skrzypczak - skrzypce kl. IV/4,
  24. Aleks Tomaszewski - fortepian kl. VI/6,
  25. Zofia Janaszkiewicz - skrzypce kl. IV/4,
  26. Michał Sawiak - gitara kl. IV/4,
  27. Maciej Sulgostowski - fortepian kl. IV/4.

Akompaniament: p.Anna Chowaniec, p.Joanna Jaśkiewicz

Wszystkim uczniom gratulujemy udanego występu !!!

Galeria foto z "Koncertu świątecznego" - 18.12.2018 r.

W dniu 18.12.2018 r. o godz. 16:30 ( wtorek) odbył się "Koncert Świąteczny" w wykonaniu uczniów naszej Szkoły Muzycznej.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

       

       

       

       

       

       

Koncert świąteczny - 19.12.2018 r.

W dniu 19.12.2018 r. o godz. 16:30 ( środa) odbył się "Koncert Świąteczny" w wykonaniu uczniów naszej Szkoły Muzycznej.

       

W koncercie wzięli udział następujący uczniowie:

  1. Maja Bielińska - fortepian kl. II/6,
  2. Aleksander Bukarewicz - fortepian kl. II/6,
  3. Krzysztof Jach - fortepian kl. II/6,
  4. Krzysztof Sikorski - gitara kl. III/6,
  5. Wojciech Sowiński - gitara kl. III/6,
  6. Joachim Prociów - gitara kl. II/6,
  7. Jan Kucharek - gitara kl. III/6,
  8. Oskar Wasilewski - fortepian kl. II/4,
  9. Anna Olszewska - gitara kl. III/6,
  10. Wiktor Magielski - fortepian kl. VI/6,
  11. Kornel Beta - fortepian kl. V/6,
  12. Anna Ślązak - skrzypce kl IV/6,
  13. Ksenia Bogusiak - gitara kl I/4,
  14. Paulina Kasprzyk - fortepian kl. III/4,
  15. Karolina Franek - gitara kl. V/6,
  16. Barbara Mączkowska - skrzypce kl. VI/6,
  17. Maria Wojciechowska - fortepian kl. IV/4,
  18. Patrycja Urbańska - skrzypce kl. VI/6.

Akompaniament: p.Anna Chowaniec, p.Joanna Jaśkiewicz

Wszystkim uczniom gratulujemy udanego występu !!!

Galeria foto z "Koncertu świątecznego" - 19.12.2018 r.

W dniu 19.12.2018 r. o godz. 16:30 ( środa) odbył się "Koncert Świąteczny" w wykonaniu uczniów naszej Szkoły Muzycznej.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

       

       

       

     

Lista uczniów wyrożniających się w nauce

w I semestrze r.szk. 2018/2019 - o średniej powyżej 4 + (19 pkt.)

Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Średnia ocen
Kopka Iwo klasa "0" 4+ (20,50 pkt.)
Maciejewski Adam klasa "0" 5- (21,00 pkt.)
Pierzchała Adam klasa "0" 4+ (20,50 pkt.)
Asanowicz Zofia klasa I/6 4+ (20,00 pkt.)
Cichalewski Aleksander klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Eljasz Laura klasa I/6 5 (21,75 pkt.)
Jander Julia klasa I/64+ (20,66 pkt.)
Jaworski Leon klasa I/6 4+ (20,00 pkt.)
Jóźwicka Helena klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Kaźmierczak Kamil klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Kupis Hanna klasa I/6 4+ (19,66 pkt.)
Kwiatkowska Hanna klasa I/6 4- (19,33 pkt.)
Makowska Mariaklasa I/64+ (20,75 pkt.)
Malczewska Katarzyna klasa I/6 5- (21,33 pkt.)
Marciniak Jeremi klasa I/6 4+ (19,33 pkt.)
Mes Kinga klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Miller Wiktoria klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Nowaczyńska Janina klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Pniak Roch klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Rek Stanisław klasa I/6 5 (21,66 pkt.)
Sender Janklasa I/6 5- (21,33 pkt.)
Sobierajska Anna klasa I/65- (21,66 pkt.)
Stablewska Oliwia klasa I/65- (21,00 pkt.)
Szynczewska Paulina klasa I/6 4+ (20,00 pkt.)
Trykacz Antonina klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Bielińska Maja klasa II/6 5- (21,75 pkt.)
Bukarewicz Aleksander klasa II/6 5- (21,25 pkt.)
Cichalewski Maksymilian klasa II/6 4+ (20,33 pkt.)
Jach Krzysztof klasa II/6 4+ (20,33 pkt.)
Dobrska Emilia klasa II/6 4+ (20,33 pkt.)
Łużny Marcel klasa II/6 4+ (19,66 pkt.)
Prociów Joachim klasa II/6 4+ (20,75 pkt.)
Kucharek Jan klasa III/6 5- (21,33 pkt.)
Sowiński Wojciech klasa III/6 5 (22,00 pkt.)
Zalewska Natalia klasa III/6 5- (21,00 pkt.)
Zgoda Krzysztof klasa III/6 5- (21,25 pkt.)
Łukasik Agataklasa IV/6 4+ (19,00 pkt.)
Maląg Aleksander klasa IV/6 4+ (20,25 pkt.)
Ślązak Anna klasa IV/6 5- (21,66 pkt.)
Franek Karolina klasa V/6 5- (21,00 pkt.)
Maćczak Adamklasa V/6 5- (21,25 pkt.)
Przywara Maja klasa V/6 5 (22,25 pkt.)
Banaszkiewicz Martyna klasa VI/6 4+ (20,00 pkt.)
Firaza Alicja klasa VI/6 4+ (20,33 pkt.)
Tomaszewski Aleks klasa VI/6 5- (20,66 pkt.)
Trębska Ewa klasa VI/6 4+ (19,00 pkt.)
Urbańska Patrycja klasa VI/6 5 (22,00 pkt.)
Adryanowski Antoni klasa I/4 5- (21,50 pkt.)
Asanowicz Jakub klasa I/4 4+ (19,00 pkt.)
Chomątek Magdalena klasa I/4 5- (21,00 pkt.)
Jaworski Antoni klasa I/4 5- (21,00 pkt.)
Kacak Laura klasa I/44+ (19,33 pkt.)
Kamińska Nikola klasa I/44+ (19,66 pkt.)
Pawlak Lena klasa I/4 5 (22,00 pkt.)
Sagalara Patrycja klasa I/4 4+ (20,33 pkt.)
Stablewska Michalina klasa I/4 4+ (20,33 pkt.)
Szczepaniak Oliwia klasa I/4 5- (21,50 pkt.)
Szczepaniak Joanna klasa I/4 5- (21,66 pkt.)
Szumiela Jakub klasa I/4 5- (21,50 pkt.)
Woźniak Aleksander klasa I/44+ (20,00 pkt.)
Bratenstein-Górecka Zoe klasa II/4 4+ (19,00 pkt.)
Hołys Oskar klasa II/4 4+ (20,75 pkt.)
Rusek Lena klasa II/44+ (19,33 pkt.)
Wasilewski Oskar klasa II/4 5- (21,50 pkt.)
Kasprzyk Paulina klasa III/4 5 (22,33 pkt.)
Kwiatkowski Tymoteusz klasa III/4 4+ (20,66 pkt.)
Sawiak Michałklasa III/4 4+ (20,00 pkt.)
Dembińska Laura klasa IV/4   5- (21,75 pkt.)
Skrzypczak klasa IV/4 4+ (20,75 pkt.)
Skrzypczak Michał klasa IV/4 4+ (20,25 pkt.)
Tomassy Kacperklasa IV/4 4+ (20,66 pkt.)
Adamczyk Mateusz Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Bogusiak Ksenia Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Borowska Jolanta Studium Instrumentalne 5 (22,00 pkt.)
Borowski Robert Studium Instrumentalne 5 (22,00 pkt.)
Kowalczyk Marta Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Majtczak AgataStudium Instrumentalne 5 (22,00 pkt.)
Makarczuk Andrzej Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Marszałek Stanisław Studium Instrumentalne 5 (23,00 pkt.)
Marszałek Marta Studium Instrumentalne średnia ocen : 5- (21,00 pkt.)
Mikołajewska Magdalena Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Murgrabia Tymoteusz Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Olszewski Mikołaj Studium Instrumentalne 5 (22,00 pkt.)
Prośniak Barbara Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Prośniak Krystyna Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Sulgostowski Maciej Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Ślązak Jakub Studium Instrumentalne 5 (23,00 pkt.)
Zheng Artur Studium Instrumentalne 5- (21,00 pkt.)
Zheng Edward Studium Instrumentalne 5 (22,00 pkt.)

