Kronika

                   

Kronika Szkoły Muzycznej
im. Władysława Szpilmana

Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi uzyskała wpis do ewidencji szkół artystycznych, prowadzonej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w dniu 23 sierpnia 2010 r., pod nr.: 549/10/2010

Społeczna Szkoła Muzyczna im. Władysława Szpilmana w Łodzi posiada uprawnienia szkoły publicznej nadane Decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr DSA-WOP.IS-802/4/11 DEK/35800/2011/IS

Rok szkolny 2015 / 2016

Koncert p.t. "Listopadowa nutka" - 09.11.2015

W dniu 09 listopada 2015 r. ( poniedziałek) o godz. 16:30 w siedzibie Poleskiego Ośrodka Sztuki w Łodzi, przy
ul. Krzemienieckiej 2 odbył się uroczysty koncert "Listopadowa nutka".

        

ProgramWykonawcaPrzygotowanie
W.Chmielowska : "Pilna uczennica" Malena Obidoska - fortepian kl. I/6 Tadeusz Kawczyński
W.Chmielowska : "Bal u lalek" Małgorzata Trębska - fortepian kl. I/6 Tadeusz Kawczyński
F.Rybicki : "Skakanka" Jagoda Tranda - fortepian kl. II/6 Barbara Weber
M.Frey : "Etiuda C-dur" Kornel Beta - fortepian kl. II/6 Barbara Weber
W.Kroll : "Donkey Doodle" Ania Ślązak - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
Maja Przywara - gitara kl. II/6Marek Wysocki
T.Stachak: "Tęsknota wędrowca" Karolina Franek - gitara kl. II/6 Wiesław Kondraciuk
M.Carcassi : "Siciliana" Adam Maćczak - gitara kl. II/6 Katarzyna Stępień
L.Jelicz: "Gawot" Basia Mączkowska - skrzypce kl. III/6 Janusz Karpiński
S.Majkapar : "Pani Mgła" Ewa Trębska - fortepian kl. III/6 Tadeusz Kawczyński
D.Kabalewski: "Błazny" Weronika Iżel - fortepian kl. III/6 Tadeusz Kawczyński
H.Berens : "Etiuda C-dur" Aleks Tomaszewski - fortepian kl. III/6Barbara Weber
M.Carcassi: "Walc" Martyna Kuczewska - gitara kl. II/4 Katarzyna Stępień
"Pan Listopad" - piosenka z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych zespół rytmiczny kl. II i III c.6-letniego Małgorzata Zwolińska
T.Stachak : "Mały romans" .Marta Pękala - gitara kl. I/4 Marek Wysocki
D.Steibelt: "Sonatina C-dur cz.I i II" Filip Kolecki - fortepian kl.II/4 Jakub Kmiński
H.Berens : "Etiuda d-moll op.88" Michał Jaros - fortepian II r.n. Studium Jakub Kamiński
F.Mendelssohn : "Mosquito Dance" Basia Zając - skrzypce kl. IV/6 Janusz Karpiński
J.Cardoso: "Walse" Melody Nowicka - gitara kl. IV/6 Katarzyna Stępień
F.Burgműller : Etiuda d-moll "Burza" Adam Bystrzycki - fortepian kl. V/6 Barbara Weber
A.Löschhorn: "Etiuda d-moll" Aleksandra Andrzejkowicz - fortepian kl.III/4 Małgorzata Zając
N.Coste : "Moderato" Michał Kais - gitara kl. III/4 Wiesław Kondraciuk
M.Popławski : "Mazur"Wiktor Magielski - skrzypce kl. IV/6 Joanna Góras
J.Brahms: "Walc As-dur" Robert Borowski - fortepian dod. kl. IV/4 Barbara Weber
F.Carulli: "Walc e-moll" Amelia Bieniek - gitara kl. V/6 Wiesław Kondraciuk
M.Heller : "Etiuda G-dur" Julianna Świć - fortepian kl. IV/4 Barbara Weber
Burmester: "Taniec niemiecki" Cyprian Seliga - skrzypce kl. IV/4 Joanna Góras
Fr. Chopin : "Walc a-moll" Hubert Wodziak - fortepian kl.V/6 Jakub Kamiński
C.Debussy: "T" Wojciech Jankowiak - klarnet Studium Sylwia Karpińska - Majchrzak
H.V.Lobos : "Preludium Nr IV" Dawid Łyszczarz - gitara kl. VI/6 Wiesław Kondraciuk
Jules Demersseman: "Fantasia" . Robert Borowski - flet kl. IV/4 Przemysław Wiśniewski
Leo Portnoff : "Fantazja rosyjska" Stefan Józefowicz - Okonkwo - skrzypce kl.IV/4 Joanna Góras
Akompaniament Małgorzata Zając
Jakub Kamiński

Galeria foto z koncertu 09.11.2015

W dniu 09 listopada 2015 r. ( poniedziałek) o godz. 16:30 odbył się uroczysty koncert "Listopadowa nutka" w siedzibie Poleskiego Ośrodka Sztuki w Łodzi przy ul. Krzemienieckiej 2.

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

Koncert "Listopadowa nutka" - 10.11.2015

W dniu 10 listopada 2015 r. ( wtorek) o godz 16:30 w siedzibie Poleskiego Ośrodka Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2 odbył się uroczysty koncert "Listopadowa nutka".

           

ProgramWykonawcaPrzygotowanie
"Róża i jeż" Trio w składzie: Marlena Barszczewska
Agata Łukasik,
Ada Piaseczna
Jola Fligiel
K.Druszkiewicz: "Spacer po lesie" Lena Łopata - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
M.Wysocki : "W lesie" Aleksander Maląg - gitara kl. I/6 Marek Wysocki
M.Frey: "Etiuda C-dur" Maria Stępień - fortepian kl Barbara Weber
"Melodia ludowa" Maciej Suwała - klarnet kl.II/6 Sylwia Karpińska - Majchrzak
L.Demaux : "Etiuda G-dur" Jola Fligiel - fortepian kl. II/6 Jakub Kamiński
I.Berkowicz: "Etiuda d-moll" Ada Piaseczna - fortepian kl. II/6 Małgorzata Zając
N.Bakłanowa: "Mazurek" Wojciech Dobrski - skrzypce kl. II/6 Janusz Karpiński
N.Bakłanowa: "Mazurek" Martyna Banaszkiewicz - skrzypce
2-gi rok nauki, 2-gi instrument
Janusz Karpiński
D.Obijalska: "Turlaj się, piłeczko" Zofia Janaszkiewicz - skrzypce kl. I/4 Janusz Karpiński
Temat nowozelandzki :"When the Saints" Gabrysia Kaźmierczak - klarnet
2-gi r. nauki
Sylwia Karpińska - Majchrzak
M.Wysocki : "Etiuda Laura Dembińska - gitara kl. I/4 Marek Wysocki
T.Stachak : "Mały romans" Katarzyna Kozłowska - gitara
IV rok nauki
Katarzyna Stępień
J.Küffner: "Arietta" Alicja Firaza - gitara kl. III/6 Wiesław Kondraciuk
F.Carulli : "Andantino" Martyna Banaszkiewicz - gitara kl. III/6 Wiesław Kondraciuk
A.Curci : "Czardasz" Patrycja Urbańska - skrzypce kl. III/6 Janusz Karpiński
Daniel Sobczyński - gitara kl. Marek Wysocki
T.Stachak : "Tęsknota wędrowca" Łucja Bassendowska - Kisiel- gitara kl. II/4 Marek Wysocki
M.Wysocki : "Arpe" Filip Bassendowski - Kisiel- gitara kl. II/4 Marek Wysocki
J.S.Bach : "Małe Preludium nr 1" Maja Goczał - fortepian kl. IV/6 Tadeusz Kawczyński
H.Lemoine: "Etiuda G-dur" Maciej Sulgostowski - fortepian kl. V/6 Barbara Weber
A.Löschhorn: "Etiuda d-moll" Gabrysia Kaźmierczak - fortepian kl. IV/6 Barbara Weber
E.Schwarz-Reiflingen : "Preludium C" Melania Graczyk - gitara kl. II/4 Katarzyna Stępień
P.Czajkowski : "Polka" Maksymilian Graczyk - flet kl. II/4 Przemysław Wiśniewski
J.S.Bach : "Musette" Nadia Schülde - Jagiełło - fortepian kl. V/6 Małgorzata Zając
H.Lemoine: "Etiuda G-dur" Jakub Stępnik - fortepian kl. IV/6 Barbara Weber
M.Wysocki : "Pląsy" Amelia Marszałek - gitara kl. V/6 Marek Wysocki
H.Berens : "Etiuda C-dur" Aleksandra Wasik - fortepian kl. VI/6 Barbara Weber
V.Monti : "Czardasz" Magdalena Barszczewska - skrzypce OSM II st. im. H.Wieniawskiego w Łodzi
Akompaniuje : p. Małgorzata Zając
p. Jakub Kamiński

Galeria foto z koncertu - 10.11.2015

W dniu 10 listopada 2015 r. ( wtorek) o godz. 16:30 odbył się uroczysty koncert "Listopadowa nutka" w siedzibie Poleskiego Ośrodka Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2 .

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

XVII Międzynarodowy Konkurs Chopinowski

W dniu 1 października 2015 r. odbył się w Warszawie XVII Międzynarodowy Konkurs Chopinowski.

Wzięło w nim udział ponad 80 pianistów z 20 krajów.

