Koncerty

                             

Lista uczniów wyróżniających się w nauce

w II sem. r.szk. 2019/2020 o średniej powyżej 4 + (19 pkt.)

< td>klasa III/4
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Średnia ocen
Kornatowski Aleksander klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Maciejewski Adam klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Sochacka Izabela klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Surma Wojciech klasa I/6 4+ (20,33 pkt.)
Ślązak Jakub klasa I/6 5- (21,66 pkt.)
Wronowska Weronika klasa I/6 5 (22,33 pkt.)
Bieniek Aleksander klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Bolanowska Zofia klasa I/6 4+ (20,75 pkt.)
Domagalska Iga klasa I/6 4+ (20,75 pkt.)
Gawin Ignacy klasa I/6 4+ (20,75 pkt.)
Kraszewski Oliwier klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Kraszewski Olgierd klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Krekora Józefa klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Kuca Anna klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Kupis Martyna klasa I/6 4+ (19,66 pkt.)
Kwaczyńska Anna klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Makowska Helena klasa I/6 4+ (20,66 pkt.)
Mete Attila klasa I/6 5- (21,66 pkt.)
Michalak Radosław klasa I/6 5- (21,25 pkt.)/td>
Ośka Rafał klasa I/6 4+ (20,00 pkt.)
Podlaszczuk Mateusz klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Puzio Łucja klasa I/6 4+ (19,66 pkt.)
Salacha Piotr klasa I/6 4+ (20,33 pkt.)
Sulma Filip klasa I/6 4+ (19,66 pkt.)
Szulżycki Filip klasa I/6 4+ (20,33 pkt.)
Woźniak Julia klasa I/6 5- (21,00 pkt.)
Cichalewski Aleksander klasa II/6 5- (21,00 pkt.)
Jóźwicka Helena klasa II/6 5 (21,66 pkt.)
Kwiatkowska Hanna klasa II/6 4+ (19,66 pkt.)
Pęzik Stanisław klasa II/6 5 (22,50 pkt.)
Sender Jan klasa II/6 5- (21,00 pkt.)
Trykacz Antonina klasa II/6 5- (21,00 pkt.)
Eljasz Laura klasa II/6 5 (22,00 pkt.)
Jander Julia klasa II/6 5 (22,00 pkt.)
Kupis Hanna klasa II/6 4+ (20,75 pkt.)
Malczewska Katarzyna klasa II/6 5 (22,00 pkt.)
Miller Wiktoria klasa II/6 (21,75 pkt.)
Nowaczyńska Janina klasa II/6 4+ (20,25 pkt.)
Nowaczyński Jan klasa II/6 5- (21,25 pkt.)
Piwońska Pola klasa II/6 4+ (19,75 pkt.)
Pniak Roch klasa II/6 5 (22,00 pkt.)
Rek Stanisław klasa II/6 5- (21,75 pkt.)
Skarbek Michalina klasa II/6 4+ (20,00 pkt.)
Szynczewska Paulina klasa II/6 4+ (20,33 pkt.)
Bielińska Maja klasa III/6 5 (22,50 pkt.)
Bukarewicz Aleksander klasa III/6 ; 4+ (19,75 pkt.)
Cichalewski Maksymilian klasa III/6 4+ (20,66 pkt.)
Jach Krzysztof klasa III/6 4+ (20,55 pkt.)
Dobrska Emilia klasa III/6 4+ (20,55 pkt.)
Łużny Marcel klasa III/6 4+ (20,33 pkt.)
Wrzesińska Joanna klasa III/6 4+ (19,66 pkt.)
Rosiak Julia klasa IV/6 4+ (20,66 pkt.)
Sochacka Joanna klasa IV/6 4+ (20,00 pkt.)
Sowiński Wojciech klasa IV/6 5 (23,66 pkt.)
Zalewska Natalia klasa IV/6 4+ (20,20 pkt.)
Zgoda Krzysztof klasa IV/6 5- (21,25 pkt.)
Maląg Aleksander klasa V/6 4+ (20,40 pkt.)
Ślązak Anna klasa V/6 5 (22,75 pkt.)
Dobrski Wojciech klasa VI/6 5- (21,50 pkt.)
Franek Karolina klasa VI/6 5 (22,00 pkt.)
Maćczak Adam klasa VI/6 5 (22,20 pkt.)
Przywara Maja klasa VI/6 5 (23,25 pkt.)
Kapitułka-Morawski Alan klasa I/4 5 (22,50 pkt.)
Bogusz Weronika klasa I/4 4+ (20,00 pkt.)
Chmielecki Patryk klasa I/4 5 (23,33 pkt.)
Środa Amelia klasa I/4 ; 4+ (20,33 pkt.)
Walczak Konrad klasa I/4 5- (21,00 pkt.)
Kostenko Artem klasa I/4 5 (22,00 pkt.)
Chomątek Magdalena klasa II/4 4+ (20,00 pkt.)
Kacak Laura klasa II/4 4+ (20,50 pkt.)
Pożycka Natalia klasa II/4 5 (22,00 pkt.)
Adryanowski Antoni klasa II/4 5- (21,33 pkt.)
Czader Tymon klasa II/4 4+ (19,00 pkt.)
Pawlak Lena klasa II/4 5 (23,00 pkt.)
Szczepaniak Oliwia klasa II/4 5- (21,00 pkt.)
Szczepaniak Joanna II/4 5- (21,25 pkt.)
Szumiela Jakub klasa II/4 4+ (20,00 pkt.)
Woźniak Aleksander klasa II/4 4+ (20,00 pkt.)
Bratenstein-Górecka Zoe klasa III/4 4+ (19,66 pkt.)  
Hołys Oskar 5- (21,25 pkt.)
Wasilewski Oskar klasa III/4 5- (21,66 pkt.)
Chrzanowska Kinga klasa IV/4 5- (21,00 pkt.)
Kasprzyk Paulin klasa IV/4 5 (22,66 pkt.)

Ocenę 6 (25 pkt.) lub 5 + (24 pkt. ) otrzymali uczniowie:

Nazwisko ucznia
Klasa
Przedmiot
Średnia ocen
Pęzik Stanisław klasa II/6 fortepian 5+ (24,00 pkt.)
Sowiński Wojciech klasa IV/6 kształcenie słuchu 5+ (24,00 pkt.)
audycje muzyczne 5+ (24,00 pkt.)
Maląg Aleksander klasa V/6 chór 6 (25,00 pkt.)
Ślązak Anna klasa V/6 skrzypce 5+ (24,00 pkt.)
Przywara Maja klasa VI/6 gitara 5+ (24,00 pkt.)
kształcenie słuchu 5+ (24,00 pkt.)
Maćczak Adam klasa VI/6 chór 6 (25,00 pkt.)
Chmielecki Patryk klasa I/4 chór 6 (25,00 pkt.)
kształcenie słuchu 5+ (24,00 pkt.)
Pawlak Lena klasa II/4 kształcenie słuchu 6 (25,00 pkt.)
Hołys Oskar klasa III/4 chór 6 (25,00 pkt.)
Kasprzyk Paulina klasa IV/4 fortepian 6 (25,00 pkt.)

Skala ocen:

Ocena
Ilość punktów:
celujący ( 6 )
25 pkt.
bardzo dobry ( 5 )
21 - 24 pkt.
dobry ( 4 )
16 - 20 pkt.
dostateczny ( 3 )
13 - 15 pkt.
dopuszczający ( 2 )
11 - 12 pkt.
niedostateczny ( 1 )
0 - 10 pkt.

G R A T U L U J E M Y !!!