Ocenę 5 + (24 pkt. ) otrzymali uczniowie:

Nazwisko ucznia
Klasa
Przedmiot
Średnia ocen
Maćczak Adam klasa V/6 kształcenie słuchu 5+ (24 pkt.)
audycje muzyczne 5+ (24 pkt.)
Urbańska Patrycja klasa V/6 audycje muzyczne 5+ (24 pkt.)
Kasprzyk Paulina klasa III/4 audycje muzyczne 5+ (24 pkt.)
Tomassy Kacper klasa IV/4 audycje muzyczne 5+ (24 pkt.)

Skala ocen:

Ocena
Ilość punktów:
celujący ( 6 )
25 pkt.
bardzo dobry ( 5 )
21 - 24 pkt.
dobry ( 4 )
16 - 20 pkt.
dostateczny ( 3 )
13 - 15 pkt.
dopuszczający ( 2 )
11 - 12 pkt.
niedostateczny ( 1 )
0 - 10 pkt.

G R A T U L U J E M Y !!!

Młodzi Artyści na Zamku 2019

W dniach 08 - 10 .02. 2019 r. ( piątek - niedziela) odbył się III Ogólnopolski Konkurs "Młodzi Artyści na Zamku" w Suchej Beskidzkiej.

     

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VI cyklu 6-letniego Patrycja Urbańska - skrzypce, która wykonała następujący program:
  1. F.Fiorillo : "Etiuda nr 28"
  2. J.Massenet: "Thais Meditatoin"
  3. J.Brahms: "Taniec węgierski Nr 1"

     

Prezentacje Miniatur Skrzypcowych - Sieradz 2019

W dniu 16 marca 2019 r. ( sobota) odbyły się Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu,

Naszą szkolę reprezentowała uczennica klasy I cyklu 6-letniego Antonina Trykacz, która wykona następujący program:
  1. D.Obijalska : "Rozkoszne kokoszki"
  2. A.Greczaninow: "Śmieszek"

   

Koncert "Muzyka - Wiosną" - 21.03.2019 r.

W dniu 21 marca 2019 r. ( czwartek ) o godz.: 16:30 odbył się Koncert "Muzyka - Wiosną" w POS przy ul.Krzemienieckiej 2a w Łodzi

Jest to koncert szkolny i udział w nich wzięli uczniowie wszystkich klas i instrumentów cyklu 6-letniego i 4-letniego.

       

Przedstawiamy program tej uroczystości

Program

ProgramWykonawcaPrzygotowanie
Improwizacja ruchowa piosenki: "Kwiecień-plecień" klasa I cyklu 6-letniego Małgorzata Zwolińska
M.Shak : "W lesie" Jakub Ślązak - gitara kl. "0" Marek Wysocki
Francis Kleynjans : "Piosenka Górali"Helena Jóźwicka - gitara kl.I/6 Maciej Glugla
A.Cofalik: "Kurczątko" Hania Kwiatkowska - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
I.Berkowicz : "Etiuda C-dur" Stanisław Pęzik - fortepian kl. I/6 Tadeusz Kawczyński
D.Obijalska: "Rozkoszne kokoszki" Antonina Trykacz - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
J.Garścia : "Sonatina op.51 nr 5" Maja Bielińska - fortepian kl. II/6 Anna Chowaniec
Marek Shak : "Taniec"Wojciech Sowiński - gitara kl. III/6 Marek Wysocki
Napoleon Coste: "Barkarola" Jan Kucharek - gitara kl. III/6 Leszek Mrózek
H.Wieniawski : "Kujawiak" Weronika Jankowska - flet kl. IV/6 Przemysław Wiśniewski
W.A.Mozart : "Przybywaj, piękna wiosno" Magdalena Chomątek - skrzypce kl. I/4 w duecie z p. Joanną Góras
Malagena -"Taniec hiszpański" Marcel Łużny - gitara kl. IV/6 Maciej Glugla
A.Cofalik : "Kukułka" Anna Ślązak - skrzypce kl. IV/6 Janusz Karpiński
A.Diabelli : "Sonatina G-dur" Tymoteusz Kwiatkowski - fortepian kl. III/4 Barbara Weber
H.Lemoine: "Etiuda As-dur" Kornel Beta - fortepian kl. V/6 Barbara Weber
Marek Shak : "Sonatina Nr 2" Maja Przywara - gitara kl. V/6 Marek Wysocki
Fr. Chopin : "Polonez g-moll młodzieńczy" Maciej Sulgostowski - fortepian Studium Tadeusz Kawczyński
Anonim : "Romance de Amore" Kinga Chrzanowska - gitara kl. III/4 Maciej Glugla
M.Glinka : "Wariacje a-moll" Paulina Kasprzyk - fortepian kl. III/4 Barbara Weber
A.Dvorak : "Tańce słowiańskie" Barbara Mączkowska - skrzypce kl. VI/6 Janusz Karpiński
Juan Martin: "Taniec hiszpański" Michał Skrzypczak - gitara kl. IV/4 Maciej Glugla
D.Szostakowicz : "Elegia" Maria Wojciechowska - fortepian kl. IV/4 Barbara Weber
Johann Pachebel : "Canon" Laura Dembińska - gitara kl. IV/4 Marek Wysocki
J.Masenet: "Medytacja" Patrycja Urbańska - skrzypce kl. VI/6 Janusz Karpiński
H.V. Lobos : "Preludium nr 1" Michał Sawiak - gitara kl.IV/4 Wiesław Kondraciuk
H.Berens : "Etiuda C-dur" Maria Wojciechowska - fortepian kl. IV/4 Barbara Weber
L.v Beethoven : "Rondo" Laura Dembińska - gitara kl. IV/4 Marek Wysocki
Michał Skrzypczak - gitara kl. IV/4 Maciej Glugla
C.Gardel: "Por Una Cabesa" Anna Ślązak - skrzypce kl. IV/6 przyg. Janusz Karpiński
Patrycja Urbańska - skrzypce kl. VI/6
Akompaniament: p.Anna Chowaniec,
p.Joanna Jaśkiewicz

Galeria foto z koncertu "Muzyka - Wiosną" - 21.03.2019 r.

