Nasza szkoła

                 

Absolwenci naszej Szkoły Muzycznej

Absolwenci 2019

Klasa VI cykl 6-letni
  1. Banaszkiewicz Martyna Elżbieta - gitara
  2. Iżel Weronika Maria - fortepian
  3. Firaza Alicja - gitara
  4. Kacprzak Julia Alicja - puzon
  5. Mączkowska Barbara Anna - skrzypce
  6. Tomaszewski Aleks - fortepian
  7. Trębska Ewa Katarzyna - fortepian
  8. Urbańska Patrycja Natalia - skrzypce

Klasa IV cykl 4 - letni
  1. Dembińska Laura Helena - gitara
  2. Janaszkiewicz Zofia Karolina - skrzypce
  3. Muszyński Jakub - skrzypce
  4. Sawiak Michał Władysław - gitara
  5. Skrzypczak Weronika - skrzypce
  6. Skrzypczak Michał Leszek - gitara
  7. Tomassy Kacper - fortepian
  8. Wojciechowska Maria - fortepian

       

Absolwenci 2018

Klasa VI cykl 6-letni
  1. Goczał Maja Barbara - fortepian
  2. Kaźmierczak Gabriela Antonina - fortepian
  3. Sobczyński Daniel Władysław - gitara
  4. Stasiak Wiktoria - klarnet
  5. Stępnik Jakub Jan - fortepian
  6. Różalska Zuzanna Hanna - skrzypce
  7. Magielski Wiktor Aleksander - skrzypce
Klasa IV cykl 4 - letni
  1. Bassendowska- Kisiel Łucja - gitara
  2. Bassendowski- Kisiel Filip - gitara
  3. Iżel Danuta Halina - fortepian
  4. Kolecki Filip Paweł - fortepian

       

     

Absolwenci 2017

Klasa VI cykl 6-letni
  1. ADAMCZYK Mateusz - gitara
  2. AUGUSTYNIAK Olivier - gitara
  3. BIENIEK Amelia - gitara
  4. MARSZAŁEK Amelia - gitara
  5. NOWICKA Melody - gitara
  6. SCHÜLDE-JAGIEŁŁO Nadia - fortepian
  7. SULGOSTOWSKLI Maciej - fortepian
  8. WODZIAK Hubert - fortepian

Klasa IV cykl 4-letni
  1. ANDRZEJKOWICZ Aleksandra - fortepian
  2. JĘDRZEJCZAK Aleksandra - flet
  3. KAIS Michał - gitara

       

       

Absolwenci 2016

  1. Jolanta Borowska - flet
  2. Robert Borowski - flet
  3. Stefan Józefowicz - Okonkwo - skrzypce
  4. Adam Kamiński - gitara
  5. Paulina Kowalik - gitara
  6. Dawid Łyszczarz - gitara
  7. Cyprian Seliga - skrzypce
  8. Oskar Skjold - skrzypce
  9. Julianna Świć - fortepian
  10. Aleksandra Wasik - fortepian

Absolwenci 2015

  1. Jankowiak Wojciech Piotr - klarnet
  2. Pawlicka Matylda - skrzypce
  3. Romanowska Wiktoria - skrzypce
  4. Sosnowski Hubert Oskar - fortepian
  5. Zheng Edward Dzen Cin-Hau - fortepian
  6. Zheng Artur Chiu-Yue - fortepian

        

        

Absolwenci 2014

  1. Kacper Reinert - fortepian
  2. Nicolas Nowicki - gitara

     

Absolwenci 2013

  1. Aleksandra Bystrzycka - skrzypce
  2. Łukasz Chętko - gitara
  3. Marta Dolińska - fortepian
  4. Julia Mazur - fortepian
  5. Edyta Myślin - fortepian

        

        

Życzenia samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych
składa im cała społeczność Szkoły Muzycznej.