Kronika

                   

Kronika Szkoły Muzycznej
im. Władysława Szpilmana

Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi uzyskała wpis do ewidencji szkół artystycznych, prowadzonej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w dniu 23 sierpnia 2010 r., pod nr.: 549/10/2010

Społeczna Szkoła Muzyczna im. Władysława Szpilmana w Łodzi posiada uprawnienia szkoły publicznej nadane Decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr DSA-WOP.IS-802/4/11 DEK/35800/2011/IS

Rok szkolny 2013 / 2014

Koncert "Muzyka - językiem świata"

W dniu 19 listopada 2013 r. o godz. 16,00 w Poleskim Ośrodku Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2a w Łodzi odbył się koncert pt. "Muzyka - językiem świata", organizowany przez Społeczną Szkołę Muzyczną I Stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi.

W koncercie tym uczniowie naszej szkoły sami zapowiadali swój występ w języku kompozytora, którego utwór wykonywali.
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata

Przedstawiamy program tej uroczystości

P R O G R A M

L.p.
Program:
Wykonawca - instrument
1
Piosenka "Dolly is dancing, 1, 2, 3" (język angielski)
wyk. dzieci ze Szkoły Talentów
2
W.Chmielowska : "Wróbelek" (język polski)
wyk. Weronika Iżel - fortepian kl. I c.6-l
3
W.Chmielowska : "Bal u lalek" (język polski)
wyk. Barbara Skjold - fortepian kl. I c.6-l
4
D.Obijalska: "Rozkoszne kokoszki" (język polski)
wyk. Barbara Mączkowska - skrzypce kl. I c.6-l
5
W.A.Mozart: "Menuet" (język niemiecki)
wyk. Ewa Trębska - fortepian kl. I c.6-l
6
H.Ph.Telemann : "Gawot" (język niemiecki)
wyk. Maja Goczał - fortepian kl. II c.6-l
7
H.Gnesina : "Etiudka" (język rosyjski)
wyk. Gustaw Tarka - fortepian kl. II c.6-l
8
T.Stachak: "Latawiec" (język polski)
wyk. Melody Nowicka - gitara kl. III c.6-l
9
F.Kuhlau: "Wariacje G-dur" (język niemiecki)
wyk. Gabriela Kaźmierczak - fortepian kl.II c.6-l
10
A.Corelli : "Sarabanda" (język włoski)
wyk. Dawid Łyszczarz - fortepian 2-gi rok nauki
11
>A.Cano-Curiella : "Divertimento" (język hiszpański)
wyk. Mateusz Adamczyk- gitara kl. III c.6-l
12
F.Rybicki: "Wietrzyk" (język polski)
wyk. Nadia Schűlde-Jagiełło - fortepian kl.III c.6-l
13
L.Mozart: "Polonez" (język niemiecki)
wyk. Adam Bystrzycki - fortepian kl. III c.6-l
14
T.Hejda : "Moderato" - duet (język polski)
wyk. Wiktoria Stasiak - klarnet kl. II c.6-l
wyk. Adrianna Bystrzycka - klarnet kl. III c.6-l
15
D.Jelicz: "Gawot" (język polski)
wyk. Oskar Skjold - skrzypce kl. IV c.6-l
16
D.Obijalska : "Łoś patataj" (język polski)
wyk. Cyprian Seliga - skrzypce kl. II c.4-l
17
J.Garścia: "Ogród zimowy z sikorką" (język polski)
wyk. Aleksandra Wasik - fortepian kl. IV c.6-l
18
M.Drożdżowski : "Jesienna ballada" (język polski)
wyk. Adam Kamiński - gitara kl. IV c.6-l
19
N.Coste: "Barkarola" (język francuski)
wyk. Nicolas Nowicki - gitara - kl. VI c.6-l
20
N.Coste: "Etiuda d-moll" (język francuski)
wyk. Małgorzata Stoińska - gitara kl. II c.4-l
21
H.Berens: "Etiuda a-moll" (język niemiecki)
wyk. Łukasz Chętko - fortepian
22
T.Lack: "Etiuda e-moll" (język niemiecki)
wyk. Klaudia Komosa - fortepian kl.II c.4-l
23
S.Prokofiew: "Ruski taniec" (język rosyjski)
wyk. Matylda Pawlicka - skrzypce kl. III c.4-l
24
W.A.Mozart : "Bagatelle" (język niemiecki)
wyk. Wiktoria Romanowska - skrzypce kl. III c.4-l
25
J.Brahms: "Taniec węgierski nr 5" na 4 ręce (język niemiecki)
wyk. Artur Zheng - fortepian kl. V c.6-l
26
S.Rachmaninow: "Vocalise" (język rosyjski)
wyk. Jolanta Borowska - flet - kl. II c.4-l
27
L.Boccherini : "Menuet A-dur (język włoski)
wyk. Robert Borowski - flet - kl. II c.4-l
28
J.Haydn : "Sonata e-moll cz.III" (język niemiecki)
wyk. Marta Dolińska - fortepian
29
M.D.Pujol : "Etiuda V" (język hiszpański)
wyk. Dawid Łyszczarz - gitara - kl. IV c.6-l
30
M.Carcassi : "Etiuda op.60 nr 3" (język włoski)
wyk. Łukasz Chętko - gitara
31
L.v.Beethoven: "Menuet i Trio" (język niemiecki)
wyk.Stefan Józefowicz-Okonkwo - skrzypce kl.II/4
32
C.Bärmann : "Adagio" (język niemiecki)
wyk. Wojciech Jankowiak - klarnet kl. III c.4-l
33
J.H.Fiocco : "Allegro" (język włoski)
wyk. Aleksandra Bystrzycka - skrzypce

Akompaniował : p. Jakub Kamiński.

Na zakończenie koncertu wystąpił p. Marcin Kawczyński - Akademia Muzyczna w Łodzi, w wykonaniu którego usłyszeliśmy utwór Fryderyka . Chopina : Polonez fis-moll op.44.

Galeria foto z koncertu "Muzyka - językiem świata"

W dniu 19 listopada 2013 r. o godz. 16,00 w Poleskim Ośrodku Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2a w Łodzi. odbył się koncert pt. "Muzyka - językiem świata"

W koncercie tym uczniowie naszej szkoły sami zapowiadali swój występ w języku kompozytora, którego utwór wykonywali.

Oto galeria fotografii poświęcona temu koncertowi muzycznemu:

Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata /div>
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata
Koncert Muzyka językiem świata

Koncert "Muzyka - językiem uniwersalnym"

W dniu 21 listopada 2013 r. o godz. 17:00 w siedzibie naszej Społecznej Szkoły Muzyczną I Stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi. , ul. Krzemieniecka 24a, odbył się koncert pt. "Muzyka - językiem uniwersalnym".

W koncercie tym uczniowie naszej szkoły sami zapowiadali swój występ w języku kompozytora, którego utwór wykonywali.

Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Przedstawiamy program tej uroczystości

P R O G R A M

L.p.
Program:
Wykonawca - instrument
1
Piosenka "Dolly is dancing, 1, 2, 3" (język angielski)
wyk. dzieci ze Szkoły Talentów
2
T.Stachak: "Berek" (język polski)
wyk. Katarzyna Kozłowska - gitara - kl. II c.6-l
3
A.Cofalik : "Kangur" (język polski)
wyk. Iga Grącka - skrzypce kl. II c.6-l
4
A.Komarowski: "Kwitnie kalina" (język rosyjski)
wyk. Wiktor Magielski - skrzypce kl. II c.6-l
5
A.Cofalik : "Antylopa" (język polski)
wyk. Wiktoria Stępień - skrzypce kl. II c.6-l
6
J.S.Bach : "Menuet nr 3 g-moll" (język niemiecki)
wyk. Piotr Nowański - fortepian kl. II c.6-l
7
H.Gnesina : Etiuda D-dur nr 35 (język rosyjski)
wyk. Magdalena Kubiak - fortepian kl. II/6
8
D.Obijalska: "Ajajaj" (język polski)
wyk. Barbara Zając - skrzypce kl. II c.6-l
9
T.Stachak: "Andante" (język polski)
wyk. Daniel Sobczyński - gitara kl. II c.6-l
10
M.Carcassi : "Allegretto" (język włoski)
wyk. Amelia Bieniek - gitara kl. III c.6-l
11
"Wszystkie dzieci" (język polski)
wyk. Aleksandra Wasik - śpiew
12
M.Carcassi : "Andante" (język włoski)
wyk. Antonia Czerepińska - gitara kl. III c.6-l
13
T.Stachak : "Romans" (język polski)
wyk. Olivier Augustyniak - gitara kl. III c.6-l
14
F.Rybicki: "Wietrzyk" (język polski)
wyk. Maciej Sulgostowski - fortepian kl.III c.6-l
15
M.Carcassi : "Andantino" (język włoski)
wyk. Hubert Michalak - gitara - kl. II
16
"Cały świat" (język polski)
wyk. Patrycja Urbańska - śpiew
17
A.Meissonier : "Walc" (język francuski)
wyk. Amelia Marszałek - gitara kl. III c.6-l
18
H.Albert : "Romans" (język niemiecki)
wyk. Gabriela Michalak - gitara - kl. IV
19
M.Pasieczny: "Spacer na trzy" (język polski)
wyk. Paulina Kowalik - gitara - kl. I c.4-l
20
A.Diabelli : "Sonatina C-dur" (język niemiecki)
wyk. Julianna Świć - fortepian kl.II c.4-l
21
"Taniec świata" (język polski)
wyk. zespół taneczny "Waka, Waka"

Galeria foto z koncertu "Muzyka - jezykiem uniwersalnym"

W dniu 21 listopada 2013 r. o godz. 17:00 w siedzibie naszej Społecznej Szkoły Muzyczną I Stopnia
im. Władysława Szpilmana w Łodzi, ul. Krzemieniecka 24a, odbył się koncert pt. "Muzyka - językiem uniwersalnym".