W dniu 21 marca 2019 r. ( czwartek ) o godz.: 16:30 odbył się Koncert "Muzyka - Wiosną" w POS przy ul.Krzemienieckiej 2a w Łodzi

Jest to koncert szkolny i udział w nich wzięli uczniowie wszystkich klas i instrumentów cyklu 6-letniego i 4-letniego.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości.

       

       

       

       

       

       

       

Koncert "Muzyka - Wiosną" - 22.03.2019 r.

W dniu 22 marca 2019 r. ( piątek) o godz.: 16:30 odbył się Koncert "Muzyka - Wiosną" w POS przy ul.Krzemienieckiej 2a w Łodzi

Jest to koncert szkolny i udział w nim wzięli uczniowie wszystkich klas i instrumentów cyklu 6-letniego i 4-letniego.

       

Przedstawiamy program tej uroczystości

Program

Program Wykonawca Przygotowanie
1) muz.A.Markiewicz, sł.W.Chotomska: "Dzień dobry, Biały Ptaku" - utwór a'capella chór szkolny Marlena Barszczewska 
2) muz.S.Moniuszko, sł.J.Zachariasiewicz: "Złota rybka"  Akompaniament:
Małgorzata Zwolińska
3) muz.M.Małecki, sł.K.Pac-Gajewska:
"W ogródku po deszczu"
A.Tansman: Menuet "Gram dla mamy" Emilia Dobrska - fortepian kl. II/6 Barbara Weber
T.Stachak: "Tęsknota wędrowca" Ksenia Bogusiak - gitara Studium Wiesław Kondraciuk
B.Flies : "Kołysanka" Julia Rosiak - flet kl. II/6 Przemysław Wiśniewski
Melodia ludowa Joachim Prociów - gitara kl. II/6 Maciej Glugla
F.Carulli : "Allegro espressivo" Anna Olszewska - gitara kl.III/6 Wiesław Kondraciuk
F.Rybicki : "Wietrzyk" Krzyś Zgoda - fortepian kl. III/6 Barbara Weber
F.Carulli : "Andante" Joanna Sochacka - gitara kl.III/6 Wiesław Kondraciuk
Tatiana Stachak : "Nad strumieniem" Filip Szymański - gitara Leszek Mrózek
G.Faure : "Sicilienne" Natalia Zalewska - flet kl. III/6 Przemysław Wiśniewski
Tatiana Stachak : "Taniec argentyński" Laura Kacak - gitara kl. I/4 Leszek Mrózek
T.Stachak : "Sen" Lena Rusek - gitara kl.II/4 Marek Wysocki
A.Cwojdziński: "Preludium" Oskar Wasilewski - fortepian kl. II/4 Joanna Jaśkiewicz
A.Dvoŕak : "Humoreska" Agata Łukasik - flet kl. IV/6 Przemysław Wiśniewski
F.Carulli : "Andantino G-dur" Zofia Szymańska - gitara Leszek Mrózek
Tatiana Stachak : "Mały romans" Wojciech Szymański - gitara Leszek Mrózek
Can Baldan : "Soleaves" Adam Maćczak - gitara kl. V/6 Maciej Glugla
H.V. Lobos: "Taniec brazylijski D-dur" Zuzanna Danych - gitara Studium Leszek Mrózek
C.Saint-Saëns: "Łabędź" Kacper Tomassy - fortepian kl. IV/4 Barbara Weber
P.Czajkowski: Temat z baletu: "Jezioro łabędzie" Zofia Janaszkiewicz - skrzypce kl. IV/4 Janusz Karpiński
T.Stachak : "Samba na wesoło" Karolina Franek - gitara kl.V/6 Wiesław Kondraciuk
.Giuliani : "Rondo D-dur" Alicja Firaza - gitara kl.VI/6 Wiesław Kondraciuk
Fr. Chopin: "Polonez As-dur" (młodzieńczy) Aleks Tomaszewski - fortepian kl. VI/6 Barbara Weber
R. de Vise : "Sarabanda" Martyna Banaszkiewicz - gitara kl.VI/6 Wiesław Kondraciuk
A.Löschhorn: "Etiuda G-dur" Artur Zheng - fortepian Barbara Weber
Fr. Chopin: "Walc cis-moll" op.64 nr 2 Edward Zheng - fortepian Barbara Weber
P.Taffanel : "Pastorale & Scherzetino" Jolanta Borowska - flet Przemysław Wiśniewski
Akompaniament: p.Joanna Jaśkiewicz
p. Emil Przybylak

Galeria foto z koncertu "Muzyka - Wiosną"
- 22.03.2019 r.

W dniu 22 marca 2019 r. ( piątek) o godz.: 16:30 odbył się Koncert "Muzyka - Wiosną" w POS przy ul.Krzemienieckiej 2a w Łodzi

Jest to koncert szkolny i udział w nim wzięli uczniowie wszystkich klas i instrumentów cyklu 6-letniego i 4-letniego.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości.

       

       

       

       

       

       

       

Przegląd Chórów CEA - 2019

W dniu 30 marca 2019 r. odbył się Przegląd Chórów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Łódzkiego, zorganizowany przez Centrum Edukacji Artystycznej.

Przegląd odbył się w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi, przy ul.Żubardzkiej.

Po Przeglądzie odbyło się spotkanie - szkolenie wszystkich uczestników (chórmistrzów), biorących udział w Przeglądzie.

   

Kurator- nagrody 2019

W dniu 03.04.2019 r. odbył się koncert z okazji wręczenia nagród uczniom szkół podstawowych i gimnazjów - laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych - przez Kuratora Łódzkiego Pana Grzegorza Wierzchowskiego.

W koncercie wzięli udział uczniowie naszej szkoły:

  1. Kornel Beta - fortepian kl. V c.6-letni,
  2. Anna Ślązak - skrzypce kl. IV c.6-letni,
  3. Patrycja Urbańska - skrzypce kl. VI c.6-letni,
  4. Aleks Tomaszewski - fortepian kl. VI c.6-letni,
  5. Edward Zheng - fortepian

Szkoła otrzymała podziękowanie, a wykonawcy - upominki ufundowane przez Kuratorium Łódzkie.

       

 

Galeria foto "Kurator - nagrody" 2019

W dniu 03.04.2019 r. odbył się koncert z okazji wręczenia nagród uczniom szkół podstawowych i gimnazjów - laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych - przez Kuratora Łódzkiego Pana Grzegorza Wierzchowskiego.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

     

     

     

     

I Ogólnopolski
"Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy" - 2019

I Ogólnopolski "Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy" odbędzie się 5-6 kwietnia 2019 r. i dedykowany jest uczniom klas skrzypiec, pobierających naukę w szkołach muzycznych.