W jury zasiadali:
  1. prof. Katarzyna Popowa-Zydroń,
  2. Adam Harasiewicz (laureat w r.1955),
  3. Martha Argerich (laureatka w r. 1965)
  4. Garrick Ohlsson (1970),
  5. Yundi Li (200
  6. Dmitri Alexeev,
  7. Akiko Ebi,
  8. Philippe Entremont,
  9. Nelson Goerner,
  10. Andrzej Jasiński,
  11. Janusz Olejniczak,
  12. Piotr Paleczny,
  13. Ewa Pobłocka,
  14. John Rink,
  15. Wojciech Świtała,
  16. Dang Thai Son
  17. oraz Dina Yoffe.

Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent RP - Pan Andrzej Duda.

        

     

        

Do II etapu Konkursu Chopinowskiego zakwalifikowało się 43 pianistów:
  1. Soo Jung Ann (korea Południowa),
  2. Mijako Arishima (Japonia),
  3. Łukasz Piotr Byrdy (Polska),
  4. Michelle Candotti (Włochy),
  5. Luigi Carroccia (Włochy),
  6. Galina Chistiakowa (Rosja),
  7. Seong-Jin Cho (Korea Południowa),
  8. Ivett Gyöngyösi (Węgry),
  9. Chi Ho Han (Korea Południowa),
  10. Olof Hansen (Francaj),
  11. Zhi Chao Julian Jia (Chiny),
  12. Aljoša Jurinić (Chorwacja),
  13. Su Yeon Kim (Korea Południowa),
  14. Dinata Klinton (Ukraina),
  15. Aimi Kobayashi (Japonia),
  16. Qi Kong (Chiny),
  17. Marek Kožak (Czechy),
  18. Łukasz Krupiński (Polska),
  19. Krzysztof Książek (Polska),
  20. Rachel Naomi Kudo (Stany Zjednoczone),
  21. Kate Liu (Stany Zjednoczone),
  22. Eric Lu (Stany Zjednoczone),
  23. Łukasz Mikołajczyk (Polska),
  24. Alrxia Mouza (Grecja/Wenezuela),
  25. Mayaka Nakagawa (Japonia),
  26. Szymon Nehring (Polska),
  27. Piotr Nowak (Polska),
  28. Arisa Onoda (Japonia),
  29. Georgijs Osokins (Łotwa),
  30. Jinhyung Park (Korea Południowa),
  31. Charles Richard-Hamelin (Kanada),
  32. Dmitrij Sziszkin (Rosja),
  33. Rina Sudo (Japonia),
  34. Michał Szymanowski (Polska),
  35. Arsenij Tarasewicz-Nikołajew (Rosja),
  36. Alexei Tartakovsky (Stany Zjednoczone),
  37. Alexander Ullman (Wielka Brytania),
  38. Chao Wang (Chin
  39. Andrzej Wierciński (Polska),
  40. Zi Xu (Chiny),
  41. Yike (Tony) Yang (Kanada),
  42. Chuhan Zhang (Ch
  43. Annie Zhou (Kanada).

Do III etapu Konkursu Chopinowskiego zakwalifikowało się 20 pianistów:
  1. Luigi Carroccia (Włochy),
  2. Galina Chistiakowa (Rosja),
  3. Seong-Jin Cho (Korea Południowa),
  4. Chi Ho Han (Korea Południowa),
  5. Aljoša Jurinić (Chorwacja),
  6. Su Yeon Kim (Korea Południowa),
  7. Dinata Klinton (Ukraina),
  8. Aimi Kobayashi (Japonia),
  9. Marek Kožak (Czechy)
  10. Łukasz Krupiński (Polska),
  11. Krzysztof Książek (Polska),
  12. Kate Liu (Stany Zjednoczone),
  13. Eric Lu (Stany Zjednoczone),
  14. Szymon Nehring (Polska,
  15. Georgijs Osokins (Łotwa),
  16. Charles Richard-Hamelin (Kanada),
  17. Dmitrij Sziszkin (Rosja),
  18. Alexei Tartakovsky (Stany Zjednoczone),
  19. Zi Xu (Chiny),
  20. Yike (Tony) Yang (Kanada).

Lista osób zakwalifikowanych do Finału Konkursu Chopinowskiego ( 10 osób):
  1. Seong-Jin Cho (Korea Południowa),
  2. Aljosa Jurinić (Chorwacja),
  3. Aimi Kobayashi (Japonia),
  4. Kate Liu (Stany Zjednoczone),
  5. Eric Lu (Stany Zjednoczone),
  6. Szymon Nehring (Polska),
  7. Georgijs Osokins (Łotwa),
  8. Charles Richard-Hamelin (Kanada),
  9. Dmitrij Sziszkin (Rosja),
  10. Yike (Tony) Yang (Kanada),

Wyniki XVII Międzynarodowego
Konkursu Chopinowskiego 2015

Nagrody

NagrodaWartośćWykonawcaKraj
I nagroda 30 000 Euro + złoty medal Seong-Jin Cho Korea Południowa
II nagroda 25 000 Euro + srebrny medal Charles Richard-HamelinKanada
III nagroda 20 000 Euro + brązowy medal Kate LiuStany Zjednoczone
IV nagroda 15 000 Euro Eric Lu Stany Zjednoczone
V nagroda 10 000 EuroYike Tony YangKanada
VI nagroda 7 000 Euro Dmitrij Sziszkin Rosja

Wyróżnienia

WyróżnienieWartośćWykonawcaKraj
Wyróżnienie: 4 000 Euro Aljoša Jurinić Chorwacja
Wyróżnienie:4 000 Euro Aimi Kobayashi Japonia
Wyróżnienie: 4 000 Euro Szymon Nehring Polska
Wyróżnienie; 4 000 EuroGeorgijs Osokins Łotwa

Nagrody specjalne:

NagrodaWartość Wykonawca Kraj
Nagroda Towarzystwa im. Fryderyka Chopina za najlepsze wykonanie poloneza3000 Euro Seong-Jin ChoKorea Południowa
Nagroda Polskiego Radia za najlepsze wykonanie mazurków5000 Euro Kate Liu Stany Zjednoczone
Nagroda Krystiana Zimermanna za najlepsze wykonanie sonaty 10000 Euro Charles Richard-Hamelin Kanada
Nagroda dla najmłodszego finalisty otrzymał:15 000 USD Yike Tony Yang Kanada

Galeria foto z XVII Międzynarodowego
Konkursu Chopinowskiego 2015

W dniu 1 października 2015 r. odbył się w Warszawie XVII Międzynarodowy Konkurs Chopinowski..

Przedstawiamy Państwu galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

XIII Konkurs Duetów Dziecęcych "Duettino 2015"

W dniu 4 grudnia 2015 r. ( piątek) odbył się w Warszawie XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2015.

Organizatorami konkursu zostali :
  1. Wizytator Regionu Mazowieckiego Centrum Edukacji Artystycznej
  2. i Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie.

Naszą szkołę reprezentowały 2 duety:

Zespół.Wykonawca - instrumentProgram:
Duet "Aniamaja" Anna Ślązak - skrzypce kl. I cyklu 6-letniego.Ph.Rameau - "Rigaudon" oraz W.Kroll - "Donkey Doodle".
Maja Przywara - gitara kl. II cyklu 6-letniego
Duet "GIS" Patrycja Urbańska - skrzypce kl. III cyklu 6-letniego A.Dworzak - "Tańce słowiańskie op.72 nr 2 oraz A.Curci - "Ciarda".
Daniel Sobczyński - gitara kl.IV cyklu 6-letniego.
Przygotowanie"Janusz KarpińskiMarek Wysocki 

Duet "Aniamaja" zdobył III miejsce

        

Naszym uczennicom serdecznie gratulujemy!!!

Galeria foto Duettino 2015

W dniu 4 grudnia 2015 r. odbył się w Warszawie XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO 2015.

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

Koncert w Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi 2015

W dniu 10.12.2015 r. ( czwartek) w Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi, ul. Zbocze 2 odbył się koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi.

Nasza Szkoła Muzyczna przekazala prezenty, słodycze i owoce dla dzieci Domu Dziecka

       

Podziękowania od Dyrekcji Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi dla Społecznej Szkoły Muzycznej
I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi

Koncert Świąteczny - 14.12.2015

W dniu 14.12.2015 r. ( poniedziałek) o godz 16:30 w budynku szkoły odbył się Koncert Świąteczny.

W koncercie wzięło udział 31 uczniów naszej Szkoły.

Galeria foto Koncertu Świątecznego - 14.12.2015

W dniu 14.12.2015 r. ( poniedziałek) o godz 16:30 w budynku szkoły odbył się Koncert Świąteczny W koncercie wzięło udział 31 uczniów naszej Szkoły.

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

Koncert Świąteczny - 15.12.2015

W dniu 15.12.2015 r. (wtorek) o godz 16:30 w budynku szkoły odbył się Koncert Swiąteczny.

W koncercie wzięło udział 34 uczniów naszej Szkoły

Galeria foto Koncertu Świątecznego - 15.12.2015

W dniu 15.12.2015 r. (wtorek) o godz 16:30 w budynku szkoły odbył się Koncert Świąteczny

W koncercie wzięło udział 34 uczniów naszej Szkoły

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

 

Przesłuchania CEA 2016

W dniach 11-12 stycznia 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Brzezinach odbyły się Przesłuchania CEA.