W koncercie tym uczniowie naszej szkoły sami zapowiadali swój występ w języku kompozytora,
którego utwór wykonywali

Oto galeria fotografii poświęcona temu koncertowi muzycznemu:

Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym
Koncert Muzyka językiem uniwersalnym

Koncert "Świąteczny" 13 grudnia 2013 r.

W dniu 13 grudnia 2013 roku (piątek) godz.16,30 odbył się Koncert "Świąteczny" uczniów naszej szkoły

Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.

W Koncercie wzięli udział:
Zespół Wykonawca Instrument / Zespół klasa
zespół wokalny Kinga Chrzanowska Zespół wokalny:  
Patrycja Urbańska 
Aleksandra Wasik 
Ada Piaseczna 
Martyna Banaszkiewicz 
uczniowie klasy III c. 6-letniego
Solo Karol Ejchmanskrzypce kl. I/6
SoloPiotr Szczerbaniak fortepiankl. I
SoloAdam Bystrzycki fortepian kl. III/6
Solo Nadia Schülde-Jagiełło fortepian kl. III/6
Solo Adrianna Bystrzycka klarnet kl. III/6
Solo Dawid Łyszczarz fortepian dodatkowy1-szy r.nauki
Solo Karolina Potemska gitara Studium
SoloOliwia Grądziel gitara Studium
Solo Sonia Zielińska skrzypcekl. I/4
Solo Maciej Sulgostowski fortepian kl. III/6
SoloCyprian Seligaskrzypcekl.II/4
Solo Aleksandra Wasik fortepian kl. IV/6
Solo Dawid Łyszczarz gitara kl. IV/6
Duet Adrianna Bystrzyckaklarnet l. III/6
Wiktoria Stasiak klarnet II/6
Solo Matylda Pawlicka skrzypce kl.III/4
uczniowie klasy IV cykl 6-letni
Duet Wiktoria Romanowska skrzypce kl.III/4
Cyprian Seliga skrzypce kl. II/4
SoloOskar Skjold skrzypcekl. IV/6
SoloEdward Zheng fortepian kl. V/6
SoloŁukasz Chętko fortepian dodatkowyStudium
Solo Stefan Józefowicz - Okonkwo skrzypce kl.II/4
Solo Wiktoria Romanowska skrzypce kl.III/4
SoloDawid Łyszczarz gitara kl. IV/6
TrioTrio: Matylda Pawlicka skrzypce kl.III/4
Stefan Józefowicz - Okonkwo skrzypce kl. II/4
Wiktoria Romanowska skrzypce kl. II/4
Solo Jolanta Borowska flet kl. II/4
Solo Robert Borowski flet kl. II/4
Solo Wojciech Jankowiak klarnet kl. III/4
SoloJolanta Borowska fortepian kl. II/4
Trio Matylda Pawlicka skrzypce kl.III/4
Stefan Józefowicz - Okonkwo skrzypce kl. II/4
Hubert Sosnowski fortepian kl. II/4
zespół wokalny "Wiolinki"
Akompaniuje: p. Jakub Kamiński.

Galeria foto z Koncertu "Świątecznego" 13 grudnia 2013

W dniu 13 grudnia 2013 roku (piątek) godz.16,30 odbył się Koncert "Świąteczny" uczniów naszej szkoły

Oto galeria fotografii poświęcona temu koncertowi muzycznemu:

Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.
Koncert śiąteczny - 13.12.2013 r.

Koncert "Świąteczny" 16 grudnia 2013 r.

W dniu 16 grudnia 2013 roku (poniedziałek) godz.16,30 odbył się Koncert "Świąteczny" uczniów naszej szkoły

Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.

W Koncercie wzięli udział:

Zespół Wykonawca Instrument / Zespół klasa
Solo Magdalena Barszczewska śpiew  
uczniowie kl. I c. 6-letni
Solo Ewa Trębska fortepian kl. I/6
Solo Weronika Iżel fortepian kl. I/6
Solo Basia Skjold fortepian kl. I/6
Solo Aleks Tomaszewski fortepian kl. I/6
Solo Basia Mączkowska skrzypce kl. I/6
Solo Patrycja Urbańska skrzypce kl. I/6
Solo Piotr Nowański fortepian kl. II/6
Trio Ada Piaseczna,    
Martyna Banaszkiewicz,    
Patrycja Urbańska    
Solo Nebras Abtan - gitara kl. II/6
Solo Maja Goczał fortepian kl. II/6
Solo Gustaw Tarka fortepian kl. II/6
Solo Iga Grącka skrzypce kl. II/6
Solo Wiktoria Stępień skrzypce kl. II/6
Solo Gabrysia Kaźmierczak - fortepian kl. II/6
Solo Wiktor Magielski skrzypce kl. II/6
Solo Basia Zając skrzypce kl. II/6
Solo Kacper Reinert fortepian kl. VI/6
uczniowie kl. II cykl 6-letni
Solo Amelia Bieniek gitara kl. III/6
Solo Amelia Marszałek gitara kl. III/6
Solo Antonia Czerepińska gitara kl. III/6
Duet Gabrysia Michalak gitara rok III Studium
Hubert Michalak gitara rok II Studium
Solo Marta Dolińska fortepian Studium
Solo Klaudia Komosa - fortepian kl. II/4
Solo Jolanta Borowska flet kl. II/4
Solo Paulina Kowalik gitara kl. I/4
Solo Robert Borowski flet kl. II/4
Solo Jolanta Borowska fortepian kl. II/4
Trio Jolanta Borowska flet kl. II/4
Robert Borowski flet kl. II/4
Klaudia Komosa fortepian kl. II/4
Solo Aleksandra Wasik śpiew  
Akompaniuje: p. Jakub Kamiński.

Galeria foto z koncertu "Świątecznego" 16 grudnia 2013

W dniu 16 grudnia 2013 roku (poniedziałek) godz.16,30 odbył się Koncert "Świąteczny" uczniów naszej szkoły

Oto galeria fotografii poświęcona temu koncertowi muzycznemu:

Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
Koncert świąteczny - 16.12.2013 r.
 

Lista uczniów wyrózniających się w nauce w I sem 2013/2014
- o średniej powyżej 4+ ( 19 pkt.)

L.p.
Nazwisko ucznia.
Klasa
Średnia ocen :
1
Banaszkiewicz Martyna
klasa I/6
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
2
Ejchman Karol
klasa I/6
średnia ocen : 5 (21,7 pkt.)
3
Firaza Alicja
klasa I/6
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
4
Iżel Weronika
klasa I/6
średnia ocen : 4+ (20,3 pkt.)
5
Krajewski Maksymilian
klasa I/6
średnia ocen : 4+ (20,3 pkt.)
6
Mączkowska Barbara
klasa I/6
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
7
Piotrowska Sylwia
klasa I/6
średnia ocen : 4+ (19,7 pkt.)
8
Plewińska Ewa
klasa I/6
średnia ocen : 4+ (19,7 pkt.)
9
Trębska Ewa
klasa I/6
średnia ocen : 5 (22,0 pkt.)
10
Tomaszewski Maks
klasa I/6
średnia ocen : 5- (21,3 pkt.)
11
Urbańska Patrycja
klasa I/6
średnia ocen : 5 (22,0 pkt.)
12
Włodarczyk Zuzanna
klasa I/6
średnia ocen : 4+ (20,3 pkt.)
13
Goczał Maja
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,3 pkt.)
14
Kaźmierczak Gabriela
klasa II /6
średnia ocen : 5 (21,7 pkt.)
15
Magielski Wiktor
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,0 pkt.)
16
Nowański Piotr
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,0 pkt.)
17
Sobczyński Daniel
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,3 pkt.)
18
Tarka Gustaw
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,0 pkt.)
19
Stasiak Wiktoria
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,0 pkt.)
20
Stępień Wiktoria
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,3 pkt.)
21
Stępnik Jakub
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (19,7 pkt.)
22
Zając Barbara
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
23
Grącka Iga
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,3 pkt.)
24
Kozłowska Katarzyna
klasa II /6
średnia ocen : 5 (21,5 pkt.)
25
Kubiak Magdalena
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,5 pkt.)
26
Adamczyk Mateusz
klasa III /6
średnia ocen : 4+ (19,8 pkt.)
27
Augustyniak Olivier
klasa III /6
średnia ocen: 4+ (19,6 pkt.)
28
Bystrzycki Adam
klasa III /6
średnia ocen: 5- (21,0 pkt.)
29
Bieniek Amelia
klasa III /6
średnia ocen : 4+ (20,7 pkt.)
30
Czerepińska Antonia
klasa III /6
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
31
Marszałek Amelia
klasa III /6
średnia ocen : 5 (22,0 pkt.)
32
Nowicka Melody
klasa III /6
średnia ocen : 4+ (19,0 pkt.)
33
Schűlde-Jagiełło Nadia
klasa III /6
średnia ocen : 4+ (19,7 pkt.)
34
Sulgostowski Maciej
klasa III /6
średnia ocen : 4+ (19,0 pkt.)
35
Wodziak Hubert
klasa III /6
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
36
Kamiński Adam
klasa IV /6
średnia ocen : 4+ (19,0 pkt.)
37
Łyszczarz Dawid
klasa IV /6
średnia ocen : 5+ (23,8 pkt.)
38
Skjold Oskar
klasa IV /6
średnia ocen : 4+ (20,3 pkt.)
39
Wasik Aleksandra
klasa IV /6
średnia ocen : 5+ (23,3 pkt.)
40
Zheng Artur
klasa V/6
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
41
Zheng Edward
klasa V/6
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
42
Kowalik Paulina
klasa I/4
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
43
Zielińska Sonia
klasa I/4
średnia ocen : 4+ (19,0 pkt.)
44
Borowska Jolanta
klasa II/4
średnia ocen : 5+ (23,5 pkt.)
45
Borowski Robert
klasa II/4
średnia ocen : 5 (22,0 pkt.)
46
Józefowicz-Okonkwo Stefan
klasa II/4
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
47
Komosa Klaudia
klasa II/4
średnia ocen : 5 (23,0 pkt.)
48
Seliga Cyprian
klasa II/4
średnia ocen : 4+ (19,3 pkt.)
49
Sosnowski Hubert
klasa II/4
średnia ocen : 5- (21,7 pkt.)
50
Stoińska Małgorzata
klasa II/4
średnia ocen : 4+ (20,8 pkt.)
51
Świć Julianna
klasa II/4
średnia ocen : 4+ (19,0 pkt.)
52
Jankowiak Wojciech
klasa III/4
średnia ocen : 5 (22,3 pkt.)
53
Pawlicka Matylda
klasa III/4
średnia ocen : 4+ (20,5 pkt.)
54
Chętko Łukasz
Studium
średnia ocen : 5 (22,0 pkt.)
55
Dolińska Marta
Studium
średnia ocen : 5 (22,0 pkt.)
56
Galewski Krzysztof
Studium
średnia ocen : 5 (22,0 pkt.)
57
Głogowska Zuzanna
Studium
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
58
Gradziel Oliwia
Studium
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
59
Marczak Radosław
Studium
średnia ocen : 5 (22,0 pkt.)
60
Michalak Gabriela
Studium
średnia ocen : 5 (23,0 pkt.)
61
Michalak Hubert
Studium
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
62
Michalak Oliwia
Studium
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
63
Potemska Karolina
Studium
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
64
Szczerbaniak Piotr
Studium
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)
65
Strzecha Katarzyna
Studium
średnia ocen : 5- (21,0 pkt.)