Naczelną ideą jest rozwój talentu muzycznego dzieci, prezentacja osiągnięć artystycznych, zdobywanie estradowego doświadczenia oraz popularyzacja literatury wiolinistycznej. Konkurs jest także okazją do wymiany doświadczeń pedagogicznych.

W skład Jury wchodzą wybitni skrzypkowie oraz pedagodzy:
  1. dr hab.prof. AM Beata Warykiewicz-Siwy - przewodnicząca Jury
  2. dr Aleksandra Szwejkowicz-Belica
  3. dr hab. Jacek Ropski

W ramach I Ogólnopolskiego Jasnogórskiego Konkursu Skrzypcowego wszyscy uczestnicy, rodzice oraz pedagodzy mają niepowtarzalną okazję zwiedzić Bibliotekę Jasnogórską, która posiada ponad 10 tys. inkunabułów oraz starodruków.

Księgi przetrwały pożary, powstania, 13 wojen oraz stan wojenny.

Koncert "Szkoła - Miastu" 2019

W dniu 9 kwietnia 2019 r. ( wtorek) o godz. 17:30 w Filharmonii Łodzkiej odbył się uroczysty Koncert
"Szkoła - Miastu" uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi.
Sala Kameralna Filharmonii Łódzkiej - 09 kwietnia 2019 r. godz. 17,30

     

Koncerty z tego cyklu nasza szkoła organizuje już 7-my raz. W koncercie wezmą udział uczniowie, absolwenci oraz nauczyciele naszej szkoły, a także kwartet "AdRem" Filharmonii Łódzkiej.

Społeczna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi na uroczysty koncert "Szkoła - Miastu"
w Filharmonii Łódźkiej będzie posiadała patronat Marszałka Województwa Łodzkiego.

     

Przedstawiamy program tej uroczystości:

P R O G R A M

ProgramWykonawcaPrzygotowanie
Muz.Maciej Małecki,
sł. Krystyna Pac-Gajewska:
"W ogródku po deszczu"
chór szkolny Marlena Barszczewska,
akomp.
Małgorzata Zwolińska
Henry Lemoine : "Etiuda As-dur
op. 37 nr 37"
Kornel Beta - fortepian kl. V cykl 6-letni Barbara Weber
Jules Massenet: "Medytacja" Patrycja Urbańska - skrzypce kl. VI cykl 6-letni Janusz Karpiński,
akomp.. Anna Chowaniec
Ludwig van Beethoven: "Rondo" Laura Dembińska - gitara kl.I V cykl 4-letniMarek Wysocki
Michał Skrzypczak - gitara kl. IV cykl 4-letni
Carlos Gardel: "Por Una Cabeza" Anna Ślązak - skrzypce kl. IV cykl 6-letniJanusz Karpiński,
Patrycja Urbańska - skrzypce kl. VI cykl 6-letni akomp.
Anna Chowaniec
Dymitr Szostakowicz : "Elegia" Maria Wojciechowska - fortepian kl. VI cykl 4-letniBarbara Weber
Tatiana Stachak: "Samba na wesoło" Karolina Franek - gitara kl. V cykl 6-letni Wiesław Kondraciuk
Fryderyk Chopin: "Polonez As-dur"
(młodzieńczy)
Aleks Tomaszewski - fortepian kl. VI cykl 6-letniBarbara Weber
Marek Shak: "Sonatina Nr 2" Maja Przywara - gitara kl. V cykl 6-letni Marek Wysocki
Camille Saint-Saëns: "Łabędź" Kacper Tomassy - fortepian kl. IV cykl 4-letniBarbara Weber
Ferdinando Carulli: "Allegro espressivo" Anna Olszewska - gitara kl. III cykl 6-letni Wiesław Kondraciuk
Janina Garścia : "Sonatina op.51 nr 5" Maja Bielińska - fortepian kl. II cykl 6-letniAnna Chowaniec
Vincente Gomez:
"Romance de Amor"
Kinga Chrzanowska - gitara kl. III cykl 4-letni Maciej Glugla
Fryderyk Chopin:
Walc cis-moll op.64 nr 2"
Edward Zheng - fortepian Barbara Weber
Paul Taffanel:
"Pastorale & Scherzetino"
Jolanta Borowska - flet Przemysław Wiśniewski,
akomp. Emil Przybylak 
Akompaniament: p.Anna Chowaniec,
p. Małgorzata Zwolińska,
p. Emil Przybylak

Program Wykonawca Instrument
J.Brahms: "Intermezzo e-moll op.116" Anna Chowaniec - SSM I st. Łódź fortepian - SSM I st. Łódź
Joseph Bodin de Bolsmortier :
"Sonata D-dur op.91 nr 1 cz.I i II.
Przemysław Wiśniewski - SSM I st. Łódź flet - SSM I st. Łódź
St.Moniuszko: "Kwartet smyczkowy
Nr 1 cz. III Scherzo"
kwartet "AdRem" Filharmonii Łódzkiej w składzie: kwartet Filharmonii Łodżkiej
Joanna Łuczak - SSM I st. Łódź skrzypce SSM I st. Łódź
Joanna Góras - SSM I st. Łódź SSM I st. Łódź
Jadwiga Domińczyk-Kuzan - SSM I st. Łódźaltówka - SSM I st. Łódź
Jolanta Żebrowska - wiolonczela   wiolonczela - SSM I st. Łódź

Zapraszamy mieszkańców Łodzi.

Anna Chowaniec

Anna Chowaniec jest absolwentką Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Anny Wesołowskiej - Firlej i dr Łukasza Kwiatkowskiego. Swoją grę doskonaliła na kursach mistrzowskich pod okiem wybitnych instrumentalistów, takich jak: Kevin Kenner, Andrzej Jasiński, Zbigniew Raubo, Dmitri Ratser.

Brała również udział, w roli pedagoga i akompaniatora, w warsztatach International Summer Music Masterclass w Kolbotn w Norwegii.

Jest także laureatką konkursów muzycznych, między innymi :
  1. IX Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Juliusza Zarębskiego,
  2. VIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego w Ełku ,
  3. oraz stypendystką Dartington International Summer School, Marszałka Województwa Łódzkiego i Rektora Akademii Muzycznej w Łodzi.

Emil Przybylak

Emil Przybylak naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku siedmiu lat w O.S.M. I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Łodzi w klasie fortepianu mgr Anny Dryniak- Szczechowicz, a następnie mgr Ewy Rosiak.

Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi w klasie fortepianu prof. Anny Wesołowskiej- Firlej i dr K. Kling. W roku 2013 z wynikiem bardzo dobrym ukończył studia magisterskie uzyskując tytuł magistra sztuki.

Umiejętności pianistyczne doskonalił na Podyplomowych Studiach Mistrzowskich w klasie fortepianu prof. Anny Wesołowskie j- Firlej. Od 2014 roku pracuje w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi na stanowisku nauczyciela gry na fortepianie.

