Koncerty

                         

Koncert "Wiosenny"

W gmachu naszej szkoły muzycznej, przy ul. Wileńskiej 22a w Łodzi - odbędzie się Koncert "Wiosenny"

Jest to koncert szkolny i udział w nim wezmą uczniowie wszystkich klas i instrumentów cyklu 6-letniego i 4-letniego.

Przedstawiamy program tego koncertu:

PROGRAM

Program Wykonawca Przygotowanie
"Prząśniczka" Chór szkolny Marlena Barszczewska
akomp. Joanna Jaśkiewicz
Santiano : "Pieśń żeglarzy" Aleksander Kornatowski - gitara kl. I/6 Maciej Glugla
Ferdinando Carulli : "Walc" Weronika Wronowska - gitara kl. I/6 Maciej Glugla
D.Kabalewski : "Błazny" Staś Pęzik - fortepian kl. II/6 Tadeusz Kawczyński
J.B.Duvernoy : "Etiuda G-dur" Aleksander Cichalewski - fortepian kl. II/6 Anna Chowaniec
D.Obijalska : "Rozkoszne kokoszki" Katarzyna Malczewska - skrzypce kl. II/6 Janusz Karpiński
D.Obijalska : "Pospieszna ciuchcia" Laura Eljasz - skrzypce kl. II/6 Janusz Karpiński
Ferdinando Carulli : "Walc" Helena Jóźwicka - gitara kl. II/6 Maciej Glugla
R.Schumann : "Śmiały jeździec" Wiktor Magielski - fortepian Studium Tadeusz Kawczyński
I.Berkowicz : "Etiuda C-dur" Agata Łukasik - fortepian dodatkowy kl. V/6 Tadeusz Kawczyński
Anonim : "Romance" Stanisław Marszałek - gitara Studium Marek Wysocki
D.Obijalska : "Łoś Patataj" Magdalena Chomątek - skrzypce kl. II/4 Joanna Góras
H.Germer : "Etiuda C-dur Alan Kapitułka-Morawski - fortepian kl. I/4 Barbara Weber
Ch.W.Glűck : "Taniec błogosławionych duszków" Maria Marszałek - flet Studium Patrycja Zielińska
T.Stachak : "Sen" Ksenia Bogusiak - gitara Studium Marek Wysocki
M.Shak : "Pląsy" Laura Kacak - gitara kl. II/4 Marek Wysocki
A.Loëschhorn : "Etiuda e-moll op.181" Maja Bielińska - fortepian kl. III/6 Anna Chowaniec
D.Kabalewski : "Scherzino op.39" Aleksander Bukarewicz - fortepian kl. III/6 Anna Chowaniec
J.Niekrasow: "Etiuda C-dur"
M.Shak : "Poranek" Wojciech Sowiński - gitara kl. III/6 Marek Wysocki
J.Szczurowski: "Taniec" Natalia Pożycka - fortepian kl. II/4 Joanna Jaśkiewicz
H.Wollemhaupt:: "Scherzino" Oskar Wasilewski - fortepian kl. III/4 Joanna Jaśkiewicz
G.F.Haendel : "Aria d-moll" Patryk Chmielecki - fortepian kl. II/4 Anna Chowaniec
C.Czerny : "Etiuda C-dur" Tymoteusz Kwiatkowski - fortepian kl. IV/4 Barbara Weber
G.Meunier : "Vivaldi" Natalia Zalewska - flet kl. IV/6 Patrycja Zielińska
R.Glier:: "Preludium Des-dur" Oliwia Hanysz - fortepian kl. IV/4 Joanna Jaśkiewicz
S.Heller : "Etiuda d-moll" Kornel Beta - fortepian kl. VI/6 Barbara Weber
C.Saint-Se?ns : "Łabędź"
Henryk Wieniawski : "Obertas" Anna Ślązak - skrzypce kl. V/6 Janusz Karpiński
R.de Ribayaz : "Vacas" Adam Maćczak - gitara kl. VI/6 Marek Wysocki
Nicolo Paganini: Sonata nr 9
cz.II : "Valtz", cz.III : "Minore".
J.S.Bach : Inwencja 2-gł. a-moll Paulina Kasprzyk - fortepian kl. IV/4 Barbara Weber
D.Szostakowicz : "Elegia"
Marc Lamberg : "Mélopée" Karolina Franek - gitara kl. VI/6 Marek Wysocki
Francesco Molino : Sonata D-dur op.6 cz.II : "Andante"
J.S.Bach : "Jesu, joy of man's desiring" Maja Przywara - gitara kl. VI/6 Marek Wysocki
Nicolo Paganini: Sonata nr 31:
cz. II "Rondoncino", cz.III "Valtz"
Mateo Carcassi : "Etiuda op.60 nr 3" Kinga Chrzanowska - gitara kl. IV/4 Maciej Glugla
Marek Shak: "Juka" Laura Dembińska - gitara Marek Wysocki
Michał Skrzypczak - gitara
G.B.Pergolesi: "Koncert G-dur cz.I" Agata Majtczak - flet Patrycja Zielińska
Akompaniament: p.Anna Chowaniec
p. Joanna Jaśkiewicz