Uczniowie, którzy otrzymali ocenę celującą z następujących przedmiotów:

L.p.
Nazwisko ucznia.
Klasa
Przedmiot
Średnia ocen :
1
Łyszczarz Dawid
klasa III /6
gitara:
6 (25,0 pkt.)
2
Borowska Jolanta
klasa III /6
audycje muzyczne:
6 (25,0 pkt.)
3
Borowski Robert
klasa III /6
audycje muzyczne:
6 (25,0 pkt.)
4
Komosa Klaudia
klasa III /6
audycje muzyczne:
6 (25,0 pkt.)

Skala ocen:
Ocena
Ilość punktów:
celujący ( 6 )
25 pkt.
bardzo dobry ( 5 )
21 - 24 pkt.
dobry ( 4 )
16 - 20 pkt.
dostateczny ( 3 )
13 - 15 pkt.
dopuszczający ( 2 )
11 - 12 pkt.
niedostateczny ( 1 )
0 - 10 pkt.

Koncert w Domu Małego Dziecka w Łodzi

W dniu 09 stycznia 2014 r. (czwartek) odbył się koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia
im. Władysława Szpilmana w Łodzi w Domu Małego Dziecka w Łodzi, ul. Lniana 9.

Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi ufundowała podarunki dla dzieci Domu Małego Dziecka w Łodzi, ul. Lniana 9

Koncert w Domu Małego Dziecka w Łodzi
Koncert w Domu Małego Dziecka w Łodzi
Koncert w Domu Małego Dziecka w Łodzi
Koncert w Domu Małego Dziecka w Łodzi
Koncert w Domu Małego Dziecka w Łodzi
Koncert w Domu Małego Dziecka w Łodzi

Podziękowania dla Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi

Koncert w Domu Małego Dziecka w Łodzi

I Konkurs Piosenki Świątecznej

W dniach 13 i 14 stycznia 2014 r. odbył się I Konkurs Piosenki Świątecznej. Organizatorami tego konkursu byli:
  1. Społeczna Szkoła Muzyczna I-go Stopnia im.Wł.Szpilmana w Łodzi
  2. i Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi przy ul. Powszechnej 15
Do konkursu zgłosiły się przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja z terenu miasta Łodzi.

Przyznanie nagród połączone z koncertem laureatów odbyło się dnia 16 stycznia 2014 r. w siedzibie SP 162 w Łodzi.

Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014

Organizatorami konkursu zostali:
  1. Szkoła Podstawowa nr 162, Łódź, ul. Powszechna 15.
  2. Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi.
Konkurs został przeprowadzony w 2-ch grupach wiekowych:
  1. Grupa I - dzieci w wieku przedszkolnym
  2. Grupa II - uczniowie w wieku szkolnym
  3. oraz dla każdej z tych grup w dwóch kategoriach :
    1. kategoria solistów
    2. kategoria zespołów ( zespoły wokalne, wokalno- instrumentalne ).
Przesłuchania konkursowe odbyły się w bud. SP162 ul. Powszechna 15 w dniach:
  1. 13 stycznia 2014 r. dla grupy przedszkolnej
  2. 14 stycznia 2014 r. dla grupy szkolnej
Uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień oraz koncert laureatów odbyło się w dniu 16 stycznia 2014 r.
w siedzibie SP nr 162 w Łodzi, ul. Powszechna 15.

Do konkursu przystąpiły następujące przedszkola z terenu miasta Łodzi:

PM nr 215, PM nr 123, PM nr 233, PM nr 214, PM nr 200, PM nr 23, PM nr 159, PM nr 36, PM nr 12, PM nr 234,
PM nr 41, PM nr 46, PM nr 81,

Do konkursu przystępiły następujące szkoły z terenu miasta Łodzi:

SP nr 41, SP nr 46, SP nr 81, SP nr 164, SP nr 35, SP nr 65, SP nr 162, SP nr 142, SP nr 2, SP nr 48, SSM I st. , SP nr 182, SP nr 189, SP nr 37, SP nr 10, SP nr 143, SP nr 125, SP nr 205, ZSI nr 1,
Gimn Intergr. nr 1, Gimn. nr 39.

Galeria foto z I Konkursu Piosenki Świątecznej 13.01.2014 r.

W dniu 13 stycznia 2014 r. odbył się I Konkurs Piosenki Świątecznej. Organizatorami tego konkursu byli:
  1. Społeczna Szkoła Muzyczna I-go Stopnia im.Wł.Szpilmana w Łodzi
  2. i Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi przy ul. Powszechnej 15
Do konkursu zgłosiły się przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja z terenu miasta Łodzi.

Przesłuchania konkursowe odbyły się w bud. SP 162 ul. Powszechna 15 w dniu 13 stycznia 2014 r.
dla grupy przedszkolnej.

Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014;
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014

Galeria foto z I Konkursu Piosenki Świątecznej 14.01.2014 r.

W dniu 14 stycznia 2014 r. W dniu 13 stycznia 2014 r. odbył się I Konkurs Piosenki Świątecznej.

Organizatorami tego konkursu byli:
  1. Społeczna Szkoła Muzyczna I-go Stopnia im.Wł.Szpilmana w Łodzi
  2. i Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi przy ul. Powszechnej 15
Do konkursu zgłosiły się przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja z terenu miasta Łodzi.
Przesłuchania konkursowe odbyły się w bud. SP162 ul. Powszechna 15 w dniu 14 stycznia 2014 r. dla grupy szkolnej.

Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014
Konkurs Piosenk świątecznej 2014

Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej

W dniu 13 stycznia 2014 r. odbył się I Konkurs Piosenki Świątecznej.

Organizatorami tego konkursu byli:
  1. Społeczna Szkoła Muzyczna I-go Stopnia im.Wł.Szpilmana w Łodzi
  2. i Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi przy ul. Powszechnej 15
Do konkursu zgłosiły się przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja z terenu miasta Łodzi.

Uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień oraz koncert laureatów odbyło się w dniu 16 stycznia 2014 r. w siedzibie SP nr 162
w Łodzi, ul. Powszechna 15.

Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014

PRZEDSZKOLA

KATEGORIA:
ZESPOŁY:
 
I NAGRODA :
PM Nr 159
 
II NAGRODA :
PM Nr 215
 
PM Nr 200
 
PM Nr 200
 
PM Nr 214
 
SP 36 - grupa przedszkolna
 
III NAGRODA :
PM Nr 200
 
PM Nr 234
 
WYRÓŻNIENIE
PM Nr 233
 
PM Nr 214
 
KATEGORIA:
SOLIŚCI:
PRZEDSZKOLE
I NAGRODA :
Magdalena Mianowska
PM Nr 123
Amelia Dyl
PM Nr 23
Jakub Woźniak
PM Nr 12
II NAGRODA :
Nikola Biedrzykowska
PM Nr 233
Alicja Szczerbicka
PM Nr 214
III NAGRODA :
Nikola Kwiatkowska
SP 36 - grupa przedszkolna
Julia Sobala
PM Nr 23
WYRÓŻNIENIE :
Alicja Labus
PM Nr 215
Julia Nicińska
PM Nr 215

SZKOŁY

KATEGORIA:
ZESPOŁY:
 
I NAGRODA
SP Nr 46
 
SP Nr 164
 
SSM
 
SP Nr 162
 
SP Nr 2
 
SP Nr 182
 
II NAGRODA :
SP Nr 41
 
SP Nr 130
 
SP Nr 189
 
III NAGRODA :
SP Nr 142
 
SP Nr 205
 
WYRÓŻNIENIE :
SP Nr 35
 
KATEGORIA:
SOLIŚCI::
SZKOŁA
I NAGRODA :
Kinga Chrzanowska
SP Nr 41
Sandra Szkup
SP Nr 41
Maja Łuczak
SP Nr 46
Małgorzata Sławińska
SP Nr 164
Ada Piaseczna
SSM
Patrycja Urbańska
SSM
Aleksandra Wasik
SSM  
Magdalena Barszczewska
SSM
Marcelina Miller
SP Nr 125
Zuzanna Poczyczyńska
SP Nr 162
Karolina Makuła
SP Nr 162
Miłosz Potoniec
SP Nr 162
Aleksanra Papierz
GP Nr 39
II NAGRODA :
Gabriela Rynkiewicz
SP Nr 81
Julia Lesiak
SP Nr 164
Zofia Chmielecka
SP Nr 164
Oliwia Dobrowolska
SP Nr 164
Magdalena Kubiak
SSM
Anna Walczak
SP Nr 143
Zofia Sońta
SP Nr 143
Gabriel Jaworski
SP Nr 143
Katarzyna Ferenz
SP Nr 373
Aleksandra Kroszczyńska
SP Nr 162
III NAGRODA :
Katarzyna Kozłowska
SSM
Sylwia Piotrowska
SSM
Magdalena Kubiak
SSM
Martyna Banaszkiewicz
SSM
Wiktoria Stępień
SSM
Amelia Marszałek
SP Nr 192
Antonia Czerepińska
SP Nr 192
Karolina Garnys
SP Nr 192
Wiktoria Maciejewska
SP Nr 10
Natalia Wojtaszczyk
SP Nr 10
Magdalena Płaczek
SP Nr 142
Mikołaj Rzeźnicki
SP Nr 142
Barbara Koziorowska
SP Nr 35
Maria Kosiba
SP Nr 35
Klaudia Dworakowska
SP Nr 35
Filip Dziuda
Zesp.Szk.Integracyjnych Nr 1
WYRÓŻNIENIE :
Paweł Okupnik
Gimn.Integracyjne Nr 1

Galeria foto z I Konkursu Piosenki Świątecznej - wyniki 16.01.2014 r.

W dniach 13 i 14 stycznia 2014 r. odbył się I Konkurs Piosenki Świątecznej. Organizatorami tego konkursu byli:
  1. Społeczna Szkoła Muzyczna I-go Stopnia im.Wł.Szpilmana w Łodzi
  2. i Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi przy ul. Powszechnej 15
Do konkursu zgłosiły się przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja z terenu miasta Łodzi. Uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień oraz koncert laureatów odbyło się w dniu 16 stycznia 2014 r. w siedzibie SP nr 162 w Łodzi, ul. Powszechna 15.

Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
WynikiI Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014
Wyniki I Konkursu Piosenki Świątecznej 2014

III Koncert z cyklu "Od przedszkola do ... Akademii Muzycznej"

W dniu 18 marca 2014 roku o godz. 17:00 odbył się III Koncert z cyklu: "od przedszkola do ... Akademii Muzycznej".
W koncercie tym wzięli udział uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej I Stopnia. im. Władysława Szpilmana
w Łodzi wspólnie ze studentami Akademii Muzycznej w Łodzi.

III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej

PROGRAM

Uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej im. Wł. Szpilmana w Łodzi

L.p.
Program:
Wykonawca - instrument
Przygotowanie:
1
D.Obijalska: "Kajtuś na kucyku"
Karol Ejchman - skrzypce kl. I/6
Janusz Karpiński
Łukasz Chętko - fortepian
2
R.Taber: "Spanish Caballero"
Ewa Trębska - fortepian kl. I/6
Joanna Hajn-Romanowicz
3
M.Praetorius : "Dawny taniec"
Weronika Iżel - fortepian kl. I/6
Joanna Hajn-Romanowicz
4
"Ludowa pieśń estońska"
Aleks Tomaszewski - fortepian kl. I/6
Barbara Weber
Piotr Nowański - fortepian kl. II/6
5
V.A.Mozart: "Menuet"
Patrycja Urbańska - skrzypce kl. I/6
Janusz Karpiński
6
M.Niemira : "Piosenka kanadyjska"
Maja Goczał - fortepian kl. II/6
Joanna Hajn-Romanowicz
7
J.Garścia: "Sonatina C-dur op.68 nr 2 cz.I"
Gustaw Tarka - fortepian kl. II/6
Joanna Hajn-Romanowicz
8
A.Diabelli : "Scherzo"
Gabrysia Kaźmierczak - fortepian kl. II/6
Barbara Weber
Aleksandra Wasik - fortepian kl.IV/6
9
N.Bakłanowa : "Mazurek"
Barbara Zając - skrzypce kl. II/6
Janusz Karpiński
10
M.Drożdzowski - "Tango złotych liści"
Dawid Łyszczarz - gitara kl. IV/6
Sebastian Adamiak
11
C.Gurlitt : "Pieśń jesienna"
Nadia Schülde-Jagiełło - fortepian kl. III/6
Barbara Weber
Aleksandra Wasik - fortepian kl.IV/6
12
J. Revaox i C.Francois : "My Way"
/td>
Adrianna Bystrzycka - klarnet kl. III/6
Sylwia Karpińska-Majchrzak
13
M.Carcassi: "Andante"
Małgorzata Stoińska - gitara kl. II/4
Sebastian Adamiak
14
S. Prokofiew : "Ruski taniec"
Stefan Józefowicz-Okonkwo - skrzypce II/4
Janusz Karpiński
15
G.F.Händel : "Sonata g-moll - cz. I,II, IV"
Jolanta Borowska - flet kl. II/4
Przemysław Wiśniewski
16
P.Czajkowski : "Walc kwiatów"
Wojciech Jankowiak - klarnet kl. III/4
Sylwia Karpińska-Majchrzak
17
N.Paganini : "Sonatina C-dur"
Dawid Łyszczarz - gitara kl. IV/6
Sebastian Adamiak
18
C.Böhm : "Sarabanda"
Matylda Pawlicka - skrzypce kl. III/4
Janusz Karpiński
19
A.Vivaldi: "Sonata G-dur RV 80 cz.I"
Jolanta Borowska - flet kl. II/4
Przemysław Wiśniewski
Robert Borowski - flet kl. II/4
Akompaniuje : p. Jakub Kamiński

Studenci Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi

L.p.
Program:
Wykonawca - instrument
Klasa:
1
Claude Debussy : "Clair de' lune", "Images" - "Movements"
Paulina Urbankowska - fortepian
prof. Anny Wesołowskiej - Firlej
2
Romuald Twardowski: "Sonatina na dwoje skrzypiec" cz. I - Con moto
Sylwia Misiak - skrzypce
cz. II - Adagio
dr Mai Tomaszewskiej - Klimek
Julia Łyczba - skrzypce
cz. III - Allegro giocoso
3
Philip Glass : "Four Movements for Two Pianos"
Katarzyna Weber - fortepian
prof. AM Joanny Hajn-Romanowicz
i as. Michała Drewnowskiego
Martyna Brzezińska - fortepian
4
Claude Debussy :"Syrinx" na flet solo.
Magdalena Speśniały - flet
prof. AM Urszuli Janik
5
F.Kreisler - Recitativo i scherzo - na skrzypce solo
Weronika Kułaga - skrzypce
prof. AM Tomasza Króla
6
Fryderyk Chopin : "Andante spianato i Grande Polonaise Brillante Es-dur"
Marcin Wieczorek - fortepian V klasa II stopnia
prof. Michała Drewnowskiego
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu

Galeria foto z III Koncertu "Od przedszkola do ... Akademii Muzycznej"

W dniu 18 marca 2014 roku o godz. 17:00 odbył się III Koncert z cyklu: "od przedszkola do ... Akademii Muzycznej".
W koncercie tym wzięli udział uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi
wspólnie ze studentami Akademii Muzycznej w Łodzi.

III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej;
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej
III Koncert -Od przedszkola do Akademii Muzycznej

IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej 2014

W dniu 26 marca 2014 r. godz. 16,30 w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi odbył się IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej,

W programie Konkursu: zespoły instrumentalne 2- lub 3-osobowe. Jury przyznała nagrody - puchary i dyplomy.

Publiczność przyznała Nagrodę Publiczności.

IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej

PROGRAM KONKURSU

GRUPA MŁODSZA

Nr zespołu
Skład zespołu kameralnego
Program
1
Jeremi BĄKOWSKI - fortepian kl. "0"
W.Witlin: "Dziadek Mróz"
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. II/6
2
Weronika IŻEL - fortepian kl. I/6
J.S.Bach: "Musette"
Barbara SKJOLD - fortepian kl. I/6
3
Basia MĄCZKOWSKA - skrzypce kl. I/6
L.v. Beethoven: "Świstak"
Gabrysia KAŹMIERCZAK - fortepian kl. II/6
4
Aleks TOMASZEWSKI - fortepian kl. I/6
"Pieśń ludowa estońska"
Piotr NOWAŃSKI - fortepian kl. II/6
5
Ewa TRĘBSKA - fortepian kl. I/6
L. van Beethoven: "Adagio" z Sonaty Patetycznej
Gustaw TARKA - fortepian kl. II/6
6
Zuzanna WŁODARCZYK - skrzypce kl. I/6
E.Iwan: "Deszczyk"
Adam BYSTRZYCKI - fortepian kl. III/6
7
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. II/6
L.v. Beethoven: "Taniec niemiecki Nr 1"
Maja GOCZAŁ - fortepian kl. II/6
8
Alicja FIRAZA - gitara kl. I/6
T.Stachak: "Taniec żyrafy"
Sylwia PIOTROWSKA - gitara kl. I/6
Katarzyna KOZŁOWSKA - gitara kl. II/6
9
Nebras ABTAN - gitara kl. II/6
Duńska melodia ludowa: "Kritte-vitte-vit-boom-boom"
Mateusz ADAMCZYK - gitara kl. III/6
10
Magdalena KUBIAK - fortepian kl. II/6
R.Schumann: "O dalekiej krainie"
Hubert WODZIAK - fortepian kl. III/6
11
Maksymilian KRAJEWSKI - gitara kl. I/6
M.Wysocki : "Trio"
Daniel SOBCZYŃSKI - gitara kl. II/6
Olivier AUGUSTYNIAK - gitara kl. III/6
12
Maciej SULGOSTOWSKI - fortepian kl. III/6
L.v.Beethoven : "Taniec niemiecki Nr 2"
Hubert WODZIAK - fortepian kl. III/6
14
Amelia BIENIEK - gitara kl. III/6
E.Thorlaksson: "The Oak Tree"
Amelia MARSZAŁEK - gitara kl. III/6

GRUPA MIESZANA

Nr zespołu
Skład zespołu kameralnego
Program
15
Martyna BANASZKIEWICZ - gitara kl. I/6
Melodia irlandzka: "Greensleaves"
Aleksandra BYSTRZYCKA - skrzypce Studium
Antonia CZEREPIŃSKA - gitara kl. III/6
16
Karol EJCHMAN - skrzypce kl.I/6
D.Obijalska: "Kajtuś na kucyku"
Łukasz CHĘTKO - fortepian Studium
17
Gabrysia KAŹMIERCZAK - fortepian kl. II/6
A.Diabelli : "Scherzo"
Aleksandra WASIK - fortepian kl. IV/6
18
Patrycja URBAŃSKA - skrzypce kl. I/6
D.Obijalska: "Turlaj się, piłeczko"
Marta DOLIŃSKA - fortepian Studium
19
Barbara ZAJĄC - skrzypce kl II/6
N.Bakłanowa : "Mazurek"
Klaudia KOMOSA - fortepian kl. II/4
20
Nadia SCHÜLDE-JAGIEŁŁO -fortepian kl. III/6
C.Gurlitt : "Pieśń jesienna"
Aleksandra WASIK- fortepian kl. IV/6
21
Wiktor MAGIELSKI - skrzypce kl. II/6
D.Obijalska : "Domek na prerii"
Hubert SOSNOWSKI- fortepian kl.II/4
22
Iga GRĄCKA - skrzypce kl. II/6
D.Obijalska : "Ajajaj"
Klaudia KOMOSA - fortepian kl. II/4
23
Wiktoria STASIAK- klarnet kl. II/6
A.Chaczaturian: "Walc"
Julianna ŚWIĆ- fortepian kl. II/4
24
Adrianna BYSTRZYCKA - klarnet kl. III/6
Cloude Francois: "My Way"
Aleksandra BYSTRZYCKA - fortepian
25
Wiktoria STĘPIEŃ - skrzypce kl. II/6
F.Schubert : "Taniec"
Klaudia KOMOSA - fortepian kl. II/4
26
Melody NOWICKA - gitara kl. III/6
T.Stachak: "Pocztówka z Hiszpanii"
Nicolas NOWICKI - gitara kl. VI/6
27
Hubert MICHALAK - gitara kl. III
"El condor pasa" - folk song from the Andes
Gabriela MICHALAK - gitara kl. IV

GRUPA STARSZA

Nr zespołu
Skład zespołu kameralnego
Program
28
Cyprian SELIGA - skrzypce kl. II/4
D.Obijalska: "Przedostatni dyliżans"
Julianna ŚWIĆ - fortepian kl. II/4
29
Oskar SKJOLD - skrzypce kl. IV/6
L.v.Beethoven: "Marsz turecki"
Aleksandra WASIK - fortepian kl. IV/6
30
Paulina KOWALIK - gitara kl. I/4
D.Costa : "Serenada"
Gabriela MICHALAK - kl. IV Studium
31
Wojciech JANKOWIAK - klarnet kl. III/4
P.Czajkowski: "Walc kwiatów"
Edward ZHENG - fortepian kl. V/6
32
Jan BOLEK - gitara kl. I/4
M.Drożdżowski: "Blues na krótsze dni"
Radosław MARCZAK - gitara kl. II Studium
33
Oskar SKJOLD - skrzypce kl. IV/6
A.Komarowski : "Pastuszek"
Hubert SOSNOWSKI - fortepian kl. II/4
34
Dawid ŁYSZCZARZ - gitara kl. IV/6
B.E. Shattuck: "Mascarita"
Adam KAMIŃSKI - gitara kl. IV/6
35
Stefan JÓZEFOWICZ - OKONKWO - skrzypce II/4
S.Prokofiew: "Ruski Taniec"
Jolanta BOROWSKA - fortepian kl. II/4
36
Dawid ŁYSZCZARZ - gitara kl. IV/6
M.Lineman: "Juliette"
Łukasz CHĘTKO - gitara Studium
37
Artur ZHENG - fortepian kl.V/6
J.S.Bach : "Szutka"
Edward ZHENG - fortepian kl. V/6
38
Wiktoria ROMANOWSKA - skrzypce kl. III/4
E.Gradecki : "Ragtime"
Cyprian SELIGA - skrzypce kl. II/4
Jolanta BOROWSKA - fortepian - kl. II/4
39
Marta DOLIŃSKA - fortepian Studium
A.Troszel : "Dumka"
Łukasz CHĘTKO - fortepian Studium
40
Stefan JÓZEFOWICZ -OKONKWO - skrzypce II/4
B.Kaempfert : "Nocni wędrowcy"
Aleksandra BYSTRZYCKA - skrzypce Studium
Jolanta BOROWSKA - fortepian kl. II/4
41
Wiktoria ROMANOWSKA - skrzypce kl. III/4
E.Romberg: "Tak cicho o wschodzie słońca"
Hubert SOSNOWSKI - fortepian kl. II/4
42
Jolanta BOROWSKA - flet kl. II/4
G.Ph.Telemann : "Affetuoso" cz. I "Allegro" cz. II
Robert BOROWSKI - flet kl. II/4

Galeria foto z IV Konkursu Kameralistyki Dziecęcej

W dniu 26 marca 2014 r. godz. 16,30 odbył się IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi,
przy ul. Krzemienieckiej 2a.

Oto galeria fotografii poświęcona temu konkursowi muzycznemu:

IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej 
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs kameralistyki Dziecęcej

Wyniki IV Konkursu kameralistyki Dziecęcej 2014

W dniu 26 marca 2014 r. godz. 16,30 w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi, przy ul. Krzemienieckiej 2a odbył się
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej,

W programie Konkursu: zespoły instrumentalne 2- lub 3-osobowe. Jury przyznała nagrody - puchary i dyplomy.
Publiczność przyznała Nagrodę Publiczności.

IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej

GRUPA MŁODSZA

Nagroda
Numer zespołu kameralnego
Wykonawcy
I MIEJSCE: Zespół Nr 4 Aleks TOMASZEWSKI - fortepian kl. I/6
Piotr NOWAŃSKI - fortepian kl. II/6
I MIEJSCE: Zespół Nr 9 Nebras ABTAN - gitara kl. II/6
Mateusz ADAMCZYK - gitara kl. III/6
I MIEJSCE: Zespół Nr 11 Maksymilian KRAJEWSKI - gitara kl. I/6
Daniel SOBCZYŃSKI - gitara kl. II/6
Olivier AUGUSTYNIAK - gitara kl. III/6
II MIEJSCE: Zespół Nr 1Jeremi BĄKOWSKI - fortepian kl. "0"
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. II/6
II MIEJSCE: Zespół Nr 2Barbara SKJOLD - fortepian kl. I/6
Weronika IŻEL - fortepian kl. I/6
II MIEJSCE: Zespół nr 3Barbara MĄCZKOWSKA - skrzypce kl. I/6
Gabrysia KAŹMIERCZAK - fortepian kl. II/6
II MIEJSCE: Zespół Nr 5Ewa TRĘBSKA - fortepian kl. I/6
Gustaw TARKA - fortepian kl. II/6
II MIEJSCE:Zespół Nr 7Maja GOCZAŁ - fortepian kl. II/6
Jakub STĘPNIK - fortepian kl. II/6
II MIEJSCE: Zespół nr 12Maciej SUKGOSTOWSKI - fortepian kl. III/6
Hubert WODZIAK - fortepian kl. III/6
II MIEJSCE: Zespół Nr 14Amelia BIENIEK - gitara kl. III/6
Amelia MARSZAŁEK - gitara kl. III/6
III MIEJSCE: Zespół Nr 6  Zuzanna WŁODARCZYK - skrzypce kl. I/6
Adam BYSTRZYCKI - fortepian kl. III/6
III MIEJSCE: Zespół Nr 10 Magdalena KUBIAK - fortepian kl. II/6
Hubert WODZIAK - fortepian kl. III/6
WYRÓŻNIENIE: Zespół Nr 8 Alicja FIRAZA - gitara kl. I/6
Katarzyna KOZŁOWSKA - gitara kl. II/6
NAGRODA PUBLICZNOŚCI Zespół nr 9Nebras ABTAN - gitara kl. II/6
Mateusz ADAMCZYK - gitara kl. III/6