Naszą szkołę reprezentował nstp. zespół:

Zespół Wykonawca - instrument Przygotowanie
Zespoł Ana Ślązak - skrzypce kl. I c.6-letni, Janusz Karpiński
Maja Przywara - gitara kl. II c.6-letniMarek Wysocki
Adam Maćczak - gitara kl. II c. 6-letni. Katarzyna Stępień

Galeria foto z przesłuchań CEA - 11.01.2016 r.

W dniach 11-12 stycznia 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Brzezinach odbyły się Przesłuchania CEA.

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

Lista uczniów wyróżniających się w nauce
w I semestrze r.szk. 2015/2016 o średniej powyżej 4+

L.p.
Nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1
Bartczak Mikołaj
klasa I /6
4+
2
Graczyk Gabriela
klasa I /6
5
3
Jankowska Weronika
klasa I /6
4+
4
Łopata Lena
klasa I /6
5
5
Łukasik Agata
klasa I /6
5-
6
Maląg Aleksander
klasa I /6
5
7
Obidoska Malena
klasa I /6
5-
8
Sendal Weronika
klasa I /6
5-
9
Ślązak Anna
klasa I /6
5+
10
Trębska Małgorzata
klasa I /6
5
11
Wrzesińska Urszula
klasa I /6
5
12
Beta Kornel
klasa II /6
5-
13
Fligiel Jolanta
klasa II /6
4+
14
Franek Karolina
klasa II /6
4+
15
Maćczak Adam
klasa II /6
5
16
Piaseczna Ada
klasa II /6
4+
17
Przywara Maja
klasa II /6
5+
18
Stępień Maria
klasa II /6
4+
19
Suwała Bartosz
klasa II /6
4+
20
Tranda Jagoda
klasa II /6
4+
21
Banaszkiewicz Martyna
klasa III /6
4+
22
Firaza Alicja
klasa III /6
5-
23
Mączkowska Barbara
klasa III /6
5-
24
Tomaszewski Aleks
klasa III /6
5-
25
Trębska Ewa
klasa III /6
5
26
Urbańska Patrycja
klasa III /6
5
27
Kaźmierczak Gabriela
klasa IV /6
5+
28
Kubiak Magdalena
klasa IV /6
5-
29
Magielski Wiktor
klasa IV /6
5
30
Sobczyński Daniel
klasa IV /6
5+
31
Stasiak Wiktoria
klasa IV /6
4+
32
Stępnik Jakub
klasa IV /6
5
33
Zając Barbara
klasa IV /6
5-
34
Adamczyk Mateusz
klasa V /6
4+
35
Marszałek Amelia
klasa V /6
5-
36
Nowicka Melody
klasa V /6
4+
37
Schűlde-Jagiełło Nadia
klasa V /6
5-
38
Sulgostowski Maciej
klasa V /6
4+
39
Wodziak Hubert
klasa V /6
5
40
Kamiński Adam
klasa VI /6
4+
41
Łyszczarz Dawid
klasa VI /6
5
42
Wasik Aleksandra
klasa VI /6
5
43
Dembińska Laura
klasa I/4
5
44
Janaszkiewicz Zofia
klasa I/4
4+
45
Pękala Marta
klasa I/4
5+
46
Skrzypczak Weronika
klasa I/4
5
47
Skrzypczak Michał
klasa I/4
5
48
Bassendowski - Kisiel Filip
klasa II/4
4+
49
Graczyk Melania
klasa II/4
5-
50
Graczyk Maksymilian
klasa II/4
5-
51
Iżel Danuta
klasa II/4
4+
52
Kolecki Filip
klasa II/4
5-
53
Kuczewska Martyna
klasa II/4
5-
54
Andrzejkowicz Aleksandra
klasa III/4
5+
55
Kais Michał
klasa III/4
5+
56
Borowska Jolanta
klasa III/4
5+
57
Borowski Robert
klasa III/4
5+
58
Józefowicz - Okonkwo Stefan
klasa III/4
5
59
Świć Julianna
klasa III/4
4+

Ocenę 5 + lub 6 otrzymali uczniowie:

L.p.
Nazwisko ucznia.
Klasa
Przedmiot
Średnia ocen :
1
Ślązak Anna
klasa I/6
zespół instrumentalny:
6
2
Przywara Maja
klasa II/6
zespół instrumentalny:
6
3
Fligiel Jolanta
klasa II/6
zespół wokalny:
6
4
Piaseczna Ada
klasa II/6
zespół wokalny:
6
5
Stępień Maria
klasa II/6
zespół wokalny:
6
6
Banaszkiewicz Martyna
klasa III/6
zespół wokalny:
6
7
Firaza Alicja
klasa III/6
zespół wokalny:
6
8
Urbańska Patrycja
klasa III/6
zespół wokalny:
6
zespół instrumentalny :
6
9
Kaźmierczak Gabriela
klasa IV/6
kształcenie słuchu:
6
audycje muzyczne:
6
zespół wokalny:
6
10
Kubiak Magdalena
klasa IV/6
audycje muzyczne:
5+
11
Magielski Wiktor
klasa IV/6
kształcenie słuchu :
5+
audycje muzyczne:
5+
12
Sobczyński Daniel
klasa IV /6
gitara:
5+
kształcenie słuchu :
5+
audycje muzyczne:
6
zespół instrumentalny:
6
13
Stępnik Jakub
klasa IV/6
audycje muzyczne :
5+
14
Zając Barbara
klasa IV/6
audycje muzyczne :
5+
15
Nowicka Melody
klasa V/6
kształcenie słuchu :
5+
audycje muzyczne:
5+
16
Wodziak Hubert
klasa V/6
kształcenie słuchu :
5+
audycje muzyczne:
5+
17
Łyszczarz Dawid
klasa VI/6
audycje muzyczne :
5+
18
Wasik Aleksandra
klasa VI/6
audycje muzyczne :
5+
zespół wokalny :
6
19
Pękala Marta
klasa I/4
gitara :
5+
kształcenie słuchu:
5+
20
Skrzypczak Weronika
klasa I/4
kształcenie słuchu:
5+
21
Graczyk Melania
klasa II/4
audycje muzyczne:
5+
22
Kolecki Filip
klasa II/4
audycje muzyczne:
5+
kształcenie słuchu:
5+
23
Andrzejkowicz Aleksandra
klasa III/4
kształcenie słuchu:
5+
audycje muzyczne:
6
24
Kais Michał
klasa III/4
kształcenie słuchu:
5+
audycje muzyczne:
6
25
Borowska Jolanta
klasa IV/4
kształcenie słuchu :
6
audycje muzyczne:
6
26
Borowski Robert
klasa IV/4
kształcenie słuchu :
5+
audycje muzyczne:
6
fortepian dodatkowy:
5+
27
Józefowicz - Okonkwo Stefan
klasa IV/4
audycje muzyczne:
6
28
Świć Julianna
klasa IV/4
audycje muzyczne:
5+

VII Regionalny Konkurs "Młodego Skrzypka"

W dniach 30-31 stycznia 2016 r. w gmachu Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im.H.Wieniawskiego w Łodzi, ul.Sosnowa 9 odbył się VII Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im.prof Zenona Płoszaja.

Naszą Szkołę reprezentowała uczennica Patrycja Urbańska z kl. III cyklu 6-letniego.

Patrycja Urbańska zdobyła Dyplom Uczestnictwa tego konkursu

Koncert Zimowy 2016

W dniu 10 lutego 2016 r. ( środa) o godz.: 16:30 odbył się koncert dyplomantów i innych uczniów szkoły dla wszystkich babć i dziadków, w podziękowaniu za trud i opiekę nad wnukami.

Przestawiamy program tej uroczystościm muzycznej:

ProgramWykonawcaPrzygotowanie
Sverinn Eythovsson : "When the snow is frozen" Aleksander Maląg - gitara kl. I/6 Marek Wysocki
M.Wysocki : "Etiuda" Maksymilian Krajewski - gitara kl. III/6 Marek Wysocki
A.Dworzak: "Humoreska" Wiktoria Stasiak - klarnet kl. IV/6 Sylwia Karpińska - Majchrzak
Sverinn Eythovsson : "Sleeping outdoors"Łucja Bassendowska - Kisiel - gitara kl. II/4 Marek Wysocki
T.Stachak: "Mały romans" Amelia Bieniek - gitara kl. V/6 Wiesław Kondraciuk
M.Shak : "Preludium G-dur" Olivier Augustyniak - gitara kl. V/6 Marek Wysocki
G.F.Haendel : "Aria i Rondinella"Sara Chojnacka - skrzypce kl. V/6 Joanna Góras
J.S.Bach : "Inwencja 2-gł. F-dur nr 8 Julianna Świć - fortepian kl. IV/4 Barbara Weber
J.Brahms : "Walc" Oskar Skjold - skrzypce kl. VI/6 Janusz Karpiński
L.de'Call - Sonata a-moll  Paulina Kowalik - gitara kl. IV/4 Wiesław Kondraciuk  
Daniel Fortea : "M.Favorite"
Sveinn Eythovsson : "New day" Adam Kamiński - gitara kl. VI/6 Marek Wysocki
T.Wroński : Mazurek - "Moje marzenia" Cyprian Seliga - skrzypce kl. IV/4 Joanna Góras
J.S.Bach: "Preludium C-dur"Dawid Łyszczarz - gitara kl. VI/6 Wiesław Kondraciuk
M.Giuliani: "Etiuda e-moll op.48 nr 5"
D.Szostakowicz : "Elegia" Aleksandra Wasik - fortepian kl. VI/6 . Barbara Weber
G.F.Haendel : "Sonata F-dur" cz. I i II Stefan Józefowicz - Okonkwo - skrzypce kl. IV/4 Joanna Góras
W.Gieseking: "Sonatina cz. I Moderato" Jolanta Borowska - flet kl. IV/4 Przemysław Wiśniewski
Philippe Gaubert: "Orientale" Robert Borowski - flet kl. IV/4 Przemysław Wiśniewski
G.Rossini : "Variazioni per clarinette" Wojciech Jankowiak - klarnet St. Sylwia Karpińska - Majchrzak
Akompaniament: p. Małgorzata Zając p. Jakub Kamiński

Galeria foto z Koncertu Zimowego - 10.02.2016

W dniu 10 lutego 2016 r. ( środa) o godz.: 16:30 odbył się koncert dyplomantów i innych uczniów szkoły dla wszystkich babć i dziadków, w podziękowaniu za trud i opiekę nad wnukami.