Jako akompaniator współpracuje z klasami fletu dr Eweliny Zawiślak, altówki mgr Urszuli Wadlewskiej oraz puzonu mgr Jacka Kasprzaka. Od roku 2017 pracuje w Społecznej Szkole Muzycznej I st. im. Wł.Szpilmana w Łodzi.

Wielokrotnie nagradzany za wyróżniający się akompaniament na konkursach regionalnych i ogólnopolskich.

Przemysław Wiśniewski

Przemysław Wiśniewski, urodzony w Łodzi - edukację muzyczną rozpoczął w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia im.Henryka Wieniawskiego w Łodzi, w której ukończył zarówno I-szy, jak i II-gi stopień w klasie fletu Ewy Wypych.

Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, w której w 2012 r. ukończył studia II stopnia w klasie fletu traverso dr hab. Magdaleny Pilch oraz w 2013 r. ukończył studia II stopnia w klasie fletu dr hab. Katarzyny Przybylskiej.

Obecnie jest studentem studiów doktoranckich w Akademii Muzycznej w Krakowie.

Uczestnik licznych kursów i lekcji mistrzowskich prowadzonych przez pedagogów takich, jak: Barthold Kuijken, Annie Laflamme, Brian Berryman, Janos Balint, Craig Goodman, Carlo Jans, Jean - Michel Tanguy, Barbara Gisler-Haase, Carlos Bruneel.

Współpracuje z zespołami : Harmonia Sacra, Orkiestra Historyczna, Wrocławska Orkiestra Barokowa. Pracuje także w Społecznej Szkole Muzycznej I st. im. Wł.Szpilmana w Łodzi.

Marek Wysocki

Urodził się 3 września 1954 roku w Łodzi. Po ukończeniu Państwowej Podstawowej Szkoły Muzycznej im. H.Wieniawskiego i Państwowego Liceum Muzycznego im. H. Wieniawskiego (wtedy został zarejestrowany pseudonim sceniczny - Marek Shak), kontynuował naukę w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

W roku 1977 wygrał II Konkurs Wykonawczy Gitary Klasycznej. Studia ukończył w 1978 roku na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej w Łodzi.

Po ukończeniu studiów muzycznych pracował na stanowisku solisty w Orkiestrze Polskiego Radia i Telewizji pod dyrekcją H. Debicha (wiele koncertów, festiwale, nagrania).

W latach 1988 - 1993 odbył liczne zagraniczne podróże muzyczne. W 1993 roku założył Firmę TTC-Studio Autorskie, której celem była twórczość oraz produkcja radiowa i telewizyjna. Powstało kilkaset programów, w tym trzy widowiska teatralne (emisja na antenie Programu 1 TVP) i kilkadziesiąt teledysków dla polskich muzyków.

Jako reżyser i kompozytor (kilka tysięcy utworów) otrzymał wiele nagród, między innymi :
  1. Montaż Artystyczny - Sofia 1994
  2. Wyróżnienie - Festiwal Twórczości Telewizyjnej 1995 r.
  3. Yach (najlepszy teledysk) Yach Festiwal w Gdyni 2001 r.

Od 2002 roku pracował z wykorzystaniem nabytych wcześniej specjalności, takich jak kompozycja (piosenki dla polskich wykonawców, jingle, sygnały, hymny), prowadził zajęcia montażu obrazu i dźwięku (przedstawienia operowe dla potrzeb telewizji holenderskiej), animacji komputerowej (reklamy krajowe).

W tym też czasie odbył kilka bardzo atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych o charakterze pop i jazzowym.

Obecnie pracuje w Społecznej Szkole Muzycznej I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi.

Kwartet "AdRem"

Joanna Łuczak

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec profesora Zenona Płoszaja. W 1983 roku podjęła pracę w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.

Oprócz symfonicznej działalności koncertowej, zajmuje się kameralistyką. Grała w kwartecie smyczkowym im. Aleksandra Tansmana, była założycielką i prymariuszem kwartetu smyczkowego APERTUS

W 2009 roku odbył się koncert kwartetu, poświęcony ratowaniu zabytków Starego Cmentarza w Łodzi, transmitowany bezpośrednio przez TVP i zarejestrowany na płycie DVD.

Od 2010 r. pełni funkcję koncertmistrza Orkiestry Kameralnej Polish Camerata. Występowała w kraju i za granicą na licznych tournée koncertowych w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, a także w Izraelu i Stanach Zjednoczonych.

Ma w swoim dorobku nagrania 17 płyt z muzyką kompozytorów duńskich ( C. Langgaard ) oraz nagrań HD dla TV holenderskiej (Bach, Haendel, Corelli, Haydn, Mozart, Mendelssohn).

Interesującym jest wspólny projekt kwartetu APERTUS oraz światowej sławy saksofonisty jazzowego Andrzeja Olejniczaka , którego owocem jest krążek Different Choice.

Uczestniczyła w projekcie Meeting Point, będącym połączeniem trzech dziedzin sztuki: muzyki improwizowanej na żywo z tańcem - inspirowanych wystawą współczesnego malarstwa.

Jako kameralistka brała udział w festiwalach:
  1. Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Gironie ( Hiszpania 2008 ),
  2. Festiwal Czterech Kultur ( Łódź 2010 ),
  3. Festiwal Miast Partnerskich Lwowa, we Lwowie (2012),
  4. Festiwal Kolory Polski (Łódź),
  5. Koncerty pod Lipą (Łazienki Królewskie),
  6. Koncerty Królewskie (Pałac na wodzie Wilanów),
  7. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Leżajsku,
  8. Międzynarodowy Festiwal i koncerty w Łańcucie,
  9. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Oratoryjnej Anima Mundi w Kielcach,
  10. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Znanej i Nieznanej w Sosnowcu,
  11. Niedziela z Muzyką u św. Mateusza (Łódź),
  12. Międzynarodowy Festiwal Słowo i Muzyka (Łódź),
  13. Dni Chopina w Łodzi.

W roku 2011 wraz z kwartetem Apertus nagrała muzykę do filmu Dass w reżyserii Adriana. Panka.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 16 grudnia 2014 r. za zasługi w działalności na rzecz rozwoju kultury, została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Joanna Góras

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec profesora Zenona Brzewskiego. Od 1992 roku pracuje w Filharmonii Łódzkiej im.Artura Rubinsteina.

Współpracuje również z innymi zespołami orkiestrowymi , zarówno w kraju, jak i poza granicami, koncertując m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Izraelu.

Brała udział w nagraniach wielu płyt, m.in. cyklu 17 płyt z muzyką kompozytorów duńskich oraz nagraniach HD dla telewizji holenderskiej.

Pasjonatka kameralistyki, grała m.in. w Kwartetach Quadrivium String Quartett oraz w Kwartecie Łódzkim. Aktualnie współtworzy kwartet "AdRem".

Od 2012 roku współpracuje również z orkiestrą kameralną Polish Camerata pod kierownictwem Marka Głowackiego, biorąc udział w licznych międzynarodowych festiwalach muzyki, m.in. w Leżajsku, Łańcucie, Kielcach, Ostrowcu, Sosnowcu i Łodzi.

Obecnie pracuje także w Społecznej Szkole Muzycznej I st. im. Wł.Szpilmana w Łodzi.

