Koncerty

Koncert " Święto Rodziny" 2021

Koncert " Święto Rodziny" odbył się w dniu 26.05.2021 r. o godz.: 17:00 ( Środa) w Auli w budynku naszej Szkoły Muzycznej w Łodzi, i dedykowany został wszystkim Mamom, Dzieciom i Ojcom.

Przedstawiamy program tego koncertu:

       

PROGRAM

L.p. Program Wykonawca Przygotowanie
1 D.Kabalewski: "Koncert C-dur" Anna Ślązak - skrzypce kl.VI/6 Janusz Karpiński
2 "Dona Nobis Pacem" Chór szkolny Marlena Barszczewska
3 Piosenka ludowa czeska: "A ja sam" Darya Trapeznikova - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
4 L. van Beethoven: "Taniec niemiecki
Nr 1" na 4 ręce
Miłosz Rosiak - fortepian kl. I/6 Barbara Weber
5 F.Rybicki: "Kumoszki" Nina Kapitułka-Morawska - fortepian kl. I/6 Joanna Jaśkiewicz
6 J.Ph.Rameau: "Rigaudon" Jagoda Gajewicz - skrzypce kl.I/6 Joanna Góras
7 Anita Lehmann/Anna Huszcza: "Żabka" Mateusz Miller - flet kl. I/6 Patrycja Zielińska
8 M.Kaczurbina: "Miś z laleczką" Antoś Olszewski - skrzypce kl. I/6 Janusz Karpiński
9 Francis Kleynjans: "Polny wietrzyk" Adam Pęzik - gitara kl. I/6 Maciej Glugla
10 M.Frey: "Etiuda C-dur" Attila Mete - fortepian kl. II/6 Barbara Weber
11 L.van Beethoven: "Rondo" Józefa Krekora - flet kl. II/6 Patrycja Zielińska
12 P.Czajkowski: "Starodawna piosenka francuska" Laura Eljasz - skrzypce kl. III/6 Janusz Karpiński
13 C.Czerny - "Etiuda F-dur"';
F.Rybicki: "Śmieszka"
Rafał Ośka - fortepian kl. II/6 Barbara Weber
14 M.Magin: "Karnawał lalek - cz.IV - Wyznania" Nina Głogowska - fortepian kl.I/6 Joanna Jaśkiewicz
Jakub Sender - fortepian kl. III/6
15 M.Matuszewski: "Rabarabarumba" Iga Domagalska - flet kl. II/6 Patrycja Zielińska
16 H.Germer: "Etiuda C-dur" Julia Jander - fortepian kl. III/6 Barbara Weber
17 A.Loeschhorn: "Etiuda d-moll" Amelia Środa - fortepian kl. II/4 Joanna Jaśkiewicz
D.Kabalewski: "Błazny"
18 M.Clementi: "Sonatina G-dur cz.I" Konrad Walczak - fortepian kl. II/4 Joanna Jaśkiewicz
19 Leo Brauwer: "Etiuda I" Ignacy Gawin - gitara kl. II/6 K.Polańska
20 Mateo Carcassi: "Andantino" Aleksander Kornatowski - gitara kl. II/6 Maciej Glugla
21 T.Stachak: "Mały romans" Pola Piwońska - gitara kl. III/6 K.Polańska
22 Ferdynando Carulli: "Andante" Helena Jóźwicka - gitara kl. III/6 Maciej Glugla
23 D.Kabalewski: "Klauny" Roch Pniak - skrzypce kl.III/6 Janusz Karpiński
Przerwa
24 F.Burgmüller: Etiuda d-moll "Burza" Allan Kapitułka-Morawski - fortepian kl. II/4 Barbara Weber
25 "Bieszczady" Chór szkolny Marlena Barszczewska
26 A.Goedicke: "Etiuda d-moll" Maja Bobka - fortepian kl. I/4 Barbara Weber
27 F.Burgműller: "Etiuda e-moll op.100 Nr 17" Helena Kubiak - fortepian kl. I/4 Paulina Tworko
28 L.Jelicz: "Tańczące koniki" Sara Krychniak - skrzypce kl. I/4 Janusz Karpiński
29 M.Clementi: "Sonatina G-dur cz.I" Konrad Walczak - fortepian kl. II/4 Joanna Jaśkiewicz
30 A.Diabelli: "Preludium A-dur" Marcel Łużny - gitara kl. IV/6 Maciej Glugla
31 Haslinger: "Rondo z sonatiny C-dur" Staś Pęzik - fortepian kl. III/6 Tadeusz Kawczyński
32 A.Greczaninow: "Maleńka prośba" Krzysztof Jach - fortepian kl. IV/6 Barbara Weber
33 D.Kabalewski: "Błazny" Joanna Wrzesińska - fortepian kl. IV/6 Tadeusz Kawczyński
34 R.Schumann: "Śmiały jeździec" Zoe Bratenstein-Górecka - fortepian kl. IV/4 Tadeusz Kawczyński
35 J.S.Bach: "Musette" Julia Rosiak - flet kl. V/6 Patrycja Zielińska
36 T.Walker: "Kleine romance" Lena Pawlak - gitara kl. III/4 K.Polańska
37 H.Lemoine: "Etiuda G-dur" Oskar Hołys - fortepian kl. IV/4 Barbara Weber
38 Melodia ludowa : "Malagena" Karolina Franek - gitara St. Wiesław Kondraciuk
39 B.Punhar: "Powrót do domu" Agata Łukasik - flet kl. VI/6 Patrycja Zielińska
40 Philippo Gragniani: "Menuet D-dur" (trio) Weronika Wronowska - gitara kl. I/4 przyg. i akompaniament Maciej Glugla
Kinga Chrzanowska - gitara St.
41 J.Garścia: "Zimowy ogród z sikorką" Tymoteusz Kwiatkowski - fortepian St. Barbara Weber
42 "Droga Mamo" Barbara Weber Marlena Barszczewska
Akompaniament: p. Magdalena Chmielewska-Tomczyk
p. Joanna Jaśkiewicz

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych !!!