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

   

XV Prezentacje Miniatur Skrzypcowych.

W dniach 11-12 marca 2016 r. ( piątek i sobota) w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu odbyły się
XV Prezentacje Miniatur Skrzypcowych.

Organizatorem była PSM I st. w Sieradzu i Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie. Prezentacje obejmowały uczniów klas I - IV cyklu 6-letniego, uczących się gry na skrzypcach.

Uczestników oceniało jury pod przewodnictwem prof.Magdaleny Szczepanowskiej z Uniwersytetu Muzycznego im.Fr.Chopina w Warszawie oraz prof.Magdaleny Skorupy z Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Członkami jury byli także wszyscy nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu.

Uczennice Społecznej Szkoły Muzycznej I st. im.Wł.Szpilmana w Łodzi zdobyły:
  1. Ania Ślązak - kl. I cykl 6-letni - wyróżnienie
  2. Patrycja Urbańska - kl. III cykl 6-letni - III Nagrodę.

Galeria foto z XV Prezentacji Miniatur Skrzypcowych

W dniach 11-12 marca 2016 r. ( piątek i sobota) w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu odbyły się
XV Prezentacje Miniatur Skrzypcowych.

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

   

VI Konkurs Kameralistyki Dziecięcej 16.03.2016

W dniu 16 marca 2016 r. ( środa) odbył się VI Konkurs Kameralistyki Dziecęcej. Uczniowie wykonywali utwory różnych kompozytorów w grupach 2-3 osobowych.

Jury przyznała: I, II, III nagrody i wyróżnienia. Publiczność przyznała Nagrodę Publiczności.

Przestawiamy program tej uroczystościm muzycznej: w dniu 16 marca 2016 r.

GRUPA MŁODSZA

Numer zespołu
Wykonawca
Program
1
Mariola PACAŁOWSKA - fortepian kl. I/6W.Witlin : "Dziadek Mróz"
Jagoda TRANDA - fortepian kl. II/6
2
Lena ŁOPATA - fortepian kl. I/6L.v.Beethoven : "Taniec niemiecki Nr 1"
Maria STĘPIEŃ - fortepian kl. II/6
3
Ada PIASECZNA - fortepian kl. II/6"Pieśń polska"
Jola FLIGIEL - fortepian kl. II/6
4
Małgorzata TRĘBSKA - fortepian kl. I/6T.Kawczyński: "Wiosenny walczyk"
Ewa TRĘBSKA - fortepian kl. III/6
5
Maciej SUWAŁA - klarnet kl. II/6T.Hejda : "Duet figlarny" na dwa klarnety
Jan MAKOWSKI - klarnet - Studium
6
Anna ŚLĄZAK - skrzypce kl. I/6W.Kroll : "Donkey Doodle"
Maja PRZYWARA - gitara kl. II/6
Adam MAĆCZAK - gitara kl. II/6
7
Kornel BETA - fortepian kl. II/6  C.Gurlitt : "Pieśń jesienna"
Aleks TOMASZEWSKI - fortepian kl. III/6
8
Maciej SUWAŁA - klarnet kl. II/6A.Brzozowski : "Walczyk tyrolski"
Michał JAROS - fortepian kl. II Studium
9
Alicja FIRAZA - gitara kl. III/6P.Nuttel : "Siesta"
Patrycja URBAŃSKA - skrzypce kl. III/6
10
Maksymilian KRAJEWSKI - gitara kl. III/6M.Shak : "Dmuchawce"
Filip MAJCHRZAK - gitara Studium kl. III
11
Weronika IŻEL - fortepian kl. III/6L.v.Beethoven: "Taniec niemiecki Nr 3"
Danuta IŻEL - fortepian kl. II/4
12
Karolina FRANEK - gitara kl. II/6A.Kowalczyk : "Duet"
Amelia BIENIEK - gitara kl. V/6

Galeria foto z VI Konkursu Kameralistyki Dziecęcej
- 16.03.2016

W dniu 16 marca 2016 r. ( środa) odbył się VI Konkurs Kameralistyki Dziecęcej.

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

Wyniki VI Konkursu Kameralistyki Dziecęcej
- 16 marca 2016 r.

GRUPA MŁODSZA

Nagroda
Nr Zespołu
Wykonawca
I NagrodaZespół Nr 4Małgorzata TRĘBSKA - fortepian kl. I/6
Ewa TRĘBSKA - fortepian kl. III/6
Zespół Nr 6Anna ŚLĄZAK - skrzypce kl. I/6
Maja PRZYWARA - gitara kl. II/6
Adam MAĆCZAK - gitara kl. II/6 
Zespół nr 7Kornel BETA - fortepian kl. II/6
Aleks TOMASZEWSKI - fortepian kl. III/4
Wojciech JANKOWIAK - klarnet kl. IV
II NAGRODA:Zespoł Nr 2Lena ŁOPATA - fortepian kl. I/6
Maria STĘPIEŃ - fortepian kl. II/6
Zespoł Nr 9 Alicja FIRAZA - gitara kl. III/6
Patrycja URBAŃSKA - skrzypce kl. III/6
Zespół Nr 10 Maksymilian KRAJEWSKI - gitara kl. III/6
Filip MAJCHRZAK - gitara St.
III NAGRODA:Zespół nr 1Mariola PACAŁOWSKA - fortepian kl. I/6
Jagoda TRANDA - fortepian kl. II/6
Zespoł Nr 3Ada PIASECZNA - fortepian kl. II/6
Jolanta FLIGIEL - fortepian kl. II/6
Zespół Nr 5Maciej SUWAŁA - klarnet kl. II/6
Jan MAKOWSKI - klarnet St.
Zespoł nr 12Karolina FRANEK - gitara kl
Amelia BIENIEK - gitara kl. V/6
WYRÓŻNIENIE: Zespoł Nr 8Maciej SUWAŁA - klarnet kl. II/6
Michał JAROS - fortepian St.
Zespoł Nr 11 Weronika IŻEL - fortepian kl. III/6
Danuta IŻEL - fortepian kl. II/4
Nagroda publiczności: Zespół Nr 6Ania ŚLĄZAK - skrzypce kl. I/6,
Maja PRZYWARA - gitara kl. II/6
i Adam MAĆCZAK - gitara kl. II/6

VI Konkurs Kameralistyki Dziecięcej - 17.03.2016

W dniu 17 marca 2016 r. ( czwartek) odbył się VI Konkurs Kameralistyki Dziecęcej.Uczniowie wykonywali utwory różnych kompozytorów w grupach 2-3 osobowych.

Jury przyznała: I, II, III nagrody i wyróżnienia. Publiczność przyznała Nagrodę Publiczności.

Przestawiamy program tej uroczystościm muzycznej: w dniu 17 marca 2016 r.