Jadwiga Domińczyk - Kuzan

Urodzona i wykształcona w Łodzi. Absolwentka klasy altówki prof. Zbigniewa Friemana.

Obecnie muzyk orkiestry symfonicznej Filharmonii Łódzkiej im. A.Rubinsteina.

Karierę zawodową rozpoczęła już podczas studiów jako muzyk orkiestry PR i TV Henryka Debicha.

Po uzyskaniu dyplomu Akademii Muzycznej w Łodzi pracowała jako muzyk - kameralista w Warszawskiej Operze Kameralnej i jednocześnie jako wykładowca w zakresie studiów orkiestrowych w macierzystej uczelni.

Zainteresowanie kameralistyką przejawiała już w szkole średniej, współtworząc z kolegami kwartet smyczkowy im. Karola Szymanowskiego, koncertując i zdobywając laury na konkursach ogólnopolskich.

Także okres jej studiów to dalszy rozwój pracy kameralnej, zwieńczony zdobyciem przez zespół I nagrody w Konkursie Kameralnym im. K.Bacewicza.

Równocześnie była członkiem orkiestry kameralnej Pro Musica, a następnie przez dwa sezony współpracowała z sextetem Studio. Z wielką przyjemnością kontynuuje swoją kameralną pasję muzykując w kwartecie smyczkowym "AdRem".

Jolanta Żebrowska

Ukończyła z wyróżnieniem Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II stopnia we Wrocławiu oraz studia w Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie prof. Stanisława Firleja.

Od 1991 roku pracuje jako wiolonczelistka w orkiestrze Filharmonii Łódzkiej im.A.Rubinsteina. W latach 1993-2007 była członkiem-założycielem Rubinstein Quartet.

W roku 2007 rozpoczęła również pracę pedagogiczną w Łęczycy. Obecnie jest nauczycielem gry na wiolonczeli
w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. A.Tansama w Łodzi.

Współpracuje z kwartetem smyczkowym "AdRem", grając liczne koncerty kameralne.

Galeria foto z koncertu "Szkoła - Miastu" 2019

W dniu 9 kwietnia 2019 r. ( wtorek) o godz. 17:30 w Filharmonii Łodzkiej odbył się uroczysty Koncert
"Szkoła - Miastu" uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

       

       

       

       

     

Konfrontacje Duetów Instrumentalnych - Brzeziny - 2019

Konfrontacje odbędą się 10 kwietnia 2019 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Brzezinach.

Celem konfrontacji jest rozbudzenie zamiłowania do kameralistyki na poziomie szkoły I stopnia oraz umożliwienie prezentacji uczniowskim duetom instrumentalnym swoich umiejętności oraz osiągnięć.

Naszą szkolę reprezentować będzie duet w składzie:

  1. Anna Ślązak
  2. i Patrycja Urbańska,

które wykonają następujący program:
  1. Anton Dvorak: "Humoreska"
  2. Carlos Gardel: "Por Una Cabeza"

     

     

IV Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów - Zgierz 2019

IV Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów odbędą się 15 kwietnia 2019 r w Państwowej Szkole Muzycznej
I st. w Zgierzu.

Spotkania przeznaczone są dla uczniów klas skrzypiec, pobierających naukę w szkołach muzycznych I stopnia.

W dniu 16 kwietnia 2019 r. odbędą się Warsztaty skrzypcowe, prowadzone przez Przewodniczącego Jury.

     

   

     

     

Ogólnopolski Konkurs im.Wiłkomirskich 2019

W dniach 11-12 maja 2019 r. ( sobota i niedziela) odbył się Ogólnopolski Konkurs im.Wiłkomirskich w Łodzi.

Organizatorami Konkursu była Akademia Muzyczna im.Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi oraz Stowarzyszenie Promocji Inicjatyw Artystycznych.

Honorowym Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był Jego Magnificencja Rektor Akademii Muzycznej w Łodzi prof. dr hab. Cezary Sanecki.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, kameralne zespoły instrumentalne od duetu do kwintetu, o dowolnym składzie.

Naszą szkolę reprezentował duet w składzie: Anna Ślązak i Patrycja Urbańska.

Koncert pt.: "Święto Rodziny" - 28 maja 2019 r.

W dniu 28 maja 2019 r ( wtorek) odbył się uroczysty Koncert "Święto Rodziny" z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka
i Dnia Ojca.

       

Przedstawiamy program tej uroczystości:

Program

ProgramWykonawcaPrzygotowanie
Inscenizacja piosenki: "Wietrzyk majowy"Szkoła Talentów - grupa dzieci 3-6 letnich Małgorzata Zwolińska
"Taniec kurcząt w skorupkach"Szkoła Talentów - grupa dzieci 5-6 letnich Małgorzata Zwolińska
L.Schytte: "Etiuda C-dur" Jaś Sender - fortepian kl. I/6 Joanna Jaśkiewicz
J.Köffner: "Arietta" Jakub Ślązak - gitara kl. "0" Marek Wysocki
A.Lasko ; "Kujawiaczek" Aleksander Cichalewski - fortepian kl. I/6 Anna Chowawniec
G.Ph.Telemann : "Gawot" Ania Sobierajska - fortepian kl. I/6 Joanna Jaśkiewicz
D.Obijalska: "Z górki na pazurki" Antonina Trykacz - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
Francis Klenyans: "Polny walczyk"
na 2 gitary
Helena Jóźwicka - gitara kl. I/6 Maciej Glugla
I.Berkowicz: "Etiuda C-dur"Staś Pęzik - fortepian kl. I/6 Tadeusz Kawczyński
Ch.Graupner: "Bourree"
L.Schytte: "Etiuda G-dur" Joanna Wrzesińska - fortepian kl. II/6 Tadeusz Kawczyński
Inscenizacja piosenki: "Na raz i dwa" klasa I cyklu 6-letniego Małgorzata Zwolińska
Ch.H.Wilton: "Sonatina C-dur cz.I" Aleksander Bukarewicz - fortepian kl. II/6Anna Chowaniec
J.Garścia: "Sonatina op.51 nr 5"Maja Bielińska - fortepian kl. II/6   Anna Chowaniec
F.Rybicki: "Złoty walczyk"
Dioniso Aquado: "Etiuda nr 5" Wojciech Sowiński - gitara kl. III/6 Marek Wysocki
R.Schumann: "Melodia" Julia Rosiak - flet kl. III/6 Przemysław Wiśniewski
T.Stachak: "Mały romans"Ksenia Bogusiak - gitara Studium Wiesław Kondraciuk
M.Carcassi: "Siciliana" Joanna Sochacka - gitara kl. III/6 Wiesław Kondraciuk
"Rock and roll - moderato" Laura Kacak - gitara kl. I/4 Leszek Mrózek
"Rock and roll - allegro"
D.Kabalewski: "Błazny cyrkowe" Natalia Pożycka - fortepian kl. I/4 Joanna Jaśkiewicz
J.Ph. Rameau: "Rigoudon" Magdalena Chomątek - skrzypce kl. I/4 Joanna Góras
M.Shak: "Etiuda nr 7"Lena Rusek - gitara kl. II/4Marek Wysocki
Julio S.Sagreras: "Etiuda C-dur"Mikołaj Olszewski - gitara Studium Leszek Mrózek
C.Czerny: "Etiuda a-moll" Aleks Tomaszewski - fortepian kl. VI/6 Barbara Weber
F.Burgmüller: "Burza" Paulina Kasprzyk - fortepian kl. III/4 Barbara Weber
l.v.Beethoven: "Rondo" Laura Dembińska - gitara kl. IV/4 Marek Wysocki
M.Shak: "Juka"Michał Skrzypczak - gitara kl. IV/4
Akompaniament: p.Anna Chowaniec,
p. Emil Przybylak

Galeria foto z koncertu "Święto Rodziny" - 28.05.2019

W dniu 28 maja 2019 r ( wtorek) odbył się uroczysty Koncert "Święto Rodziny" z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka
i Dnia Ojca.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

       

       

       

       

       

       

       

Koncert "Święto Rodziny" - 29 maja 2019 r.