GRUPA MIESZANA

Nagroda
Numer zespołu kameralnego
Wykonawcy
I MIEJSCE: Zespół Nr 17 Gabriela KAŹMIERCZAK - fortepian kl. II/6
Aleksandra WASIK - fortepian kl. III/6
I MIEJSCE: Zespół Nr 18 Patrycja URBAŃSKA - skrzypce kl. I/6
Marta DOLIŃSKA - fortepian Studium
I MIEJSCE: Zespół Nr 20Nadia SCHŰLDE-JAGIEŁŁO - fortepian kl. III/6
Aleksandra WASIK - fortepian kl.IV/6
I MIEJSCE: Zespół Nr 24Adrianna BYSTRZYCKA - klarnet kl. III/6
Aleksandra BYSTRZYCKA - fortepian Studium
II MIEJSCE:Zespół Nr 16Karol EJCHMAN - skrzypce kl. I/6
Łukasz CHĘTKO - fortepian Studium
II MIEJSCE:Zespół Nr 19 Barbara ZAJĄC - skrzypce kl. II/6
Klaudia KOMOSA - fortepian kl. II/4
II MIEJSCE:Zespół Nr 27Hubert MICHALAK - gitara - kl. III
Gabriela MICHALAK - gitara kl. IV
III MIEJSCE: Zespół Nr 21Wiktor MAGIELSKI - skrzypce kl. II/6
Hubert SOSNOWSKI - fortepian kl. II/4
III MIEJSCE: Zespół Nr 22 Iga GRĄCKA - skrzypce kl. II/6
Klaudia KOMOSA - fortepian kl. II/4
III MIEJSCE: Zespół Nr 23Wiktoria STASIAK - klarnet kl. II/6
Julianna ŚWIĆ - fortepian kl. II/4
III MIEJSCE: Zespół Nr 25Wiktoria STĘPIEŃ - skrzypce kl. II/6
Klaudia KOMOSA - fortepian kl. II/4
III MIEJSCE: Zespół Nr 27 Melody NOWICKA - gitara kl. III/6
Nicolas NOWICKI - gitara kl. VI/6
WYRÓŻNIENIE: Zespół Nr 15Martyna BANASZKIEWICZ - gitara kl. I/6
Aleksandra BYSTRZYCKA - skrzypce Studium
Antonia CZEREPIŃSKA - gitara kl.III/6
NAGRODA PUBLICZNOŚCI Zespół nr 20:Nadia SCHŰLDE-JAGIEŁŁO - fortepian kl. III/6
Aleksandra WASIK - fortepian kl. IV/4

GRUPA STARSZA

Nagroda
Numer zespołu kameralnego
Wykonawcy
I MIEJSCE: Zespół Nr 34Dawid ŁYSZCZARZ - gitara kl. IV/4
Adam KAMIŃSKI - gitara kl. IV/6
I MIEJSCE: Zespół Nr 35Stefan JÓZEFOWICZ -OKONKWO - skrzypce II/4
Jolanta BOROWSKA - fortepian kl. II/4
I MIEJSCE: Zespół Nr 36Dawid ŁYSZCZARZ - gitara kl. IV/4
Łukasz CHĘTKO - gitara Studium
I MIEJSCE: Zespół Nr 37Artur ZHENG - fortepian kl. V/6
Edward ZHENG - fortepian kl. V/6
I MIEJSCE: Zespół Nr 39Łukasz CHĘTKO - fortepian Studium
Marta DOLIŃSKA - fortepian Studium
I MIEJSCE: Zespół Nr 42 Jolanta BOROWSKA - flet kl. II/4
Robert BOROWSKI - flet kl. II/4
II MIEJSCE: Zespół Nr 28 Paulina KOWALIK - gitara kl. I/4
Gabriela MICHALAK - gitara kl. IV
II MIEJSCE: Zespół Nr 31 Wojciech JANKOWIAK - klarnet kl. III/4
Edward ZHENG - fortepian kl. V/6
II MIEJSCE: Zespół Nr 40Stefan JÓZEFOWICZ - OKONKWO - skrzypce II/4
Aleksandra BYSTRZYCKA - skrzypce Studium
Jolanta BOROWSKA - fortepian kl. II/4
II MIEJSCE: Zespół Nr 41Wiktoria ROMANOWSKA - skrzypce kl. III/4
Hubert SOSNOWSKI - fortepian kl. II/4
III MIEJSCE: Zespół Nr 28Cyprian SELIGA - skrzypce kl. II/4
Julianna ŚWIĆ - fortepian kl. II/4
III MIEJSCE: Zespół Nr 29Oskar SKJOLD - skrzypce kl. IV/6
Aleksandra WASIK - fortepian kl. IV/6
III MIEJSCE: Zespół Nr 38Wiktoria ROMANOWSKA - skrzypce kl. III/4
Cyprian SELIGA - skrzypce kl. II/4
Jolanta BOROWSKA - fortepian kl. II/4
WYRÓŻNIENIEZespół Nr 32Jan BOLEK - gitara kl. I/4
Radosław MARCZAK - gitara Studium
WYRÓŻNIENIEZespół Nr 33Oskar SKJOLD - skrzypce kl. IV/6
Hubert SOSNOWSKI - fortepian kl. II/4
NAGRODA PUBLICZNOŚCIZespół nr 31Wojciech JANKOWIAK - klarnet kl. III/4
Edward ZHENG - fortepian kl. V/6

Galeria foto z IV Konkursu Kameralistyki Dziecęcej - 26.03.2014

W dniu 26 marca 2014 r. godz. 16,30 odbył się IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej.w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi,
przy ul. Krzemienieckiej 2a.

Oto galeria fotografii poświęcona temu konkursowi muzycznemu:

IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej
IV Konkurs Kameralistyki Dziecęcej

Festiwal Piosenki Małego Dziecka I -sze spotkanie :
"Muzyka bajkowa"

W dniach 9 i 10 kwietnia 2014 roku o godz. 09:00 odbył się Festiwal Piosenki Małego Dziecka w Poleskim Ośrodku Sztuki
w Łodzi, przy ul. Krzemienieckiej 2a.

Tytuł Festiwalu: "Muzyka Bajkowa".

Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka

  1. Organizatorami Festiwalu byli:
    1. Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi, ul. Wileńska 22a
    2. oraz Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi, ul. Krzemieniecka 2a.
  2. Festiwal objął dzieci w 2-ch grupach wiekowych:
    1. Grupa I - dzieci w wieku przedszkolnym
    2. Grupa II - uczniowie w wieku szkolnym klasy 1 - 3.
    oraz dla każdej z tych grup dwie kategorie :
    1. kategoria solistów,
    2. kategoria zespołów ( zespoły wokalne, wokalno- instrumentalne ).
  3. Festiwal odbył się w dniach:
    1. 9 kwietnia 2014 r. (środa) - przedszkola
    2. 10 kwietnia 2014 r. (czwartek) - szkoły, klasy 1 - 3.
  4. Festiwal odbył się w gmachu Poleskiego Ośrodka Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a.
    Kolejność zespołów i szczegółowe godziny występu dla każdego uczestnika zostały podane po zakończeniu
    przyjmowania zgłoszeń.
  5. Najlepsze zespoły i soliści zostali nagrodzeni.
  6. Program Festiwalu objął wykonanie jednej piosenki z dowolnie wybranej bajki.
    1. Wykonywane utwory mogły być wykonywane a'capella.
    2. Niedozwolone było użycie pełnego podkładu z tekstem (playback).
    3. Ze względu na jakość odtwarzanych utworów preferowaliśmy płyty CD.
  7. Organizatorzy zapewniali możliwość korzystania z:
    1. fortepianu,
    2. magnetofonu
    3. nagłośnienia.
  8. Zgłoszenia uczestników na KARCIE ZGŁOSZENIA (dostępne były w w szkole i Poleskim Ośrodku Sztuki)
    kierowaliśmy pod adres
    1. e'mailowy : bweber-wilczynska@wp.pl
    2. lub pod numerem telefonu: 606-311-185
    3. w nieprzekraczalnym terminie do dnia : 28 marca 2014 r.

Galeria foto z Festiwalu Piosenki Małego Dziecka "Muzyka bajkowa"

W dniach 9 i 10 kwietnia 2014 roku o godz. 09:00 w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi, przy ul. Krzemienieckiej 2a odbył się Festiwal Piosenki Małego Dziecka

Oto galeria fotografii poświęcona temu Festiwalowi muzycznemu:

Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka 
Festiwal Piosenki Małego dziecka
Festiwal Piosenki Małego dziecka

IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy - "ZAMBRÓW 2014"

W dniach 11 - 12 kwietnia 2014 r. odbył się w Zambrowie IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy "ZAMBRÓW 2014",
w którym brał udział nasz uczeń klasy IV cyklu 6-letniego DAWID ŁYSZCZARZ.

Nasz Uczeń DAWID ŁYSZCZARZ. - otrzymał dyplom uczestnictwa w IX Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym
"ZAMBRÓW 2014", oraz zdobył wyróżnienie spośród uczestników tego Konkursu

        

Gratulujemy !!!!

Koncert "Dzień Sąsiada" - 27.05.2014 r.

W dniu 27 maja 2014 roku odbyło się spotkanie z cyklu "POSąsiedzku". Organizatorami tego spotkania byli:
  1. Społeczna Szkoła Muzyczna I st. im.Wł.Szpilmana w Łodzi
  2. oraz Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi

W programie m.in. :
  1. warsztaty animacji
  2. koncert Chóru Żydowskiego CLIL
  3. występ grupy tanecznej Ad Astra,
  4. występ uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej im.Wł.Szpilmana
  5. spektakl Teatru Bajki - spektakl wystawiany będzie w 2-ch językach: polskim i angielskim.

Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.

Koncert Święto Rodziny - 28 maj 2014 ( środa)

Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca odbyły się koncerty pn. "Święto Rodziny".

Koncerty odbyły się w dniach
28 ( środa) i 29 maja 2014 r.( czwartek) w AULI w gmachu szkoły, przy ul. Wileńskiej 22a. w Łodzi.

Święto Rodziny 2014    Święto Rodziny 2014    Święto Rodziny 2014    Święto Rodziny 2014   

Przedstawiamy program tej uroczystości:

PROGRAM

L.p.
Program:
Wykonawca - instrument
Przygotowanie:
1
Układ rytmiczny "Taniec ptaków"
dzieci z klasy I i II c.6-letniego
Małgorzata Zwolińska
2
O.Rieding: Koncert h-moll cz.I
Patrycja Urbańska - skrzypce kl. I/6
Janusz Karpiński
3
A.Brzozowski: "Zabawa na łące"
Wiktoria Stasiak - klarnet kl. II/6
Sylwia Karpińska-Majchrzak
4
A.Klechniowska: "Walczyk tyrolski"
Dawid Łyszczarz - fort. dod. kl. IV/6
Joanna Hajn-Romanowicz
5
P.Czajkowski: "Pieśń skowronka"
Aleksandra Wasik - fortepian kl. IV/6
Barbara Weber
6
F.Burgműller: Etiuda d-moll "Burza"
Artur Zheng - fortepian kl. V/6
Barbara Weber
7
H.Berens: "Etiuda a-moll"
Edward Zheng - fortepian kl. V/6
Barbara Weber
8
P.Harris: "Clowns"
Adrianna Bystrzycka - klarnet kl. III/6
Sylwia Karpińska-Majchrzak
9
T.Stachak : "Pocztówka z Hiszpanii"
Melody Nowicka - gitara kl. III/6
Sebastian Adamiak
Nicolas Nowicki - gitara kl. VI/6
10
C.Gurlitt: "Sonatina a-moll cz.III
Klaudia Komosa - fortepian kl. II/4
Barbara Weber
11
"Posłuchajcie Łodzianie"
Aleksandra Wasik
słowa, muzyka i przyg.
Marlena Barszczewska
12
"Malaqueňas"
Paulina Kowalik - gitara kl. I/4
Anita Bekier
13
T.Stachak : "Blues na karuzeli"
Jan Bolek - gitara kl. I/4
Sebastian Adamiak
14
T.Stachak : "Milonga"
Adam Kamiński - gitara kl. IV/6
Sebastian Adamiak
15
T.Stachak: "Tango"
Małgorzata Stoińska - gitara kl. II/6
Sebastian Adamiak
16
M.Wysocki : "ARPE"
Klaudia Komosa - gitara kl. II/4
kompozycja i przyg. Marek Wysocki
17
M.Pasieczny: "Mały czarownik"
Radosław Marczak - gitara kl. II
Sebastian Adamiak
18
H.Berens: "Etiuda op. 88 nr 12"
Hubert Sosnowski - fortepian kl. II/4
Jakub Kamiński
19
J.S.Bach: "Szutka" - na 4 ręce
Artur Zheng - fortepian kl. V/6
Barbara Weber
Edward Zheng - fortepian kl. V/6
20
B.Powell: "Retrato Brasileiro"
Dawid Łyszczarz - gitara kl. IV/6
Sebastian Adamiak
21
L.v. Beethoven: "Menuet i Trio"
Cyprian Seliga - skrzypce kl. II/4
Janusz Karpiński
22
C.Bőhm: "Perpetuum mobile"
Stefan Józefowicz-Okonkwo - skrzypce kl. II/4
Janusz Karpiński
23
G.F.Händel : Sonata F-dur cz.I i II
Jolanta Borowska - flet kl. II/4
Przemysław Wiśniewski
24
W.A.Mozart: "Sonatina na klarnet i fortepian"
Wojciech Jankowiak - klarnet kl. III/4
Sylwia Karpińska-Majchrzak
25
A.Vivaldi : "Koncert G-dur" RV 435 cz.I - Allegro
Robert Borowski - flet kl. II/4
Przemysław Wiśniewski
26
D.Scarlatti : "Sonata h-moll K 197"
Jolanta Borowska - fortepian kl. II/4
Jakub Kamiński
27
J.S.Bach: "Menuet"
Aleksandra Bystrzycka - skrzypce - Studium
 
Matylda Pawlicka - skrzypce kl. III/4
Wiktoria Romanowska - skrzypce kl. III/4
Wojciech Jankowiak - fortepian kl. III/4

Akompaniuje: p. Jakub Kamiński.

Zaproszeni Goście:

Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. H.Wieniawskiego w Łodzi, ul. Sosnowa 9 .

L.p.
Program:
Wykonawca - instrument
Akompaniament:
1
C.M.Weber: "Andante i Rondo"
Matylda Widawska - altówka kl.VIII (szk.II st.)
uczennica klasy altówki Hanny Owczarek
Magdalena Brzezińska 
2
M.Karłowicz: "Serenada"
K.Celter: Koncert Es-dur cz.1
Anna Pardel - altówka kl. XI ( szk.II st.)
uczennica klasy altówki Hanny Owczarek
Magdalena Brzezińska
3
J.S.Bach : Inwencja 3-głosowa a-moll
Fr. Chopin : Preludium e-moll"
Joanna Brzózka - fortepian kl. VII ( szk.II st.)
uczennica klasy fortepianu Magdaleny Brzezińskiej
Magdalena Brzezińska
4
Y.Yolton: "Koncert na altówkę" cz.I
F.Kreisler: "Preludium i allegro"
wyk. Karolina Bednarz - altówka kl. XI ( szk.II st.)
uczennica klasy altówki Hanny Owczarek
Magdalena Brzezińska

Galeria foto z koncertu Święto Rodziny 28 maj 2014

Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca odbyły się koncerty pn. "Święto Rodziny".

Koncerty odbyły się w dniach 28 ( środa) i 29 maja 2014 r.( czwartek) w AULI w gmachu szkoły, przy ul. Wileńskiej 22a. w Łodzi.

Oto galeria fotografii poświęcona temu Koncertowi muzycznemu:

Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014

Galeria foto z koncertu Święto Rodziny 29 maj 2014

Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca odbyły się koncerty pn. "Święto Rodziny".

Koncerty odbyły się w dniach 28 ( środa) i 29 maja 2014 r.( czwartek) w AULI w gmachu szkoły, przy ul. Wileńskiej 22a. w Łodzi.

Oto galeria fotografii poświęcona temu Koncertowi muzycznemu:

Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014
Święto Rodziny 2014

Koncert z okazji Dnia Dziecka:
"Milusińscy i Duzi w Pałacu Poznańskich"

W dniu 1 czerwca 2014 r. o godz. 12:00. w gmachu Pałacu Poznańskich odbył się koncert
z okazji Dnia Dziecka: "Milusińscy i Duzi w Pałacu Poznańskich".

Dzień dziecka 2014   Dzień dziecka 2014   Dzień dziecka 2014  

Organizatorami koncertu byli: Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi oraz Muzeum Miasta Łodzi ( Pałac Poznańskich)

   

Przedstawiamy program tej uroczystości:

PROGRAM

L.p.
Program:
Wykonawca - instrument
Przygotowanie:
1S.Rachmaninow: "Preludium cis-moll"Jolanta Borowska - fortepian kl. II/4 Jakub Kamiński
2O.Rieding: "Koncert h-moll cz.I Patrycja Urbańska - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
3A.Tansman : "Gram dla mamy"Aleks Tomaszewski - fortepian kl. I/6Barbara Weber
4A.Tansman : "W ogrodzie"Gabrysia Kaźmierczak - fortepian kl. II/6 Barbara Weber
5P.Czajkowski: "Pieśń skowronka" Aleksandra Wasik - fortepian kl. IV/6 Barbara Weber
6J.Haydn: "Andante" Basia Mączkowska - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
7J.Haydn: "Taniec niemiecki"Karol Ejchman - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
8A.Vivaldi : "Koncert fletowy op. 10 nr 4 RV 435Robert Borowski - flet kl. II/4 Przemysław Wiśniewski
9C.Bőhm: "Perpetuum mobile" Stefan Józefowicz-Okonkwo - skrzypce kl. II/4 Janusz Karpiński
10M.Drożdżowski : "Tango złotych liści" Dawid Łyszczarz - gitara kl. IV/6 Sebastian Adamiak
11S.Rachmaninow: "Vocalisa" Jolanta Borowska - flet kl. II/4 Przemysław Wiśniewski
12J.S.Bach: "Szutka" Artur Zheng - fortepian kl. V/6Barbara Weber
Edward Zheng - fortepian kl. V/6
13"Taniec kubański"- na 2 gitaryDawid Łyszczarz - gitara kl. IV/6 Sebastian Adamiak
Łukasz Chętko - gitara Studium
14J.Massenet: "Meditation" From opera "Thais"Magdalena Barszczewska - skrzypce Marlena Barszczewska
15J.S.Bach: "Menuet" Aleksandra Bystrzycka - skrzypce trio skrzypcowe
Matylda Pawlicka - skrzypce kl. III/4
Stefan Józefowicz-Okonkwo - skrzypce kl. II/4

Akompaniuje: p. Jakub Kamiński.

Galeria foto z koncertu Dzień Dziecka - 01.06.2014

W dniu 1 czerwca 2014 r. o godz. 12:00. w gmachu Pałacu Poznańskich (Muzeum Miasta Łodzi ) odbył się koncert
z okazji Dnia Dziecka: "Milusińscy i Duzi w Pałacu Poznańskich".