GRUPA STARSZA

Numer zespołu
Wykonawca
Program
1
Wojciech DOBRSKI - skrzypce kl. II/6D.Obijalska : "Ajajaj"
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. IV/6
2
Barbara SKJOLD - fortepian kl. III/6A.Diabelli : "Scherzino in C"
Oskar SKJOLD - fortepian dodatkowy kl. VI/6
3
Krystyna PROŚNIAK - skrzypce kl. III/6W.Kroll : "Donkey Doodle"
Gabriela KAŹMIERCZAK - fortepian kl. IV/6
4
Maja GOCZAŁ - fortepian kl. IV/6R.Schumann : "Walc"
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. IV/6
5
Sara CHOJNACKA - skrzypce kl. V/6Pieśń peruwiańska: "El condor passa"
Robert BOROWSKI - flet kl. IV/4
6
Łucja BASSENDOWSKA-KISIEL - gitara kl. II/4 M.Shak : "Lilia"
Filip BASSENDOWSKI-KISIEL - gitara kl. II/4
7
Zofia JANASZKIEWICZ - skrzypce kl. I/4L.v.Beethoven : "Menuet"
Filip KOLECKI - fortepian kl. II/4
8
Barbara ZAJĄC - skrzypce kl. IV/6M.Popławski : "Taniec hiszpański"
Hubert WODZIAK - fortepian kl. V/6
9
Patrycja URBAŃSKA - skrzypce kl. III/6 A.Curci : "Czardasz"
Daniel SOBCZYŃSKI - gitara kl. IV/6
Gabriela KAŹMIERCZAK - klarnet II instr.
10
Melody NOWICKA - gitara kl. V/6T.Stachak : "Na hamaku"
Katarzyna KOZŁOWSKA - gitara Studium kl. IV
11
Martyna BANASZKIEWICZ - gitara kl. III/6J.Ph.Rameau : "Rigaudon"
Wiktoria STASIAK - klarnet kl. IV/6
12
Amelia MARSZAŁEK - gitara kl. V/6M.Shak : "Mimoza" 
Mateusz ADAMCZYK - gitara kl. V/6
Olivier AUGUSTYNIAK - gitara kl. V/6
14
Laura DEMBIŃSKA - gitara kl. I/4M.Shak : "Romance"
Marta PĘKALA - gitara kl. I/4
15
Barbara MĄCZKOWSKA - skrzypce kl. III/6 L.v.Beethoven : "Menuet"
Magdalena KUBIAK - fortepian kl. IV/6
16
Maksymilian GRACZYK - flet kl. II/4F.Schubert : "Pstrąg"
Wiktor MAGIELSKI - skrzypce kl. IV/6
17
Melania GRACZYK - gitara kl. II/4T,Stachak : "Stara baśń"
Martyna KUCZEWSKA - gitara kl. II/4
18
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. IV/6 A.Troszel : "Dumka"
Maciej SULGOSTOWSKI - fortepian kl. V/6
19
Katarzyna GALEWSKA - skrzypce Studium kl.IIIG.D.Weiss : "What a wonderful World"
Krzysztof GALEWSKI - gitara Studium kl. III
20
Daniel SOBCZYŃSKI - gitara kl. IV/6 M.Shak : "Agava"
Adam KAMIŃSKI - gitara kl. VI/6
21
Marta PĘKALA - śpiew kl. I/4.Gershwin : "Lady by Good"
Jolanta BOROWSKA - fortepian kl. IV/4
Wojciech JANKOWIAK - klarnet kl. IV/4 
Opracowanie:
Tadeusz Kawczyński

Galeria foto z VI Konkursu Kameralistyki Dziecęcej
- 17.03.2016

W dniu 17 marca 2016 r. ( czwartek) odbył się VI Konkurs Kameralistyki Dziecęcej.

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

 

Wyniki VI Konkursu Kameralistyki Dziecęcej
- 17.03.2016 r.

GRUPA STARSZA:

Nagroda
Nr Zespołu
Wykonawca
I Nagroda:Zespół Nr 9Patrycja URBAŃSKA - skrzypce kl. III/6
Daniel SOBCZYŃSKI - gitara kl. IV/4
Gabriela KAŹMIERCZAK - klarnet kl.IV/6
Zespół nr 18Jakub STĘPNIK - fortepian kl. IV/6
Maciej SULGOSTOWSKI - fortepian kl. V/6
Zespół Nr 21Marta PĘKALA - gitara I/4
Jolanta BOROWSKA - fortepian kl. IV/4
Wojciech JANKOWIAK - klarnet kl. IV
II Nagroda:Zespoł Nr 2Barbara SKJOLD - fortepian kl. III/6
Oskar SKJOLD - fortepian kl. VI/6
Zespół Nr 4Maja GOCZAŁ - fortepian kl. IV/6
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. IV/6
Zespół Nr 6Łucja BASSENDOWSKA-KISIEL - gitara kl. II/4
Filip BASSENDOWSKI-KISIEL - gitara kl. II/4 
Zespół nr 8Barbara ZAJĄC - skrzypce kl. IV/6
Hubert WODZIAK - fortepian kl. V/6
Zespół Nr 10Melody NOWICKA - gitara kl. V/6
Katarzyna KOZŁOWSKA - gitara St.
Zespół Nr 14Laura DEMBIŃSKA - gitara kl. I/4
Marta PĘKALA - gitara kl. I/4
Zespół Nr 15Barbara MĄCZKOWSKA - skrzypce kl. III/6
Magdalena KUBIAK - fortepian kl. IV/6
Zespólł Nr 16 Maksymilian GRACZYK - flet kl. II/4
Wiktor MAGIELSKI - skrzypce kl. IV/6
Zespół Nr 17Melania GRACZYK - gitara kl. II/4
Martyna KUCZEWSKA - gitara kl. II/4
Zespół Nr 20Daniel SOBCZYŃSKI - gitara kl. IV/6
Adam KAMIŃSKI - gitara kl. IV/6
III Nagroda:Zespół Nr 1Wojciech DOBRSKI - skrzypce kl. II/6
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. IV/6
Zespół Nr 3Krystyna PROŚNIAK - skrzypce kl. III/6
Gabriela KAŹMIERCZAK - fortepian kl. IV/6
Zespół Nr 5Sara CHOJNACKA - skrzypce kl. V/6
Robert BOROWSKI - flet kl. IV/4
Zespół Nr 11Martyna BANASZKIEWICZ - gitara kl. III/6
Wiktoria STASIAK - klarnet kl. IV/6
WYRÓŻNIENIE:Zespół Nr 12Amelia MARSZAŁEK - gitara kl. V/6
Mateusz ADAMCZYK - gitara kl. V/6
Olivier Augustyniak - gitara kl. V/6
Zespoł Nr 19Katarzyna GALEWSKA - gitara St.
Krzysztof GALEWSKI - gitara St.
Nagroda Publiczności:Zespół Nr 19 Patrycja URBAŃSKA - skrzypce kl. III/6
Daniel SOBCZYŃSKI - gitara kl. IV/6
i Gabriela KAŹMIERCZAK - klarnet kl. IV/6

Konkurs Solfeżowy "Nutka"

W dniu 21.03.2016 r. ( poniedziałek) odbył się się Konkurs Solfeżowy "Nutka" w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Skierniewicach

Konkurs objąl Szkoły Muzyczne Regionu Łódzkiego i adresowany jest do klas IV cyklu 6-letniego.

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie :
  1. Gabriela Kaźmierczak
  2. Daniel Sobczyński
  3. Wiktor Magielski.

Koncert "Szkoła - Miastu".

W dniu 12 kwietnia 2016 r. ( wtorek) o godz 17:30 odbył się uroczysty Koncert "Szkoła - Miastu" w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi ( Pałac Poznańskich).

W koncercie wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Wstęp wolny.

        

Zapraszamy mieszkańców naszego Miasta.

P R O G R A M

ProgramWykonawcaPrzygotowanie
H.Lemoine: "Etiuda As-dur op. 37 nr 37" Aleksandra Wasik - fortepian kl. VI cykl 6-letni Barbara Weber-Wilczyńska
M.Giuliani: "Etiuda e-moll op.48 nr 5" Dawid Łyszczarz - gitara kl. VI cykl 6-letni Wiesław Kondraciuk
W.Gieseking: "Sonatina cz.I Moderato" Jolanta Borowska - flet kl. IV cykl 4-letni Przemysław Wisniewski
M.Gąsieniec : "Taniec hiszpański" Patrycja Urbańska - skrzypce kl. III cykl 6-letniJanusz Karpiński
Cardoso: Polo Venezolano "Diego" Daniel Sobczyński - gitara kl. IV cykl 6-letni Marek Wysocki
A.Komarowski: "Wariacje" Ania Ślązak - skrzypce kl. I cykl 6-letni Janusz Karpiński
P.Czajkowski: "Pieśń skowronka" Gabrysia Kaźmierczak - fortepian kl. IV cykl 6-letniBarbara Weber-Wilczyńska 
L.v Beethoven: "Menuet in G" Basia Mączkowska - skrzypce kl. III cykl 6-letni Janusz Karpiński
J.Trott : "Pokaz lalek" Ania Ślązak - skrzypce kl. I cykl 6-letni Janusz Karpiński
Maja Przywara - gitara kl. II cykl 6-letniMarek Wysocki
M.Shak: "Agawa" Daniel Sobczyński - gitara kl. IV cykl 6-letniMarek Wysocki
Adam Kamiński - gitara kl. VI cykl 6-letni
A.Curci : "Czardasz" Patrycja Urbańska - skrzypce kl. III cykl 6-letni Janusz Karpiński
D.Szostakowicz: "Elegia" Aleksandra Wasik - fortepian kl. VI cykl 6-letni Barbara Weber-Wilczyńska
J.S.Bach: "Sonata g-moll cz.I Allegro" Robert Borowski - flet kl. IV cykl 4-letniPrzemysław Wisniewski,
Jolanta Borowska - fortepian kl. IV cykl 4-letni Jakub Kamiński
G.Rossini: "Variazioni per clarinette" Wojciech Jankowiak - klarnet kl. IV cykl 4-letniSylwia Karpińska-Majchrzak
Akompaniament: Jakub Kamiński

ProgramWykonawcaSzkoła
Fr.Chopin : "Nokturn Fis-dur op.15 nr 2" Małgorzata Drzewicka - fortepianSSM I st. Łódź
F. Dyens: "Songe Caprocome" Katarzyna Stępień - gitara SSM I st. Łódź
Fr. Chopin : "Mazurki op.63 Nr 1 H-dur,
Nr 2 f-moll,
Nr 3 cis-moll,
Małgorzata Zając - fortepian SSM I st.
A. Perilhou: "Ballada" Przemysław Wiśniewski - fletSSM I st. Łódź
Jakub Kamiński - fortepian SSM I st. Łódź
F.Kreisler: "Liebeslied"
"Liebesfreud"
kwartet "AdRem" Filharmonii Łódzkiej w składzie: SSM I st. Łódź
Joanna Łuczak - skrzypce
Joanna Góras - skrzypce
Jadwiga Domińczyk-Kuzan - altówka
Ewa Monkiewicz - wiolonczela

Artykuł "Szkoła - Miastu z dnia 25 marca 2016 w "Dzienniku Łódzkim"

     

Jakub Kamiński

Jakub Kamiński Urodził się 3 maja 1989 r. w Łodzi. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 7 lat w Szkole Muzycznej I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Łodzi pod kierunkiem Małgorzaty Szubert oraz Hanny Adamczyk.