W dniu 29 maja 2019 r ( sroda) odbył się uroczysty Koncert "Święto Rodziny" z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka
i Dnia Ojca.

     

Przedstawiamy program tej uroczystości:

Program

ProgramWykonawcaPrzygotowanie
"Spacer z mamą" zespół wokalny Marlena Barszczewska
W.A.Mozart: "Piosenka francuska" Jaś Nowaczyński - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
T.Stachak: "Daleka kraina" Zosia Asanowicz - gitara kl. I/6 BlueBlue
T.Stachak: "Stary Donald" Pola Piwońska - gitara kl. I/6 Leszek Mrózek
L.v.Beethoven: "Maleńki walc" na 4 ręce Kinga Mes - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
J.Haydn: "Piosenka"Hania Kupis - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
T.Stachak: "Kurki trzy"Mateusz Mes - gitara kl. I/6 Elżbieta Mrózek
T.Stachak: "Piosenka gondoliera" Janina Nowaczyńska - gitara kl. I/6 Leszek Mrózek
L.v.Beethoven: "Taniec niemiecki Nr 1"
na 4 ręce
Julia Jander - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
D.Kabalewski: "Galop" Kasia Malczewska - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
T.Stachak: "Osiołek" Kamil Kaźmierczak - gitara kl. I/6 Leszek Mrózek
T.Stachak: "Stary Donald" Jeremi Marciniak - gitara kl. I/6 Elżbieta Mrózek
A.Diabelli: "Scherzo" na 4 ręce Wiktoria Miller - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
R.Schumann: "Mały utwór" Roch Pniak - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
T.Stachak: "Stary Zamek" Artem Zaika - gitara kl. I/6 Leszek Mrózek
T.Stachak: "Piosenka gondoliera" Staś Rek - gitara kl. I/6 Elżbieta Mrózek
"Pieśń estońska" na 4 ręceMaria Makowska - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
D.Obijalska: "Kajtuś na kucyku" Laura Eljasz - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
T.Stachak: "Piosenka gondoliera" Staś Rek - gitara kl. I/6 Elżbieta Mrózek
T.Stachak: "Mała gitarzystka" Paulina Szynczewska - gitara kl. I/6 Elżbieta Mrózek
R.Schumann: "O dalekiej krainie"
na 4 ręce
Zofia Wierzba - fortepian Studium Barbara Weber
T.Stachak: "Wspomnienie z Hiszpanii" Tymon Czader - gitara kl. I/4 Leszek Mrózek
T.Stachak: "Zimowy wieczór" Michalina Stablewska - gitara kl. I/4 Leszek Mrózek
L.v.Beethoven: "Taniec niemiecki Nr 3"
na 4 ręce
Aleksander Woźniak - fortepian kl. I/4 Barbara Weber
T.Stachak: "Latawiec" Antoni Adryanowski - gitara kl. I/4 Leszek Mrózek
T.Stachak: "Jesień" Jakub Asanowicz - gitara kl. I/4 Leszek Mrózek
M.Kaczurbina: "Miś z laleczką" Joanna Szczepaniak - skrzypce kl. I/4 Janusz Karpiński
F.Carulli: "Andantino" Antoni Jaworski - gitara Studium Elżbieta Mrózek
D.Aquado: "Etiuda a-moll" Lena Pawlak - gitara kl. I/4 Elżbieta Mrózek
L.Mozart: "Polonez" Marta Kowalczyk - fortepian Studium Barbara Weber
"Pieśń jesienna" na 4 ręce
W.A.Mozart: "Menuet" Oliwia Szczepaniak - skrzypce kl. I/4 Janusz Karpiński
M.Carcassi: "Andantino" Jakub Szumiela - gitara kl. I/4 Elżbieta Mrózek
F.Carulli: "Andantino" Andrzej Makarczuk - gitara Studium Elżbieta Mrózek
"Uściskam mamę" SZespół wokalny Marlena Barszczewska;
Akompaniament: p.Anna Chowaniec,
p. Emil Przybylak

Galeria foto z koncertu "Święto Rodziny" - 29.05.2019

W dniu 29 maja 2019 r ( sroda) odbył się uroczysty Koncert "Święto Rodziny" z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka
i Dnia Ojca.

Przedstawiamy galerię foto z tej uroczystości:

       

       

       

       

       

       

       

       

       

II Międzynarodowy Konkurs w Tymbarku 2019

W dniach 28-31 maja 2019 r. ( wtorek - piątek) w Społecznej Publicznej Szkole Muzycznej I st. w Tymbarku odbyl się
II Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia p.n.:
"Moja ojczyzna jest muzyką" - w ramach obchodów 110 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Komisja konkursowa składała się z pedagogów o uznanym autorytecie i wykładowców wyższych uczelni muzycznych m.in. z Londynu, Austrii, Anglii, Japonii, Norwegii i Polski.

Komisja oceniała poszczególne prezentacje w skali punktowej od 1 do 25.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
  1. Maja Bielińska - fortepian kl. III cyklu 6-letniego
  2. oraz duet:
    1. Laura Dembińska - gitara kl. IV cyklu 4-letniegoLaura Dembińska - gitara kl. IV cyklu 4-letniego
    2. i Michał Skrzypczak - gitara kl.IV cyklu 4-letniego.

     

     

Wszystkim uczniom gratulujemy otrzymanych dyplomów!!!

   

Jubileuszowy XXV Konkurs piosenki o Łodzi
"Łódzkie Skrzydła" 2019

W dniach 3 - 4 czerwca 2019 r. odbył się Konkurs Piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła".

Konkurs Piosenki o Łodzi odbył się już po raz 25-ty. W konkursie brali udział uczniowie różnych szkół w różnych grupach wiekowych.

W XXIV Przeglądzie Piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła 2018" wzięli udział także uczniowie naszej szkoły.

   

V Konkurs Młodych Instrumentalistów
"Sosnowe Nutki" - Otwock 2019

W dniu 8 czerwca 2019 r. ( sobota) odbył się V Konkurs Młodych Instrumentalistów "Sosnowe Nutki" w Szkole Muzycznej nr 1 w Otwocku.