Organizatorami koncertu byli: Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. Władysława Szpilmana w Łodzi
oraz Muzeum Miasta Łodzi.

Oto galeria fotografii poświęcona temu Koncertowi muzycznemu:

Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
Dzień dziecka 2014
 

Finał Konkursu Piosenki o Łodzi - "Łódzkie Skrzydła"

W dniu 16 czerwca 2014 r. odbył się Finał Konkursu Piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła".

Nasi uczniowie zdobyli nstp. nagrody:
  1. Ada Piaseczna - I miejsce
  2. Patrycja Urbańska - II miejsce
  3. Zespoł "Wiolinki" - I miejsce
  4. Magdalena Barszczewska - wyróznienie

 

Łódźkie skrzydła 2014 Łódźkie skrzydła 2014 Łódźkie skrzydła 2014 Łódźkie skrzydła 2014

Galeria foto z Finału Konkursu Piosenki o Łodzi - "Łódzkie Skrzydła"

W dniu 16 czerwca 2014 r. odbył się Finał Konkursu Piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła".

Przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia:

Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014
Łódźkie skrzydła 2014

Lista uczniów wyróżniających się w nauce w II sem 2013/2014
- o średniej powyżej 4+ ( 19 pkt.)

L.p.
Nazwisko ucznia.
Klasa
Średnia ocen :
1
Banaszkiewicz Martyna
klasa I/6
średnia ocen : 5 (22,00 pkt.)
2
Chrzanowska Kinga
klasa I/6
średnia ocen : 5- (21,25 pkt.)
3
Ejchman Karol
klasa I/6
średnia ocen : 5- (21,66 pkt.)
4
Firaza Alicja
klasa I/6
średnia ocen : 5 (22,00 pkt.)
5
Iżel Weronika
klasa I/6
średnia ocen : 4+ (20,33 pkt.)
6
Mączkowska Barbara
klasa I/6
średnia ocen : 5- (21,33 pkt.)
7
Skjold Barbara
klasa I/6
średnia ocen : 4+ (20,33 pkt.)
8
Trębska Ewa
klasa I/6
średnia ocen : 5 (23,00 pkt.)
9
Tomaszewski Maks
klasa I/6
średnia ocen : 5 (22,33 pkt.)
10
Urbańska Patrycja
klasa I/6
średnia ocen : 5+ (23,50 pkt.)
11
Włodarczyk Zuzanna
klasa I/6
średnia ocen : 4+ (20,33 pkt.)
12
Goczał Maja
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,00 pkt.)
13
Kaźmierczak Gabriela
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,33 pkt.)
14
Magielski Wiktor
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,66 pkt.)
15
Nowański Piotr
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,66 pkt.)
16
Sobczyński Daniel
klasa II /6
średnia ocen : 5 (22,00 pkt.)
17
Tarka Gustaw
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,66 pkt.)
18
Stasiak Wiktoria
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,33 pkt.)
19
Stępień Wiktoria
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,75 pkt.)
20
Stępnik Jakub
klasa II /6
średnia ocen : 4+ (20,00 pkt.)
21
Zając Barbara
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,00 pkt.)
22
Grącka Iga
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,50 pkt.)
23
Kozłowska Katarzyna
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,25 pkt.)
24
Kubiak Magdalena
klasa II /6
średnia ocen : 5- (21,75 pkt.)
25
Adamczyk Mateusz
klasa III /6
średnia ocen : 4+ (20,75 pkt.)
26
Augustyniak Olivier
klasa III /6
średnia ocen: 4+ (19,66 pkt.)
27
Bystrzycki Adam
klasa III /6
średnia ocen: 5- (21,66 pkt.)
28
Bieniek Amelia
klasa III /6
średnia ocen : 5- (21,00 pkt.)
29
Czerepińska Antonia
klasa III /6
średnia ocen : 5 (22,25 pkt.)
30
Marszałek Amelia
klasa III /6
średnia ocen : 5 (23,33 pkt.
31
Nowicka Melody
klasa III /6
średnia ocen : 4+ (20,66 pkt.)
32
Schűlde-Jagiełło Nadia
klasa III /6
średnia ocen : 5- (21,33 pkt.)
33
Sulgostowski Maciej
klasa III /6
średnia ocen : 5 (22,00 pkt.)
34
Wodziak Hubert
klasa III /6
średnia ocen : 5+ (24,00 pkt.)
35
Kamiński Adam
klasa IV/6
średnia ocen : 4+ (19,50 pkt.)
36
Łyszczarz Dawid
klasa IV/6
średnia ocen : 5+ (24,25 pkt.)
37
Wasik Aleksandra
klasa IV/6
średnia ocen : 5+ (23,75 pkt.)
38
Zheng Artur
klasa V/6
średnia ocen : 4+ (20,66 pkt.)
39
Zheng Edward
klasa V/6
średnia ocen : 4+ (20,66 pkt.)
40
Borowska Jolanta
klasa II/4
średnia ocen : 5+ (24,00 pkt.)
41
Borowski Robert
klasa II/4
średnia ocen : 5 (22,75 pkt.)
42
Józefowicz - Okonkwo Stefan
klasa II/4
średnia ocen : 5 (22,66 pkt.)
43
Komosa Klaudia
klasa II/4
średnia ocen : 5 (23,25 pkt.)
44
Stoińska Małgorzata
klasa II/4
średnia ocen : 5- (21,75 pkt.)
45
Świć Julianna
klasa II/4
średnia ocen : 4+ (20,33 pkt.)
46
Jankowiak Wojciech
klasa III/4
średnia ocen : 5 (23,50 pkt.)
47
Pawlicka Matylda
klasa III/4
średnia ocen : 4+ (19,50 pkt.)
48
Andrzejkowicz Aleksandra
Studium
średnia ocen : 5- (21,00 pkt.)
49
Chętko Łukasz
Studium
średnia ocen : 5 (22,00 pkt.)
50
Dolińska Marta
Studium
średnia ocen : 5 (22,00 pkt.)
51
Galewski Krzysztof
Studium
średnia ocen : 5- (21,00 pkt.)
52
Głogowska Zuzanna
Studium
średnia ocen : 5- (21,00 pkt.)
53
Marczak Radosław
Studium
średnia ocen : 5- (21,00 pkt.)
54
Michalak Gabriela
Studium
średnia ocen : 5 (23,00 pkt.)
55
Michalak Hubert
Studium
średnia ocen : 5- (21,00 pkt.)

Ocenę : bardzo dobrą / celującą otrzymali uczniowie:

L.p.
Nazwisko ucznia.
Klasa
Przedmiot
Średnia ocen :
1
Komosa Klaudia
klasa II /4
gitara
5+ (24,0 pkt)
2
Borowska Jolanta
klasa II /4
flet
5+ (24,0 pkt)
3
Jankowiak Wojciech
klasa III/4
klarnet
5+ (24,0 pkt)
4
Jankowiak Wojciech
klasa III/4
kształcenie słuchu
5+ (24,0 pkt)
5
Łyszczarz Dawid
klasa IV /6
fortepian dodatkowy
5+ (24,0 pkt)
6
Urbańska Patrycja
klasa I/6
zespół wokalny
6 (25,0 pkt)
7
Czerepińska Antonia
klasa III /6
kształcenie słuchu
6 (25,0 pkt)
8
Łyszczarz Dawid
klasa IV/6
gitara
6 (25,0 pkt)
9
Łyszczarz Dawid
klasa IV/6
kształcenie słuchu
6 (25,0 pkt)
10
Marszałek Amelia
klasa III /6
kształcenie słuchu
6 (25,0 pkt)
11
Wodziak Hubert
klasa III /6
kształcenie słuchu
6 (25,0 pkt)
12
Wodziak Hubert
klasa III /6
rytmika
6 (25,0 pkt)
13
Wasik Aleksandra
klasa IV /6
kształcenie słuchu
6 (25,0 pkt)
14
Wasik Aleksandra
klasa IV /6
zespół wokalny
6 (25,0 pkt)
15
Borowska Jolanta
klasa II /4
audycje muzyczne
6 (25,0 pkt)
16
Borowska Jolanta
klasa II /4
kształcenie słuchu
6 (25,0 pkt)
17
Borowski Robert
klasa II /4
kształcenie słuchu
6 (25,0 pkt)

Skala ocen:
Ocena
Ilość punktów:
celujący ( 6 )
25 pkt.
bardzo dobry ( 5 )
21 - 24 pkt.
dobry ( 4 )
16 - 20 pkt.
dostateczny ( 3 )
13 - 15 pkt.
dopuszczający ( 2 )
11 - 12 pkt.
niedostateczny ( 1 )
0 - 10 pkt.

GRATULUJEMY !!!

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W dniu 18 czerwca 2014 roku w siedzibie Społecznej Szkole Muzycznej I Stopnia im. Władysława Szpilmana
w Łodzi ul. Wileńska 22a odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013 / 2014

Po uroczystości rozdania świadectw , dyplomów, wyróznień i nagród nastąpił uroczysty koncert .

W powyższym spotkaniu wzięli także rodzice i opiekunowie naszych uczniów.

Zako0ńczenie roku szolnego 2013/2014  Zako0ńczenie roku szolnego 2013/2014  Zako0ńczenie roku szolnego 2013/2014 

Galeria foto - zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W dniu 18 czerwca 2014 roku w siedzibie Społecznej Szkole Muzycznej I Stopnia im. Władysława Szpilmana
w Łodzi, ul. Wileńska 22a odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014

Przedstawiamy gelerię fotografii z tego wydatrzenia:

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014