Koncerty

Lista uczniów wyróżniających się w nauce
w r.szk. 2020/2021

Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Średnia ocen
Gajewicz Jagoda klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Głogowska Nina klasa I/6 5 - (21,00 pkt.)
Kapitułka - Morawska Nina klasa I/6 5- (21,33 pkt.)
Olszewski Antoni klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Pęzik Adam klasa I/6 5 - (21,66 pkt.)
Rosiak Miłosz klasa I/6 4+ (20,33 pkt.)
Sender Jakub klasa I/6 5- (21,33 pkt.)
Trapieznikava Darya klasa I/6 5 - (21,00 pkt.)
Barcz Ewa klasa I/6 5 (22,33 pkt.)
Bobrowski Borys klasa I/6 4+ (20,33 pkt.)
Bolanowski Wojciech klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Galant Piotr klasa I/6 5 - (21,33 pkt.)
Hrabi Maja klasa I/6 5 - (21,33 pkt.)
Kostrzewska Alina klasa I/6 4+ (20,33 pkt.)
Miernik Piotr klasa I/6 5 - (21,00 pkt.)
Michałowska Aleksandra klasa I/6 4+ (20,00 pkt.)
Miller Mateusz klasa I/6 5 (22,25 pkt.)
Shefler Makar klasa I/6 4+ (20,66 pkt.)
Skonieczny Konstanty klasa I/6 5 (22,00 pkt.)
Stachowicz Wojciech klasa I/6 5- (21,66 pkt.)
Bolanowska Zofia klasa II/6 5 (22,25 pkt.)
Domagalska Iga klasa II/6 5 - (21,00 pkt.)
Gawin Ignacy klasa II/6 4+ (20,66 pkt.)
Kraszewski Oliwier klasa II/6 4+ (20,33 pkt.)
Kraszewski Olgierd klasa II/6 4+ (20,33 pkt.)
Krekora Józefa klasa II/6 5 (22,75 pkt.)
Kwaczyńska Anna klasa II/6 5 (22,75 pkt.)
Makowska Helena klasa II/6 4+ (20,75 pkt.)
Mete Attila klasa II/6 5 - (21,50 pkt.)
Michalak Radosław klasa II/6 4+ (20,66 pkt.)
Ośka Rafał klasa II/6 5 (22,00 pkt.)
Podlaszczuk Mateusz klasa II/6 5- (21,00 pkt.)
Salacha Piotr klasa II/6 5- (21,00 pkt.)
Sulma Filip klasa II/6 4+ (20,66 pkt.)
Szulżycki Filip klasa II/6 5 - (21,00 pkt.)
Woźniak Julia klasa II/6 5- (21,25 pkt.)
Kornatowski Aleksander klasa II/6 5 - (21,66 pkt.)
Maciejewski Adam klasa II/6 5- (21,00 pkt.)
Sochacka Izabela klasa II/6 4+ (20,33 pkt.)
Surma Wojciech klasa II/6 5 - (21,00 pkt.)
Ślązak Jakub klasa II/6 5 - (21,00 pkt.)
Eljasz Laura klasa III/6 5 (22,33 pkt.)
Jander Julia klasa III/6 5- (21,75 pkt.)
Malczewska Katarzyna klasa III/6 5- (21,75 pkt.)
Miller Wiktoria klasa III/6 4+ (20,25 pkt.)
Nowaczyńska Janina klasa III/6 4+ (19,00 pkt.)
Nowaczyński Jan klasa III/6 4+ (20,25 pkt.)
Pniak Roch klasa III/6 5 (22,00 pkt.)
Rek Stanisław klasa III/6 5- (21,75 pkt.)
Cichalewski Aleksander klasa III/6 4+ (20,33 pkt.)
Jóźwicka Helena klasa III/6 5 - (21,00 pkt.)
Kwiatkowska Hanna klasa III/6 4+ (19,66 pkt.)
Pęzik Stanisław klasa III/6 5 (22,00 pkt.)
Sender Jan klasa III/6 4+ (20,75 pkt.)
Trykacz Antonina klasa III/6 4+ (20,66 pkt.)
Bielińska Maja klasa IV/6 5 (22,50 pkt.)
Bukarewicz Aleksander klasa IV/6 4+ (20,75 pkt.)
Cichalewski Maksymilian klasa IV/6 5 (21,50 pkt.)
Jach Krzysztof klasa IV/6 4+ (20,75 pkt.)
Wrzesińska Joanna klasa IV/6 5 (21,66 pkt.)
Sochacka Joanna klasa V/6 4+ (20,33 pkt.)
Sowiński Wojciech klasa V/6 5 (23,00 pkt.)
Maląg Aleksander klasa VI/6 4+ (20,60 pkt.)
Ślązak Anna klasa VI/6 5 (23,00 pkt.)
Bobka Maja Magdalena klasa I/4 5 - (21,00 pkt.)
Dudra Aleksandra klasa I/4 5 (22,50 pkt.)
Krychniak Sara klasa I/4 5 (22,00 pkt.)
Wronowska Weronika klasa I/4 5 (22,00 pkt.)
Fisiak Natalia klasa I/4 5 - (21,66 pkt.)
Kubiak Helena klasa I/4 5 (22,50 pkt.)
Polguj Elżbieta klasa I/4 5 - (21,50 pkt.)
Bogusz Weronika klasa II/4 4+ (20,75 pkt.)
Kapitułka - Morawski Alan klasa II/4 5 - (21,75 pkt.)
Środa Amelia klasa II/4 4+ (20,75 pkt.)
Walczak Konrad klasa II/4 5 - (21,66 pkt.)
Chmielecki Patryk klasa III/4 5 (23,40 pkt.)
Chomątek Magdalena klasa III/4 4 (19,00 pkt.)
Adryanowski Antoni klasa III/4 4+ (19,33 pkt.)
Czader Tymon klasa III/4 4+ (19,33 pkt.)
Pawlak Lena klasa III/4 5 (21,66 pkt.)
Szumiela Jakub klasa III/4 4+ (20,66 pkt.)
Woźniak Aleksander klasa III/4 4+ (19,33 pkt.)
Bratenstein - Górecka Zoe klasa IV/4 4+ (19,66 pkt.)
Hołys Oskar klasa IV/4 5 - (21,50 pkt.)
Wasilewski Oskar klasa IV/4 5 - (21,00 pkt.)

Ocenę 6 (25 pkt.) lub 5 + (24 pkt. ) otrzymali uczniowie:

Nazwisko ucznia
Klasa
Przedmiot
Średnia ocen
Łukasik Agata klasa VI/6 chór 6 (25,00 pkt.)
Maląg Aleksander klasa VI/6 chór 6 (25,00 pkt.)
Ślązak Anna klasa VI/6 skrzypce 6 (26,00 pkt.)
Chmielecki Patryk klasa III/4 chór 6 (25,00 pkt.)
audycje muzyczne 6 (25,00 pkt.)
Hołys Oskar klasa III/4 chór 6 (25,00 pkt.)

Skala ocen:

Ocena
Ilość punktów:
celujący ( 6 )
25 pkt.
bardzo dobry ( 5 )
21 - 24 pkt.
dobry ( 4 )
16 - 20 pkt.
dostateczny ( 3 )
13 - 15 pkt.
dopuszczający ( 2 )
11 - 12 pkt.
niedostateczny ( 1 )
0 - 10 pkt.

G R A T U L U J E M Y !!!