Koncert laureatów odbył się 9 czerwca 2019 r. w sali koncertowej Instytutu - Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka
w Międzylesiu.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat uczących się w szkołach muzycznych w kraju.

Celem konkursu jest możliwość zaprezentowania swoich umiejętności gry na instrumencie, umożliwienie występu na dużej scenie i kontaktu z publicznością, a także kształtowanie zamiłowania do muzyki poważnej.

Naszą szkołę reprezentowała Patrycja Urbańska - skrzypce kl. VI cyklu 6-letniego, którą przygotował p.Janusz Karpiński.

Lista uczniów wyróżniających się w nauce
w r.szk. 2018/2019 o średniej powyżej 4 + (19 pkt.)

Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Średnia ocen
Kopka Iwoklasa "0" 4+ (20,50 pkt.)
Maciejewski Adam klasa "0"4+ (20,50 pkt.)
Pierzchała Adam klasa "0" 5- (21,00 pkt.)
Asanowicz Zofia klasa I/6 4+ (19,33 pkt.)
Cichalewski Aleksander klasa I/65- (21,66 pkt.)
Eljasz Laura klasa I/65 (22,00 pkt.)
Jander Julia klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Jaworski Leonklasa I/6 4+ (19,66 pkt.)
Jóźwicka Helena klasa I/65 (22,33 pkt.)
Kupis Hanna klasa I/64+ (19,33 pkt.)
Kwiatkowska Hannaklasa I/64+ (19,33 pkt.)
Makowska Maria klasa I/64+ (20,75 pkt.)
Malczewska Katarzynaklasa I/65- (21,66 pkt.)
Mes Kinga klasa I/64+ (20,00 pkt.)
Miller Wiktoria klasa I/65- (21,25 pkt.)
Nowaczyńska Janina klasa I/6 5 (22,25 pkt.)
Pęzik Stanisław klasa I/65- (21,66 pkt.)
Pniak Roch klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Rek Stanisław klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Sender Jan klasa I/65- (21,33 pkt.)
Sobierajska Annaklasa I/65- (21,66 pkt.)
Szynczewska Paulina klasa I/65- (21,66 pkt.)
Trykacz Antoninaklasa I/6 5- (21,33 pkt.)
Bielińska Maja klasa II/6 5 (23,00 pkt.)
Bukarewicz Aleksander klasa II/6 4+ (20,25 pkt.)
Cichalewski Maksymilian klasa II/6 5- (21,00 pkt.)
Jach Krzysztof klasa II/6 4+ (19,66 pkt.)
Dobrska Emilia klasa II/6 5- (21,33 pkt.)
Łużny Marcel klasa II/6 5- (21,00 pkt.)
Prociów Joachim klasa II/6 4+ (19,75 pkt.)
Kucharek Jan klasa III/6 5- (21,00 pkt.)
Olszewska Anna klasa III/6 4+ (19,50 pkt.)
Sowiński Wojciechklasa III/6 5- (21,66 pkt.)
Zalewska Natalia klasa III/6 4+ (20,75 pkt.)
Zgoda Krzysztof klasa III/6 4+ (20,75 pkt.)
Łopata Lena klasa IV/6 4+ (19,25 pkt.)
Łukasik Agata klasa IV/6 4+ (20,66 pkt.)
Maląg Aleksander klasa IV/6 5- (21,00 pkt.)
Ślązak Anna klasa IV/6 5+ (23,66 pkt.)
Beta Kornel klasa V/6 4+ (20,25 pkt.)
Dobrski Wojciech klasa V/6 4+ (20,25 pkt.)
Franek Karolina klasa V/6 4+ (20,00 pkt.)
Maćczak Adam klasa V/6 4+ (20,20 pkt.)
Przywara Maja klasa V/6 5- (21,75 pkt.)
Banaszkiewicz Martyna klasa VI/64+ (20,00 pkt.)
Firaza Alicja klasa VI/6 4+ (20,00 pkt.)
Mączkowska Barbara klasa VI/6; 4+ (19,00 pkt.)
Tomaszewski Aleks klasa VI/65- (22,66 pkt.)
Trębska Ewa klasa VI/65- (21,25 pkt.)
Urbańska Patrycja klasa VI/65+ (23,75 pkt.)
Adryanowski Antoniklasa I/45- (21,00 pkt.)
Chomątek Magdalena klasa I/4 5- (21,50 pkt.)
Kacak Laura klasa I/45- (21,33 pkt.)
Pawlak Lena klasa I/45 (22,00 pkt.)
Stablewska Michalina klasa I/44+ (20,50 pkt.)
Szczepaniak Oliwia klasa I/45- (21,50 pkt.)
Szczepaniak Joanna klasa I/4 5 (22,00 pkt.)
Szumiela Jakub klasa I/45- (21,50 pkt.)
Woźniak Aleksanderklasa I/45- (21,00 pkt.)
Pożycka Natalia klasa I/4 5- (21,50 pkt.)
Bratenstein-Górecka Zoeklasa II/44+ (19,00 pkt.)
Hołys Oskar klasa II/45 (22,75 pkt.)
Wasilewski Oskar klasa II/45 (22,75 pkt.)
Chrzanowska Kinga klasa III/44+ (20,25 pkt.)
Hanysz Oliwia klasa III/44+ (19,00 pkt.)
Kasprzyk Paulina klasa III/4 5 (22,33 pkt.)
Sawiak Michał klasa III/45- (21,00 pkt.)
Janaszkiewicz Zofia klasa IV/44+ (19,00 pkt.)
Dembińska Laura klasa IV/4 5 (22,75 pkt.)
Skrzypczak Weronika klasa IV/4 4+ (20,25 pkt.)
Skrzypczak Michał klasa IV/45 (22,00 pkt.)
Tomassy Kacper klasa IV/4 5 (22,66 pkt.)

Uczniowie, którzy otrzymali ocenę 6 ( 25 pkt.) lub 5+ (24 pkt. ):

Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Przedmiot
Średnia ocen
Maląg Aleksander klasa IV/6 chór 6 (25 pkt.)
Ślązak Anna klasa IV/6 skrzypce 6 (25 pkt.)
Urbańska Patrycja klasa VI/6 skrzypce 6 (25 pkt.)
kształcenie słuchu 6 (25 pkt.)
Hołys Oskar klasa II/4 chór 6 (25 pkt.)
Wasilewski Oskar klasa II/4 chór 6 (25 pkt.)
Kasprzyk Paulina klasa III/4 audycje muzyczne 5+ (24 pkt.)
Dembińska Laura klasa IV/4 audycje muzyczne 5+ (24 pkt.)
Sawiak Michał klasa IV/4 gitara 5+ (24 pkt.)
Tomassy Kacper klasa IV/4 audycje muzyczne 5+ (24 pkt.)

Skala ocen:

Ocena
Ilość punktów:
celujący ( 6 )
25 pkt.
bardzo dobry ( 5 )
21 - 24 pkt.
dobry ( 4 )
16 - 20 pkt.
dostateczny ( 3 )
13 - 15 pkt.
dopuszczający ( 2 )
11 - 12 pkt.
niedostateczny ( 1 )
0 - 10 pkt.

G R A T U L U J E M Y !!!