Po przeniesieniu szkoły w inną rejonizację kontynuował naukę gry na fortepianie w Liceum OSM I i II st. im. Henryka Wieniawskiego pod kierunkiem Anny Juszczak.

Ze względu na osiągnięcia artystyczne przyznano mu indywidualny tok nauczania by umożliwić mu dalszy rozwój techniki pianistycznej i swobodniejszy udział w konkursach.

Liceum muzyczne ukończył z wynikiem celującym z fortepianu. W 2008 roku po zdanych egzaminach, rozpoczął studia licencjackie w klasie fortepianu Bogusława Wódki w Akademii Muzycznej im. G.K.Bacewiczów w Łodzi. W czerwcu 2013 roku ukończył z wynikiem bardzo dobrym (23 pkt.) studia magisterskie w tejże Akademii. Zamierza kształcić się dalej na studiach doktoranckich w Akademii Muzycznej w Łodzi.

W trakcie nauki brał udział w wielu przeglądach, konkursach oraz prestiżowych koncertach pianistycznych, w których zdobywał wyróżnienia (Stalowa Wola, Toruń, Wrocław, Warszawa). Brał również udział w lekcjach pokazowych ze znanymi profesorami m.in. z T. Schebanową, P. Eflerem.

W II Ogólnopolskim Konkursie Chopinowskim im. Władysława Kędry w Łodzi oraz w XI Regionalnych Przesłuchaniach Pianistów w 2002 zdobył Wyróżnienie II stopnia.

Jest również laureatem II Nagrody w VI Konkursie Kameralistyki Fortepianowej w Toruniu w 2002 roku. W 2006 roku zadebiutował jako solista wraz z orkiestrą na uroczystym koncercie w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.

W 2007 roku zdobył I Nagrodę w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II st. we Wrocławiu. W 2008 roku wystąpił w Filharmonii Łódzkiej w koncercie absolwentów szkół artystycznych, którzy osiągnęli oceny celujące w swoich dziedzinach kształcenia.

Podczas studiów w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi przez kilka ostatnich semestrów otrzymywał stypendium naukowe.

Obecnie dużo koncertuje występując z recitalami pianistycznymi w Europie (Francja, Portugalia, Holandia). Koncertuje również w Łodzi, w tym wielokrotnie w Muzeum Historii Miasta. Muzyka klasyczna jest jego pasją i zamierza ją dalej rozwijać.

W Roku Chopinowskim miał okazję grać w Filharmonii Łódzkiej na koncercie dla delegacji Unii Europejskiej odwiedzającej m.in. Łódź. Udziela się również grając na imprezach charytatywnych, wspierając koncertami Studio Integracji, które zrzesza młodzież niepełnosprawną.

Od września 2013 roku jest nauczycielem fortepianu i akompaniamentu w Społecznej Szkole Muzycznej I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi oraz w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Zgierzu.

Marek Wysocki

Marek Wysocki urodził się 3 września 1954 roku w Łodzi. Po ukończeniu Państwowej Podstawowej Szkoły Muzycznej im. H.Wieniawskiego i Państwowego Liceum Muzycznego im. H. Wieniawskiego ( wtedy został zarejestrowany pseudonim sceniczny - Marek Shak), kontynuował naukę w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

W roku 1977 wygrał II Konkurs Wykonawczy Gitary Klasycznej . Studia ukończył w 1978 roku na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej w Łodzi.

Po ukończeniu studiów muzycznych pracował na stanowisku solisty w Orkiestrze Polskiego Radia i Telewizji pod dyrekcją H. Debicha (wiele koncertów, festiwale, nagrania). W latach 1988 - 1993 odbył zagraniczne podróże muzyczne (fortepian + głos solo).

W 1993 roku założył Firmę TTC-Studio Autorskie, której celem była twórczość oraz produkcja radiowa i telewizyjna. Powstało kilkaset programów, w tym trzy widowiska teatralne (emisja na antenie Programu 1 TVP) i kilkadziesiąt teledysków dla polskich muzyków.

Jako reżyser i kompozytor (kilka tysięcy utworów) otrzymał wiele nagród, między innymi:
  1. Montaż Artystyczny - Sofia 1994
  2. Wyróżnienie - Festiwal Twórczości Telewizyjnej 1995 r.
  3. Yach (najlepszy teledysk) Yach Festiwal w Gdyni 2001 r.

Od 2002 roku pracował z wykorzystaniem nabytych wcześniej specjalności, takich jak kompozycja (piosenki dla polskich wykonawców, jingle, sygnały, hymny), prowadził zajęcia montażu obrazu i dźwięku (przedstawienia operowe dla potrzeb telewizji holenderskiej), animacji komputerowej (reklamy krajowe).

W tym też czasie odbył kilka bardzo atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych o charakterze pop i jazzowym. Obecnie pracuje w Społecznej Szkole Muzycznej I stopnia im. Wł.Szpilmana w Łodzi.

Przemysław Wiśniewski

Przemysław Wiśniewski, urodzony w Łodzi - edukację muzyczną rozpoczął w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia im.Henryka Wieniawskiego w Łodzi, w której ukończył zarówno I jak i II stopień w klasie fletu Ewy Wypych.

Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, w której w 2012 r. ukończył studia II stopnia w klasie fletu traverso dr hab. Magdaleny Pilch oraz w 2013 r. ukończył studia II stopnia w klasie fletu dr hab. Katarzyny Przybylskiej.

Obecnie jest studentem studiów doktoranckich w Akademii Muzycznej w Krakowie.

Uczestnik licznych kursów i lekcji mistrzowskich prowadzonych przez pedagogów takich, jak: Barthold Kuijken, Annie Laflamme, Brian Berryman, Janos Balint, Craig Goodman, Carlo Jans, Jean - Michel Tanguy, Barbara Gisler-Haase, Carlos Bruneel.

Współpracuje z zespołami : Harmonia Sacra, Orkiestra Historyczna, Wrocławska Orkiestra Barokowa. Pracuje także w Społecznej Szkole Muzycznej I st. im. Wł.Szpilmana w Łodzi.

Małgorzata Zając

Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku lat 7. Ukończyła z wyróżnieniem Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krośnie w klasie fortepianu mgr Daniela Eibina.

Naukę swą kontynuowała pod okiem prof. Marka Drewnowskiego w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, gdzie zdała w roku 2011 z pierwszą lokatą.

Obecnie jest studentką studiów magisterskich w klasie fortepianu prof. Cezarego Saneckiego. Pianistka doskonaliła swoje umiejętności pianistyczne na warsztatach i kursach mistrzowskich pod okiem wielu wybitnych osobowości, takich jak: Krzysztof Jabłoński, Mirosław Herbowski, Robert Marat, Ingrid Andsnes czy Stefano Celeghin. Ponadto brała udział w projekcie Młode Talenty w Muzeum Chopina w Warszawie (2013) oraz Festival Chopin w Genewie (2014).

Była trzykrotną laureatką nagrody Prezydenta Miasta Krosna (2005, 2009, 2011) oraz stypendystką Prezesa Rady Ministrów (2010/2011). Jest laureatką VI Międzynarodowego Podkarpackiego Konkursu Zespołów Kameralnych w Rzeszowie (2. nagroda) oraz XIII Międzynarodowego Konkursu Wykonawstwa Muzyki w Castellana Grotte (2. nagroda).

Bierze czynny udział w koncertach na rzecz społeczności lokalnej zarówno jako solistka, jak i kameralistka. W swoim repertuarze stara się zachować równowagę, sięgając po kompozycje różnych epok, najchętniej jednak grywa utwory Sergiusza Rachmaninowa. Obecnie pracuje w Społecznej Szkole Muzycznej I st. im. Wł.Szpilmana w Łodzi.

Katarzyna Stępień

Urodziła się w Przeworsku. W 2012 roku ukończyła klasę gitary pod kierunkiem Leszka Suszyckiego w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Przemyślu.

Obecnie jest studentką studiów magisterskich w klasie gitary prof. Jerzego Nalepki w Akademii Muzycznej im. G. i K.Bacewiczów w Łodzi.

Uczestniczka wielu kursów i konkursów regionalnych i ogólnopolskich.
  1. I nagroda w Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2011 r.
  2. III nagroda na Międzynarodowym Konkursie Gitarowym Chełm 2012 r.
Koncertuje solo, a także w duecie. Pracuje także w Społecznej Szkole Muzycznej I st. im. Wł.Szpilmana w Łodzi.

Małgorzata Drzewicka

Urodziła się w Łańcucie. Ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcąca Szkołę Muzyczną II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie w klasie fortepianu Urszuli Budy.

Obecnie studiuje w Akademii Muzycznej im. G i K.Bacewiczów w Łodzi pod kierunkiem Mariusza Drzewieckiego (fortepian), Elżbiety Różyckiej-Przybylak i Adama Manijaka (kameralistyka).

