Koncerty

Koncert jesienny - 16.11.2023

W dniu 16 listopada 2023 roku (czwartek) o godz.: 17,00 do Auli w gmachu naszej Szkoły odbył się uroczysty koncert uczniów nasze szkoły p.t. "Koncert jesienny 2023"

     

PROGRAM

L.p. Program Wykonawca Przygotowanie
1 "Bieszczady" chór Marlena Barszczewska
2 T.Stachak: "Poranek" Olga Karkocha - gitara kl. I/6 akomp. Kalina Polańska
3 Ch.H.Wilton.: "Sonatina C-dur" Leon Kosik - fortepian kl. II/6 Zuzanna Ziarnowska
4 A.Lasko: "Nad strumykiem" Polina Ziziuk- fortepian kl. II/6 Barbara Weber
5 D.Obijalska: "Pospieszna ciuchcia" Mikołaj Olszewski - skrzypce kl. II/6 Janusz Karpińsk
6 K.Gowik: "Esy-floresy" Hanna Pierzchała - fortepian kl. II/6 Paweł Urbanek
7 A.Lasko: "Deszczowe boogie" na 4 ręce Martyna Marasek - fortepian dod. kl.II/6 Barbara Weber
8 "Pieśń estońska" na 4 ręce Jan Jędrzejczyk - fortepian kl.II/6 Barbara Weber
9 P.Harris: "Scapino" Yeva Cherneha - flet kl.II/6 Patrycja Krzeska
10 oprac.W.Klechniowska.: "Czarodziejski flet" - temat z opery Tamara Witecka - fortepian kl. III/6 Zuzanna Ziarnowska
11 H.Lehmann/A.M.Huszcza: "Leśna nimfa" Matylda Dziedzic - flet kl.II/6 Patrycja Krzeska
12 H.Lehmann/A.M.Huszcza:: "Żabka" Martyna Marasek - flet kl.II/6 Patrycja Krzeska
13 M.Frey: "Etiuda C-dur nr 47" Darya Trapieznikava - fortepian kl.IV/6 Barbara Weber
14 J.Brahms: "Kołysanka" Antoni Olszewski - skrzypce kl. IV/6 Janusz Karpiński
15 A.Troszel: "Pieśń jesienna" na 4 ręce Piotr Miernik- fortepian kl. IV/6 Barbara Weber
16 M.Mier.: "A Cloudy Day" Weronika Wronowska - fortepian dod. kl. IV/4 Magdalena Chmielewska- Tomczyk
17 J.S.Bach.: "Polonez" Szymon Wiktorowicz - fortepian kl.II/4 Robert Sęk
18 L.Schytte.: "Etiuda C-dur" Wiktor Sękalski - fortepian kl.II/4 Robert Sęk
19 "Łódź bez granic" Aleksander Bukarewicz - śpiew Marlena Barszczewska
20 D.Obijalska/M.Wawruk: "Pospiesznaciuchca" Natasza Stasik - skrzypce kl. II/4 Joanna Góras
21 S.Majkapar: "Etiuda a-moll" Adam Pierzchała - fortepian kl. II/4 Paweł Urbanek
22 Fr.Chopin.: "Polonez As-dur" op.post. Michał Gos - fortepian kl. II/4 Magdalena Chmielewska-Tomczyk
23 O.Rieding: "Koncert h-moll cz.I" Julia Szewczyk - skrzypce kl. II/4 Joanna Góras
24 F.Tarrega: "Etiuda" Aleksander Kornatowski - gitara kl. V/6 Olga Bobrowska
25 M.Grabowski:: "Piosenka, z której uciekły słowa" Mateusz Miller - flet kl.IV/6 Patrycja Krzeska
26 E.Grieg.: "Walc a-moll" Marta Tomasik - fortepian kl. IV/4 Magdalena Chmielewska-Tomczyk
27 H.Lemoine: "Etiuda As-dur" Daryna Buhaienko - fortepian dod. kl. VI/6 Barbara Weber
28 N.Coste: "Barkarola" . Stanisław Rek - gitara kl. VI/6 Kalina Polańska
29 S.Rachmaninow:: "Polka włoska" Józefa Krekora - flet kl.V/6 Patrycja Krzeska
30 C.Saint-Saëns: "Łabędź" Joanna Wrzesińska - fortepian - Studium Barbara Weber
31 T.Stachak: "Souvenir de Buenos Aires" Weronika Wronowska - gitara kl. IV/4 akomp. Olga Bobrowska
32 D.Aleksander.: "Got Those Boogie Blues" Wojciech Sowiński - fortepian Studium Magdalena Chmielewska-Tomczyk
33 Ph.Rameau: "Tamburyn" Wojciech Surma - skrzypce kl. V/6 Joanna Góras
34 J.F.Burgmüller: "Pożegnanie" Jan Sender - fortepian kl. VI/6 Paweł Urbanek
35 S.Heller.: "Etiuda G-dur" Filip Szulżycki - fortepian kl. V/6 Zuzanna Ziarnowska
36 J.Haendel: "Sonata F-dur cz.II" Daryna Buhaienko - skrzypce kl. VI/6 Janusz Karpiński
37 "We go together" chór Marlena Barszczewska
Akompaniament: p.Magdalena Chmielewska-Tomczyk,
p.Zuzanna Ziarnowska
p.Robert Sęk