Laureatka wielu konkursów pianistycznych :
  1. I nagroda na Podkarpackim Festiwalu Muzyki Chopinowskiej "Dworek na Zbydniowie 2010"
  2. III nagroda i nagroda specjalna na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Ignacego Krzyżanowskiego w Opatowie (2010)
  3. I nagroda na VI Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Zespołów Kameralnych (2009).
  4. w duecie z wokalistką Małgorzatą Pietrzykowską otrzymała wyróżnienie na II Międzyuczelnianym Konkursie Zespołów Kameralnych w Katowicach (2015).

Kwartet "AdRem"

Joanna Łuczak

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec profesora Zenona Płoszaja. W 1983 roku podjęła pracę w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.

Oprócz symfonicznej działalności koncertowej, zajmuje się kameralistyką. Grała w kwartecie smyczkowym im. Aleksandra Tansmana, była założycielką i prymariuszem kwartetu smyczkowego APERTUS.

W 2009 roku odbył się koncert kwartetu, poświęcony ratowaniu zabytków Starego Cmentarza w Łodzi, transmitowany bezpośrednio przez TVP i zarejestrowany na płycie DVD.

Od 2010 r. pełni funkcję koncertmistrza Orkiestry Kameralnej Polish Camerata. Występowała w kraju i za granicą na licznych tournée koncertowych w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, a także w Izraelu i Stanach Zjednoczonych.

Ma w swoim dorobku nagrania 17 płyt z muzyką kompozytorów duńskich ( C. Langgaard ) oraz nagrań HD dla TV holenderskiej (Bach, Haendel, Corelli, Haydn, Mozart, Mendelssohn).

Interesującym jest wspólny projekt kwartetu APERTUS oraz światowej sławy saksofonisty jazzowego Andrzeja Olejniczaka , którego owocem jest krążek Different Choice.

Uczestniczyła w projekcie Meeting Point, będącym połączeniem trzech dziedzin sztuki: muzyki improwizowanej na żywo
z tańcem - inspirowanych wystawą współczesnego malarstwa.

Jako kameralistka brała udział w festiwalach:
  1. Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Gironie ( Hiszpania 2008 ),
  2. Festiwal Czterech Kultur ( Łódź 2010 ),
  3. Festiwal Miast Partnerskich Lwowa, we Lwowie ( 2012 ),
  4. Festiwal Kolory Polski (Łódź),
  5. Koncerty pod Lipą (Łazienki Królewskie),
  6. Koncerty Królewskie ( Pałac na wodzie Wilanów ),
  7. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Leżajsku,
  8. Międzynarodowy Festiwal i koncerty w Łańcucie,
  9. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Oratoryjnej Anima Mundi w Kielcach,
  10. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Znanej i Nieznanej w Sosnowcu,
  11. Niedziela z Muzyką u św. Mateusza (Łódź),
  12. Międzynarodowy Festiwal Słowo i Muzyka (Łódź),
  13. Dni Chopina w Łodzi.

W roku 2011 wraz z kwartetem Apertus nagrała muzykę do filmu Dass w reżyserii Adriana. Panka.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 16 grudnia 2014 r. za zasługi w działalności na rzecz
rozwoju kultury, została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Joanna Góras

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec profesora Zenona Brzewskiego.

Od 1992 roku pracuje w Filharmonii Łódzkiej im.Artura Rubinsteina.

Współpracuje również z innymi zespołami orkiestrowymi , zarówno w kraju, jak i poza granicami, koncertując m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Izraelu.

Brała udział w nagraniach wielu płyt, m.in. cyklu 17 płyt z muzyką kompozytorów duńskich oraz nagraniach HD dla telewizji holenderskiej.

Pasjonatka kameralistyki, grała m.in. w Kwartetach Quadrivium String Quartett oraz w Kwartecie Łódzkim.

Aktualnie współtworzy kwartet "AdRem".

Od 2012 roku współpracuje również z orkiestrą kameralną Polish Camerata pod kierownictwem Marka Głowackiego,
biorąc udział w licznych międzynarodowych festiwalach muzyki, m.in. w Leżajsku, Łańcucie, Kielcach, Ostrowcu, Sosnowcu i Łodzi.

Obecnie pracuje także w Społecznej Szkole Muzycznej I st. im. Wł.Szpilmana w Łodzi.

Jadwiga Domińczyk - Kuzan

Urodzona i wykształcona w Łodzi. Absolwentka klasy altówki prof. Zbigniewa Friemana.

Obecnie muzyk orkiestry symfonicznej Filharmonii Łódzkiej im. A.Rubinsteina.

Karierę zawodową rozpoczęła już podczas studiów jako muzyk orkiestry PR i TV Henryka Debicha.
Po uzyskaniu dyplomu Akademii Muzycznej w Łodzi pracowała jako muzyk - kameralista w Warszawskiej Operze Kameralnej i jednocześnie jako wykładowca w zakresie studiów orkiestrowych w macierzystej uczelni.

Zainteresowanie kameralistyką przejawiała już w szkole średniej, współtworząc z kolegami kwartet smyczkowy
im. Karola Szymanowskiego, koncertując i zdobywając laury na konkursach ogólnopolskich.

Także okres jej studiów to dalszy rozwój
pracy kameralnej, zwieńczony zdobyciem przez zespół I nagrody w Konkursie Kameralnym im. K.Bacewicza.

Równocześnie była członkiem orkiestry kameralnej Pro Musica, a następnie przez dwa sezony współpracowała
z sextetem Studio.

Z wielką przyjemnością kontynuuje swoją kameralną pasję muzykując w kwartecie smyczkowym "AdRem".

Ewa Monkiewicz

Urodzona w Białymstoku, w 1992 r. ukończyła studia w Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie wiolonczeli.

Od 1993 roku na stałe zatrudniona jako muzyk-wiolonczelistka w Filharmonii Łódzkiej im. A.Rubinsteina.

Przez pięć lat (1996 - 2001) współpracowała z orkiestrą Filharmonie der Nationen z siedzibą w Niemczech, grając koncerty w najznamienitszych salach koncertowych Europy ( trasy koncertowe tzw. "Stolice Europy" ), Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Dalekiego Wschodu (Japonia, Chiny, Kambodża).

Miłośniczka muzyki kameralnej, Wraz z przyjaciółmi stworzyła kwartet o nietypowym składzie: gitara, altówka, flet, wiolonczela, pod nazwą "Entre'Acte", który w latach 1993-1996 dawał liczne koncerty w Polsce oraz nagrał płytę.

Wziął udział także w telewizyjnym programie muzycznym. Muzyka kameralna wciąż jest obecna w jej życiu zawodowym.
Obecnie - od roku 2014 współpracuje z kwartetem smyczkowym "AdRem", grając liczne koncerty kameralne.

Galeria foto z Koncertu "Szkoła - Miastu

W dniu 12 kwietnia 2016 r. ( wtorek) o godz 17:30 odbył się uroczysty Koncert "Szkoła - Miastu" w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi ( Pałac Poznańskich).

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia muzycznego.

   

Klasycy Wiedeńscy 2016

W dniach 26-27.04.2016 odbyły się we Włocławku VII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe "Klasycy Wiedeńscy".

Naszą szkołę reprezentowała Ania Ślązak z kl. I cyklu 6-letniego.

Uczennicę przygotował p.Janusz Karpiński.

       

        

III Konfrontacje Duetów Instrumentalnych 2016

W dniach 13 - 14 kwietnia 2016 r. ( wtorek i środa) w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Brzezinach odbyły się
III Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych.

Organizatorem III Regionalnych Konfrontacji Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I stopnia -została
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzezinach.

Konfrontacje przeprowadzone zostały w 2-ch grupach wiekowych:
  1. Grupa I - uczniowie klas I-III cyklu 6-letniego oraz klas I-II cyklu 4-letniego
  2. Grupa II - uczniowie klas IV-VI cyklu 6-letniego oraz klas III-IV cyklu 4-letniego.

Naszą szkołę reprezentowały duety:
  1. duet: Maja Przywara - gitara kl. II cyklu 6-letniego i Ania Ślązak - skrzypce kl. I cyklu 6-letniego oraz
  2. duet: Adam Kamiński - gitara kl. VI cykl 6-letni. oraz Daniel Sobczyński - gitara kl. IV cyklu 6-letniego.

Oba duety przygotowali : p. Janusz Karpiński i p. Marek Wysocki.

III Regionalne Spotkanie
Najmłodszych Gitarzystów w Brzezinach

W dniu 26 kwietnia 2016 r. ( wtorek) w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Brzezinach odbyły się
III Regionalne Spotkanie Najmłodszych Gitarzystów .

Spotkanie to forma konkursu przeznaczona dla uczniów urodzonych w latach 2006 - 2009 :
  1. Grupa I - klasy I i II cyklu 6-letniego urodzeni w latach 2009-2008
  2. Grupa II - klasy II i III cyklu 6-letniego urodzeni w roku 2007
  3. Grupa III - klasy III i IV cyklu 6-letniego urodzeni w roku 2006

     

        

V Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej -17.05.2016

W dniu 17 maja 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Bodnicy odbył się
V Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej dla Szkół Muzycznych I stopnia

Jury zostało powołane przez Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Wystąpiły uczennice naszej szkoły:
  1. Anna Ślązak - skrzypce klasa I cyklu 6-letniego
  2. i Maja Przywara - gitara klasa II cyklu 6-letniego.

     

        

       

Koncert "Dla Rodziny" - 02.06.2016 r.

W dniu 2 czerwca 2016 r. o godz: 16:30 okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka odbył się uroczysty koncert "Dla rodziny" .

Wystąpiło 23 solistów oraz zespoły - wokalny i rytmiczny.

Przedstawiamy program tej uroczystości

PROGRAM

Program
Wykonawca
Przygotowanie
I.Berkowicz : "Etiuda C-dur nr 20" Mariola Pacałowska - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
T.Stachak : "Zmartwienie"Michalina Kobus - gitara kl. I/6 Katarzyna Stępień
T.Stachak : "Na dzikim Zachodzie" Weronika Sendal - gitara kl. I/6 Katarzyna Stępień
K.Druszkiewicz: "Polka"Roksana Krzymińska - fortepian k l. I/6 Małgorzata Zając
G.Ph. Telemnn : "Gawot"Urszula Wrzesińska - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
Sperontes : "Starodawna piosenka" Malena Obidoska - fortepian k l. I/6 Tadeusz Kawczyński
Melodia ludowa Agata Łukasik - flet kl. I/Przemysław Wiśniewski
J.Küffner : "Arietta" Aleksander Maląg - gitara kl. I/6 Marek Wysocki
Sperontes : "Starodawna piosenka" Lena Łopata - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
Melodia ludowaZofia Szymańska - gitara kl. I Studium Leszek Mrózek
A.Brzozowski : "Przejażdżka kucykiem" Maciej Suwała - klarnet kl. II/6 Sylwia Karpińska - Majchrzak
W.Hermann-Walentynowicz: "Taniec krasnoludków"Gabriela Graczyk - skrzypce kl. I/6 Joanna Góras
J.Haydn : "Piosenka"Weronika Jankowska - flet kl. I/6 Przemysław Wiśniewski
Ch.Graupner : "Bourree"Małgorzata Trębska - fortepian k l. I/6Tadeusz Kawczyński
I.Berkowicz : "Etiuda C-dur"
O.Rieding : "Koncert G-dur cz. I" Anna Ślązak - skrzypce kl. I/6Janusz Karpiński
A.Greczaninow : "Śmieszek" Katarzyna Galewska - skrzypce StudiumJanusz Karpiński
L.Miklaszewski: "Sonatina C-dur"Wiktor Magielski - fortepian dod. kl.IV/6 1-szy rok naukiJakub Kamiński
Ch. Dancla: "Walse" Weronika Skrzypczak - skrzypce kl. I/4Joanna Góras 
T.Stachak : "Bass Blues" Michał Skrzypczak - gitara kl. I/4Katarzyna Stępień
J.Garscia : "Ogród zimowy z sikorką" Aleks Tomaszewski - fortepian kl. III/6 Barbara Weber
L.Jelicz: "Tańczące koniki" Zofia Janaszkiewicz - skrzypce kl. I/4Janusz Karpiński
D.Obijalska : "Turlaj się, piłeczko"Jakub Muszyński - skrzypce kl. I/4 Janusz Karpiński
M.Shak : "Arpe" Marta Pękala - gitara kl. I/4 Marek Wysocki
D.Dwarionas : "Walc"Zuzanna Różalska - skrzypce kl. IV/6 Janusz Karpiński
H.Lemoine : "Etiuda As-dur op. 37 nr 37"Artur Zheng - fortepian StudiumBarbara Weber
Fr. Chopin: "Nocturn Es-dur Nr 2"Edward Zheng - fortepian StudiumBarbara Weber
G.Rossini : "Variazioni per clarinette"Wojciech Jankowiak - klarnet StudiumSylwia Karpińska - Majchrzak
Akompaniament:Małgorzata Zając
Małgorzata Drzewicka
Jakub Kamiński

Galeria foto z Koncertu "Dla Rodziny" - 02.06.2016 r.

W dniu 2 czerwca 2016 r. o godz: 16:30 okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka odbył się uroczysty koncert "Dla rodziny" .

Wystąpiło 23 solistów oraz 2 zespoły - wokalny i rytmiczny.

Przedstawiamy galerię fotografii z tej uroczystości

Lista uczniow wyrożniających się w nauce w II semestrze r.szk. 2015/2016 o średniej powyżej 4 + (20 pkt.)

L.p.
Nazwisko ucznia
Klasa
Średnia ocen
1Bartczak Mikołaj klasa I /64+ (20,00 pkt.)
2Graczyk Gabriela klasa I /6 5 (21,66 pkt.)
3Łopata Lena klasa I /6 5 (22,00 pkt.)
4Łukasik Agata klasa I /65- (22,00 pkt.)
5Krzymińska Roksana klasa I /64+ (20,66 pkt.)
6Maląg Aleksander klasa I /6 5 (22,75 pkt.)
7Obidoska Malena klasa I /6 5- (21,33 pkt.)
8Sendal Weronika klasa I /6 4+ (20,33 pkt.)
9Ślązak Anna klasa I /65+ (24,00 pkt.)
10Trębska Małgorzata klasa I /6 5- (21,66 pkt.)
11Wrzesińska Urszula klasa I /65- (21,66 pkt.)
12Beta Kornel klasa II /6 5- (21,33 pkt.)
13Fligiel Jolanta  klasa II /6 4+ (20,25 pkt.) 
14Franek Karolina klasa II /6 4+ (20,66 pkt.)
15Maćczak Adam klasa II /6 5 (22,66 pkt.)
16Piaseczna Adaklasa II /6 5- (21,25 pkt.)
17Przywara Maja klasa II /6 5+ (24,00 pkt.)
18Stępień Maria klasa II /6 5 (22,50 pkt.)
19Tranda Jagodaklasa II /6 4+ (20,66 pkt.)
20Banaszkiewicz Martynaklasa III /6 5- (21,80 pkt.)
21 Firaza Alicja klasa III /65 (22,25 pkt.)
22Iżel Weronikaklasa III /6 4+ (20,25 pkt.)
23Mączkowska Barbara klasa III /6 5- (21,25 pkt.)
24Tomaszewski Aleksklasa III /6 5- (22,33 pkt.)
25Trębska Ewaklasa III /6 5 (22,66 pkt.)
26Urbańska Patrycja klasa III /6 5+ (24,00 pkt.)
27Kaźmierczak Gabrielaklasa IV /6 5 (23,00 pkt.)
28Magielski Wiktorklasa IV /6 5- (21,50 pkt.)
29Sobczyński Daniel klasa IV /6 5 (23,00 pkt.)
30Stępnik Jakub klasa IV /6 4+ (20,33 pkt.)
31Zając Barbara klasa IV /6 5- (21,25 pkt)
32Wodziak Hubert klasa V /64+ (20,33 pkt.)
33Łyszczarz Dawid klasa VI /6 4+ (20,75 pkt.)
34Wasik Aleksandraklasa VI /6 5 (23,33 pkt.)
35Dembińska Laura klasa I /4 5- (21,00 pkt.)
36Janaszkiewicz Zofia klasa I/4 4+ (20,50 pkt.)
37Pękala Marta klasa I/4 5+ (23,50 pkt.)
38Skrzypczak Weronika klasa I/45 (22,50 pkt.)
39Skrzypczak Michał klasa I/4 5 (22,50 pkt.)
40Graczyk Melaniaklasa II/44+ (20,33 pkt.)
41Kolecki Filip klasa II/44+ (20,00 pkt.)
42Andrzejkowicz Aleksandra klasa III/4 5 (22,00 pkt.)
43Kais Michał klasa III/4 5 (22,33 pkt.)
44Borowska Jolanta klasa IV/4 6 (25,00 pkt.)
45Borowski Robert klasa IV/4 5+ (24,75 pkt.)
46Stefan Józefowicz - Okonkwo klasa IV/4 5 (22,75 pkt.)
47Świć Julianna klasa IV/4 4+ (20,33 pkt.)

Ocenę 5 + (24 pkt.) lub 6 (25 pkt.) otrzymali uczniowie:

L.p.
Nazwisko ucznia
Klasa
Przedmiot
Średnia ocen
1Ślązak Anna klasa I /6 skrzypce:
6
zespół instrumentalny:
6
2 Maląg Aleksanderklasa I /6 zespół wokalny:
6
3Łopata Lenaklasa I /6zespół wokalny:
6
4Łukasik Agata klasa 1 /6zespoł wokalny:
6
5Przywara Majaklasa II /6 gitara:
6
zespół instrumentalny
6
6Fligiel Jolantaklasa II /6zespół wokalny:
6
7Piaseczna Ada klasa II /6 zespół wokalny
6
8Stępień Maria klasa II /6 zespół wokalny
6
9Banaszkiewicz Martynaklasa III/6 zespół wokalny:
6
10Firaza Alicja klasa III/6 zespół wokalny:
6
11Urbańska Patrycja klasa III/6 skrzypce:
6
12 Kaźmierczak Gabriela klasa IV/6 kształcenie słuchu:
6
zespół wokalny:
6
13Sobczyński Daniel klasa IV/6 kształcenie słuchu:
6
14Łyszczarz Dawidklasa VI /6 gitara:
6
15Wasik Aleksandra klasa VI /6 audycje muzyczne:
6
16Pękala Marta klasa I/4 gitara :
6
17 >Borowska Jolanta klasa IV /4 kształcenie słuchu :
6
audycje muzyczne:
6
flet :
6
fortepian dodatkowy::
6
18Borowski Robertklasa IV /4kształcenie słuchu :
6
audycje muzyczne:
6
flet:
6
fortepian dodatkowy :
5+
19Józefowicz - Okonkwo Stefan klasa IV /4 audycje muzyczne:
6